bugün

Kumral kızların, sarışınlara, esmerlere kurduğu büyük üstünlüktür.
dogal bir sarisin olarak kesinlikle katilmadigim onerme esmerleri saymiyorum bile esmerlerin yuz de 95 i cirkin.
beyaz tenli ise neden olmasın durumu.
Kızıl saç renginin bu sıralamaya katılmadığı zaman var olan göreceli gerçektir. Bence öncelik kızda sonrasında da esmer gelmektedir, ama güzel güzel olduktan sonra kel olsa da (hayır) olur.
Kesinlikle dogru bir onermedir (Yazar burada kendisinden bahsediyor).
esmer güzeli tanımamış yazar şeysi.
kumralların hepsi düz insandır,basittir nasıl en güzel olabilir ki ?
bir de küt saçlıysa katmerli güzel olur.

görsel

(bkz: oh oh daha tatlı olur daha tatlı olur)
ortalama olarak doğru önermedir. sarışın kızların bir kısmı güzel olur sadece. esmer kızlarınsa çok çok azı güzel olur ama esmer kızda güzel olursa bir başka güzel olur.
bahsi gecen diger kizlara onyargiyla yaklasmaktir. hurafedir, caiz degildir, haramdir.
kesinlikle doğru olmasını istediğim önerme.
yıllarca sarışının adı esmerin tadı dediniz,
sarışın 1-0 önde dediniz,
esmere tapılır dediniz,
kumralları hiç düşünmediniz.

edit: allah'ım inşallah doğrudur.
edit 2: şu an bu entryi ağlayarak giriyorum.
Değerimizin sonunda anlaşıldığını gösteren başlıktır. Allahıma şükürler olsun. Sarışın sarışın diye beynimizi becerdiniz,aha şimdi devir bizim devrimiz.
az vodka içmiş kişinin beyanatıdır. yeterince içince renk olayının pek te önemli olmadığını görecektir.
Yillardir hakkimiz yendi, dislandik hep. Sarisinmis esmermis kizilmis derken bizi unuttunuz.
En güzel kizlardir. Yasasin kumral duz uzun sacli beyaz tenli hatunlar!
aşık olunası güzellikte kızlardır.beyaz tenli olmaları gerekir ayrıca uzun olsunlar demiyorum ama kısa da olmamaları şarttır.
kumralım ve güzelim,varsa şekliniz bekleriz.
Kesinlikle katildigim görüş. Tas gibi bir hatun varsa emin olun beline o acik kumral ya da karamel rengi saclari dökülüyordur. Isiririm.