bugün

(bkz: hbbia nın kız arkadaşı)
Sen şimdi kuran ı yırttın diye aa bak yırtılıyormuş o zaman haydi inanmayalım mı diyecek bu kadar insan ?
mektubumu yaksanda, anıları yakamazsın.

bir şiirde gömüştüm bu cümleyi.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın zikine gelmemiş)
yırttın da ne oldu orospu bize ne . kafir olduğunu dünya ya haykırmanın manası ne . mucize beklemişsin birden maymuna dönüşeyim diye . dönüşmedin ya bizde sana hak vereceğiz değil mi?
insan olamamışsın ki henüz ne maymunluğundan bahsediyorsun!

edit= zannediyorum o kız bu sözlükte yazıyor.
tamam benim dinle pek alakam yoktur ama bunun yaptığıda nedir böyle arkadaş. nasıl bir nefrettir. yok artık diyorum. büyük saygısızlık. nasıl bir cesaret nasıl bir güven. kim olduğunu gerçekten bende merak ediyorum
ateistliği saygısızlıkla karıştırmış, insan parçası, lüzumsuz bir insanımsıdır.

aaa maymun olmadı be, aferin yavrum sana. sen bir, darwin iki. bravo vallahi. konuşma tarzından nefret ettim be. bu neyin hıncı anlamadım ki. üstünemei geldiler, bunu yırtmazsan aramıza katılamaz mısın dediler? ne dediler de o sığır beyninle yırttın o kitabı. bir de kimse tehdit etmesin maymun olmakla diye çemkirmişsin. sesi büzüşesice.

tüm inananlara veya inanmayanlara saygım sonsuz. ama böyle zır cahil bir insana tahammülüm yok arkadaşlar. kusuruma bakmayın. amacım ateistleri kötülemek değil. ayrıca, birçok ateist arkadaşım vardır. onlardan duydum bunu, gerçekten ateist yahu evrime inanıyor adam, amenna, kendi seçimi. diyor ki;

vurgulayarak söylüyorum, benim inananlara saygım sonsuz, kimseyi yargılamam, inanışlarına bok atmam, dalga geçmem. ben buyum, öyle her yerde ateist olduğumu dile getirmem de, burası müslüman bir ülke. ailem namaz kılar, ibadetlerini getirir. ne mutlu onlara, inanışlarına göre şekillendiriyorlar yaşamlarını.

haklı değil mi? size soruyorum arkadaşlar? ateist olmak bu değil mi? kusura bakmayın ama, her yerde beyinsiz insanlar gibi ben ateistim demek mercimek beyinli olmaktan öteye gitmez. bir kitap yırtmakla ateist olunmaz. derin araştırmalar yapmadan, hem dini hem ateistliği öğrenmeden, insanların inandığı şeyleri hırs yaparak yırtmak insanlığa sığmaz.
maymun olmadım cehennemde yanmadım diyen türk kızı. cehennemin öldükten sonra olduğunu bilmeyecek kadar mal olması ayrı.
yazık denmesi gereken zavallı kızdır. bir de ne mutlu türküm diyene! yazmış oraya hay kafatasını sikeyim senin.
madem ateist neden sadece kuran-ı kerimi tırtıyor? diğer din kitaplarını yırtabilirdi. var bişeyler yine.
(bkz: eceli gelen köpek)
türk olmakla müslüman olmanın aynı kefede olamayacağını düşünen ya da düşünmeye çalışıp beyin amcıklaması geçiren, özentiliğin ve hazımsızlığın sınırlarında masturbasyon yapan, ülkenin en gereksiz ve catalina'nın tabiri ile cheap fuck olan bir kız.

bırakın oynasın. siklenmeme rekoru kırması daha iyi olurdu ama...
aile terbiyesinden yoksun, dinden imandan bihaber hızın yaptığı son derece çirkin olan davranıştır. insanların dinine, bayrağına ve kültürüne saygı göstermemek, yok saymak, kişi hak ve özgürlüklerini ihlal eder. her kim, bu davranışların içinde rol alır, buna göz yumar ve sesini çıkarmazsa, o iki cihanda da mutsuzluğa mahkum olacaktır.

müslüman olamamak; kutsal kitabımız kuran-ı kerim'e zarar vermek demek değildir. ne olursa olsun insan, saygı göstermelidir.

türk olmamak; türk milletinin kan kırmızısıyla sulanmış bayrağını hor görmek demek değildir.

siyasi, etnik, toplumsal farklılıklar, bu dünyada bölücülüğe yol açmıştır, buna izin vermeyelim...

