bugün

kurt seyit ve şura'nın istanbul'daki maceralarını anlatan dizi.

(bkz: kurt seyit ve şura atlar diyarında)
tutmayınca yenisini çekmişler. bundan sonraki seri için
(bkz: kurt seyit ve şura filistin)
beyhude bir çabadır. tutmayan tutmaz.
yanlış yerde çekilmiştir. (bkz: kurt seyit ve şura bilecik) olsaydı rekor kırardı.
(bkz: olmuyorsa zorlama)
kıvanç tatlıtuğ'un tükenmişlik sendromuna girmesi üzerine yönetmenin karar aldığı değişikliktir.kıvanç için her yol denenir diyerek diziyi ilgi çekici hale getirmeye çalışmaktadır.
kurtlar vadisi vol 2
(bkz: kurtlar vadisi filistin)
(bkz: kurtlar vadisi irak)
Sanırım Anadoluya doğru açılacak dizidir.
çemberimde gül oya dizisine bağlamış dizi.
(bkz: kurt seyit ve şura filistin)

bu ne amk! yılın en bayık, en ağdalı, en iğrenç dizisi.
geçen sezonun boğucu sıkıcı havasını üzerinden atmış. mürvet karakteriyle ayağa kalkmış. şu anda ekranda ki en iyi dizi haline gelmiş. iyi iş çıkarılıyor artık, takipteyiz.
dünyanın en keyifli dizisidir. izlemeyen ben yaşıyorum demesin.
Haha şuanda ekrandaki en iyi Dizi haline gelmiş miş, hiç güleceğim yoktu, iyi nedir bile bilemiyoruz, bizim izleyici öyle dönek iş sevmez, önce rusya romantizmi idi, sonra tutmadı istanbul oldu, yok hadi bir de bunu deneyelim, maaşlar indirildi tabi o ara, sarı kıza ölüyor bitiyor hoop karakızı zorlama olarak kattılar ona meyletti, e hani aşk meşk idi üç bölümde dönüş, tabi saatleri de ileri alınır, ecel terleri hep, yer mi izleyici böyle fırıldak işi, yazık oldu, sebat edip orjinal hkayeye devam etmeleri lazımdı, roman değil mi bu, boka battı.
izledim mi, hayır, fragmandan belli ne derece samimiyetsiz bir çırpınış olduğu.

3bölüm sonra finale gidecek olan yayınlanmasına daha 5 ay varken dönmeye başlayan başarılı fragmanları ile beklentileri en üst seviyeye çıkaran ancak daha ilk bölümde umulanın onda birini bile karşılayamayn vasat dizi. Bitsin de başka iş baksınlar.