bugün

vatanını seven herkesin ülkenin bölünmez bütünlüğüne saygılı kürt kardeşlerini bağrına basarken, malesef bazı kürtlerin bu ayrımı farkına varamaması durumudur.
evet bu hareketi sevmiyorum. biliyorum sizde sevmiyorsunuz.

(#1298547)
- devletin bazı konularda yanlış yaptığını söyleyen, haklı olarak eleştiri yapan ve sitem eden kürt bu vatanın çocuğudur.
- çöplere bomba koyarak, masumları katlederek, otobüs yakarak sözümona tepedekilere isyan eden de onun bunun çocuğudur.

ayrım bu kadar nettir.
"hepsini öldürün, tanrı kendisinden olanları tanıyacaktır" şeklinde haçlı yaklaşımıyla çözümlenemeyecek olaydır.
zeytinyağı ile suyu birbirinden ayırmak kadar kolay olan işlemdir. bir yerleşim yerine pkk mensupları veya sempatizanları ile kürt kökenli vatandaşları koyarsınız. zeytinyağı gibi üste çıkanlar pkk sempatizanı, diğerleri kürt kökenli vatandaştır.

sadet; bakınca değil, görünce kolaydır meseleler.
ayrıştırma yöntemleri;

1. Mıknatıs yardımı ile bazı pkk'lılar ayrıştırılabilir.

2. Bir kürt'ün sıvıda çözünmüş olduğu karışımlar pkk'nın buharlaştırılması ile ayrıştırılabilir.

3. kürt - pkk homojen karışımları kaynama noktaları farklılığından yararlanılarak (Ayrımsal damıtma) ayrıştırılabilir.

4. Bir kürt'ün sıvıda çözünmemiş olduğu karışımlar süzme yoluyla ayrıştırılabilir.

5. kürt - pkk heterojen karışımları ayırma hunisi yardımı ile yoğunluk farkından yararlanılarak ayrıştırılabilir.

6. pkk-kürt karışımları kürtlerin yoğunlaşma noktalarının farklılığından yararlanılarak ayrıştırılabilir.

7. kürt - pkk karışımlarının bazıları çözünürlük farkından bazıları yoğunluk farkından bazıları erime noktalarının farklılığından yararlanılarak birbirinden ayrılabilir. *
çok basit olmasına karşın yurdum süper zeki halkının bir türlü gerçekleştiremediği ayrım. tamam şu an hassas bir dönemden geçiyoruz, duygu yoğunluğu nedeniyle bu ayrımı yapmakta zorluk çekilebilir ama be kardeşim bundan öncede böyleydi ki..kürt dedin mi hemen pkk lı yaftasını yapıştırırdı bundan önce de bizim güzide halkımızın güzide üyeleri. şimdi hiç uzun uzun yazacak halim yok.