bugün

Extra bass olanlar favorimdir.
Yanlış bir adlandırmadır. "Kulak üstü" dediğiniz kulaklıklar, "kulak içi" olanlardan çok önce vardı. Sadece "kulaklık" deniyordu. "Kulak içi" kulaklıklar çıktı onlara "kulak içi" denmeye başladı. o zaman "kulak içi" olmayan tüm kulaklıklar normal kulaklıktır. "Kulaklık" denmesi gerekir.
hayatımın hiçbir döneminde bütün gün bunu taşıyacak kadar boş olmadım.
fazla takılınca baş ağrısı yapar.
bugün böyle bir şey oldu

görsel
Bunu tamire götürsem düzelir mi ya ne yapsam bilemedim kulaklık harika calisiyor sesinde sıkıntı yok sadece koptu o kısmı. Çok moralim bozuk şu an.
yapıştırıcı uzun süre tutmaz bence aktif olarak kullanıyorum çünkü. Yine de sağ ol.
500 liraya almistim bunu 2000 liraya yakın şu an kafamı duvarlara vurasim var.
Bunu yapıştırıcıdan ziyade ince katman bir silikon tutar gibi.
6. Duyu organım gibi asla bırakmadığımdır.
isterse pedleri koyun yününden olsun, ya da dünyanın en kaliteli, en pahalı kulaklığı olsun, yine de bir süre sonra baskıdan dolayı kulakları acıtır. çünkü adı üstünde, kulak üstünde durur.

kafaüstü kulaklıklarla bolca karıştırılır, zira bir tık farklılardır birbirlerinden. kafaüstü kulaklık kulağı tamamen kaplar. ayriyetten kocaman bir şeydir, kafanızın bile yarısını kaplayabilir. o sebeple kafaüstü tabiri daha uygun görülmüştür diye tahmin ediyorum. kulaküstü ise kulağın yalnızca bir kısmını kaplar. genelde dış kısmında ki hassas tarafı. ve diğerine nazaran daha küçüktür. kulağa da daha baskı yapar falan filan.