bugün

akif diye bir sünepenin istihbaratçı diye kakalandığı dizidir. ulan o adam o ses tonuyla dolmuşta inecek var dese duymam son durağa kadar götürürüm be.
ölümsüz dizi. dizinin ölümsüzü olur mu demeyin oluyormuş. hatta rtük yayından kaldırsa iki gün sonra başka bir kanalda hortlar bu. sanırım vizyonları da bütün kanalları dolaşmak. üç büyükler için sergen yalçın, burak yılmaz ne ise türk televizyonu içinde kurtlar vadisi odur.
10. yılını kutlayan dizidir. Dizide mantık hataları diz boyudur. Çatışma olan yerlerde kediler keyif çatmaktadır.
Çok az yeşilçam emektarına yer vermiş dizi.
Dizinin yeşilçam versiyonu için:

http://sinematikyesilcam..../kurtlar-vadisi-yesilcam/
on yıllık yayın süresi boyunca milleti ayakta uyutma misyonunu artık tamamlamış dizi, türkiye yapamadığı, çözemediği ne varsa hep bu dizide yaptı, başarılı oldu.

hala tekrar bölümleri yayınlanıyor iyi uykular.
atv 1. sıradaki kanal olduğu için arada kurtlar vadisi'ne denk geliyorum.
şu polat'ın yüzü ne öyle amk? siyah bir şey, bantlar falan.

yemin ediyorum komedi.
10 yılını tamamlamış olan türk dizisi.

ama artık gına getirdi.
gerçekte yaşanılan konuları yansıttığı düşünülüyor. yaklaşık 10 seneden fazla devam ediyor sanırım küçüktüm hatırlamıyorum. gazmandan sonra en çok tutan türk süper kahramanı polat alemdar karakterinin başrol olduğu dizi. bence vatana millete hayırlı önemli işler yapmak için ölümsüz olmak gerektiğini anlatıyor.
hala izleyenlerinin olduğu dizi. bak hala diyorum sen anla ali abi.
Eski onemini yitiren dizi.
ölmek, en büyük maceramız yazsının belirmesiyle 2003'te başlayan dizi tarihinin en başarılı dizisidir. tekrarları hala video paylaşım sitelerinde milyonlar tıklanmaktadır.
çocukluğumda beni vatan millet sevgisiyle dolduran dizi ve "hesoyam" kodunun polata işlediği memati de işlemediği dizidir.
akp politikasının reklamını yapan dizi.

hala izlendiğine göre akdeniz orkinos sürüleri giderek çoğalıyor vesselam.

superfreshler konserveye girmiş a dostlarr..
ilk yayınlandığında ulusalcı bir çizgideyken şimdilerde cemaat çizgisindedir.
bitmesi gereken dizi.
10. yılı şerefine şerefsizlere ayar vermiş dizi. http://www.facebook.com/photo.php?v=108180446056001

hala burnunda sümükle ağızlarında salyayla "el kaide, öso, el nusra cihad orduları yhaaa. allahın askereri off. öldürsünler tecavüz etsinler gerekirse anamı önlerine servis edeeceğim." diyen godoşlar aramızda. ellemeyin çocukları. anneleri bunu çoktan haketmiş.
kurtlar vadisi bir efsanedir. ama ne yazık ki yaşayan bir efsane değildir.
necati şaşmaz ın gezi parkı açıklamasından sonra reytinglerinin düşmesini beklediğim dizidir.
edit: adamı boşuna seslendirmiyorlar demek ki.
hükümeti arkasına alarak kanal kanal gezinip parazit gibi hayatını devam ettiren dizi. şimdi de show tv ye geçmiştir.

merak ediyorum acaba rte akşam şöyle televizyon karşısına kurulup izlerken göğsü kabarıyor mudur? lan helal olsun benim ajanlarıma filan diyor mudur?
türkiye'nin amına koyan birkaç diziden sadece bir tanesidir. ulan hadi anladım 12-16 yaş arası bu diziye özeniyor da, 20 yaşlarında aklı başında olması gereken moronlara ne oluyor hocam? hele bu dizinin hit zamanlarında türkiye'yi görecektiniz. abi, yolda 3 kişi yürüyor, en öndekinin elinde tespih, arkadakiler avarel gibi sağa sola bakıyorlar sanki cia peşindeymiş gibi. oğlum bu türkiye gelişmez lan. harbi diyorum biz gelişemeyiz. bu böyle gider. benim asıl şaşırdığım ya akasya durağı hit yapsaydı? o zaman elinde odunla "arkadan dolanıp veririm odunu" görünümü mü vermeye çalışacaktınız? çok ilginç. aklım almıyor hakikaten. ben a game of thrones izliyorum, elimde şarapla diğer elimde karıyı düzerek piç çıkartıyor muyum? hiç.
yayınlanan fragman'a binaen;

ya polat bi siktirgit allasen. gerçekleri senden öğrenecek kadar aciz değiliz. ergenler sayesinde 10 senedir paranın anasını ağlattın. hala doymadın. ben senden ve ekibinden sadece para aşkını öğrendim şahsen.
bu sezon bitse de kurtulsak dediğimiz 10 yıllık dizi.
nefret ettiğim fakat aynı zamanda çakır zamanında zevkle izlediğim dizi. bende böyle bir insanım.
11 sezon olduğuna hala inanamadığım durumdur.
penguenleri izlemeyin bizi izleyin diyen dizi. daha rahat mı uyutacaklar acaba? evet.