şahsım ve çoğu türk genci adına tarihimizden şöyle bir örnek verebilirim;

vakti zamanında yunan askerleri, işgal sırasında türk bayrağını yere serip çiğnemişlerdi. atatürk, savaş bölgesinde, olağanüstü hâl sırasında bir eve veya köşke girerken önüne yunan bayrağı serilmiş, atatürk'ün yunan bayrağına basması istenmiştir. mustafa kemal, her ulusun bayrağının o ulus için değerli olduğunu belirterek, bayrağı yerden kaldırtmıştır.

işte biz, böyle bir tarihin evlatlarıyız.

dinimize sahip çıkalım.
müslüman olmamak; kutsal kitabına zarar vermek değildir. kimi zaman müslüman olmamak; islam hakkında bir fikir sahibi olmamaya(tabii müslümanların göç edip ünlerini yaymadığı bir yer varsa) ve buna bağlı olarak nötr kalmaya da denk gelebilir. işte sorun da burada! müslüman olmayan biri neden kuran yırtsın? hangi etki böyle tepkileri doğurur? kimse bunu sormak istemiyor, sorun sordurun.
dinlere mensup insanlar tarafından ezilmiş, baskı altında tutulmuş olması muhtemeldir.sınırla sayıda ateist olmasından dolayı sinirini ancak bu şekilde dışarı vurabilmiştir.değildir ki kendisi tamamen ateisttir.sesi titremektedir konuşmaları yaparken.maymun olmadım derken korkmaktadır.doğduğundan beri müslüman muamelesi görmüş olması bunda büyük bir etkendir ve kişide tamiri güç travmalar oluşturmuştur.ateistler hiçbir zaman tam anlamıyla türkiye'de saygı görmeyecek ve öteki olmaya zorlanacaktır.herhangi bir aydınlanma döneminin yaşanması şuan itibariyle imkansızdır.saygı göster ki saygı göresin diyen müslümanlar kendileri bile inanmamaktadır söylediklerine.cihat anlayışı tarih olmamış ve olmayacaktır.hoşgörüde sadece lafta kalacaktır.
tek kelimeyle saygısız. senin ateist olmana bizim saygı duymamız için senin o kitaba saygı duyman lazım değil mi, acaba aynı tepkiyi incile de gösteriyor mu merak ediyorum.
kuranı kerimi yırtan maymun olur safsatalarınız yüzünden kuranı kerimi yırtan kızdır. maymun olunmayacağını, inanıyorsanız bile hurafelerini bir kenara bırakıp öyle inanmanızı, artık gözlerinizi birazcık açmanız gerektiğini anlatan bir eylemdir. yapılan direk olarak kuranı kerıme saldıran bir ataist diye algılanmamalı, eğer incili yırtan eşşek olur diye yaygın bir inanç olsaydı, ülkemizde incili de yırtabilecek kızdır.
yazar; ''kız için ne maymuna dönüştü nede cehennemde yandı'' diyor!

bu tür insanların hayvan suretini herkes göremez, hele bu tür insanları savunan kişiler asla göremez, görebilmek için çok daha fazlası gerekir.

cehennemde yanmaya gelince, dur bakalım daha cehennem uyanmadı koç!
ne diyor yaradan: ''bekleyin, biz de sizin gibi bekleyenlerdeniz''
evrimini tamalayamamış. maymun omadım işte derken, insan olmadım demek istiyor. bu direk maymundan gelmiş, insana doğru gidiyor ama yolu çok uzun. ömrü vefa etmez insan olabilmeye. biyerlerine şeytan girmiş olabilme ihtimali de var tabi.
fazla üstünde durmak gereksiz ufakken ateşli hastalık geçirmiş olabilir. ayrıca nedense yüzünü göstermiyor ben tedirgin oldum.
kitapları yırtma faşizmine sahip türk kızıdır. kitaplar yırtılmaz, okunur evladım denilesidir. ha okuduğunu beğenmezsen alır sen de karşısına bir kitap yazarsın. yakmak yıkmak yırtmak eylemleri bir insanın faşistliğinden başka bir şey göstermez.
arap diniyle derdest edilen şanlı türk milletinin uyanışına vesile olabilecek müthiş bir eyleme imza atmış asena ruhlu cesur kızdır! keşke adını sanını dile getirseydi de onu dillerimize pelesenk edip gelecek nesillere miras bıraksaydık!türkçülük iddiasındaki o kadar parti ve lider gelip geçmiştir lakin hiçbiri bu kutlu hanımefendi kadar yürekli çıkmamıştır!
sevgilisinden ayrılmıştır.
tanrı'nın değil, aklının olmadığını kanıtlamıştır aslında.
Tespitim şu (saçma gelebilir) : Anadoluya Türkler ve dolayısıyla islam 1000 yıl önce geldi. Ancak anadoluda herkes Türk ve müslüman değildi. Ayrıca 1.Dünya savaşından sonra dağılan Osmanlı imparatorluğunun mirası bazı topluluklarda anadoluya geldi. Hatta bazı ermeniler siktir yememek için müslüman (alevi kılığına büründü, ki biz bunlara bugün tuncelililer diyoruz. yani demek istediğim bir insan ateistte olsa böyle saçma hareketler yapmaması gerek, içinde geçmişten kalan bir hınç, Müslüman Türklere karşı bir kin, aynı zamanda korku yoksa... Bugün ne yazık ki müslüman Türkler yalnızca iç anadoluda ve çevresinde yoğunlar, geri kalan yerler az önce açıkladığım çeşitli etnik döküntülerin ve kılıç artıklarının meskeni olmuş durumda. Bu kızda bu topluluklardan birine mensup, Müslüman Türklere arap diyerek, "ne mutlu türküm diyene" formuluyle Türkleştirilmiş nice devşirmenin kuyruk acısını haykırmakta bizlere...
bu arkadaşı topluma geri kazandıralım.