bugün

ekşideki kulyaz ise eğer sıçtık.

(bkz: mr spam)
bari kelimelerin yerini değiştirip de yazsaydın her nick altına diye düşündürmüş yazardır ama yine de mutlu etmıştır akşam akşam, sıradaki sigara geliyor efendim.
--spoiler--
şahane kişiliği olan enfes bi yazar. demokrasiye dayalı düşünce yapısı takdire şayandır. evrensel hukuk kurallarını ve temel insan haklarını esas tutan felsefi yaklaşımı ile beğenimi kazanmıştır. geleceğimize huzur ve güven içerisinde bakabilmemizi sağlıyor bu liberter kardeşimiz. laik devlet anlayışının ilelebet savunucusu olacağından şüphem yok.

--spoiler--

ayrıca nick altı yazıları hususunda önemli bir yere sahip.

ayrıca babali bala bulaları bumburbeybi bap bup yapmasıda gerçekten taktire şayan.
sözlükteki herkese aynı gözle bakan yazar. bunu girdiği nick altlarıyla belli etmiştir.*
şahane kişiliği olan enfes bi yazar. demokrasiye dayalı düşünce yapısı takdire şayandır. evrensel hukuk kurallarını ve temel insan haklarını esas tutan felsefi yaklaşımı ile beğenimi kazanmıştır. geleceğimize huzur ve güven içerisinde bakabilmemizi sağlıyor bu liberter kardeşimiz. laik devlet anlayışının ilelebet savunucusu olacağından şüphem yok.

ayrıca, ekşi'deki yazar ise sıçtığımızın resmidir efem (:

evet evet o : (bkz: #13542933)
eğer ekşi sözlükteki kulyaz nickli yazarsa topluca başka sözlüğe geçelim. değilse hoşgelmiş.
ulan ekşideki herifse yandık. enfes kişiliği olan şahane yazar...
din, dil, ırk gözetmeksizin insanoğlunu tek tornadan çıkmışçasına öteki-berikileştirmeden yorumlayan, bunu girdiği sayısız* nick altlarıyla ve eğlenceli üslubuyla okuyucuya sunan yazardır ve haklıdır kanaatimce.
yazdığı nick altı yazılarıyla bana pink floyd the wall filmindeki another brick in the wall şarkısının girdiği yerdeki sahneyi anımsatmış ilginç yazar.
anlıkta olsa yorumuyla mutluluk veren, fakat -hızırmıdır bu gece gece nedir- diyerekten takibe aldıktan sonra herkesin nick altına aynı yazıyı yazdığını anladığım, bana samimi gelmeyen yazar. bana samimi gelmesede sözlüğe hoşgelmiş.
nik altlarımıza girdiği entrylerin sadece son cümlesi kişiye özgü. ona dikkat etmeliyiz. bana canısı demiş. kedi canını senin *
duble sözlük çalışan basit bir troll. şöyle basit bir troll'lük şekli bulup da dünyaya adını duyuramayan bi biz kaldık anasını satiyim.
Eksi'deki Kulyaz'ın gördüğü popülariteden esinlenip kendini Kulyaz olarak göstermek isteyen biri de olabileceğini düşündüğüm şahıs.

Bir nevi yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak hissi uyandırdı an itibariyle.
(#13543103) ben de kendime abazan diyordum. meğer neler varmış arkadaş.

ayrıca, yazarların nick altlarına aynı şeyleri yazmayı kendisine görev bilmiş yazar bir kardeşimzidir kendisi.
yazarların nick altına aynı şeyleri yazan *yazardır

sadece son cumleyı kendisi ekler, ilginç.
dikkat çekmek için ilginç bi yöntem seçen yazarımızdır kendileri.
yazarların nick altlarına yazdığı son cümlelerde sadece nicke bakarak fikir yürütmekte kendisi. yoksa geçmiş entrylere, üsluba falan bakılarak yapılmış bir çıkarım yoktur yine. ama sevimlidir.
inşallah ekşideki kulyazdır. zira o kulyazı çok seviyorum ben keşke buraya da gelse ..:)
aynen iade ediyorum kendisine. "şahane kişiliği olan enfes bi yazar. demokrasiye dayalı düşünce yapısı takdire şayandır. evrensel hukuk kurallarını ve temel insan haklarını esas tutan felsefi yaklaşımı ile beğenimi kazanmıştır. geleceğimize huzur ve güven içerisinde bakabilmemizi sağlıyor bu liberter kardeşimiz. laik devlet anlayışının ilelebet savunucusu olacağından şüphem yok.

ayrıca, teknolojiyi yakından takip eden bilgili yazar kardeşimizdir kendisi"

liberter olmadığımı da vaktiyle iletmiştim.