bugün

büyük fedarasyonumuzun baktı fenerbahçeyi bitiremiyoruz diyip tetikçilerini saha indirmeye başladığının göstergesidir. başka türlü el atamıcaklar napsın adamlar.
kendisi alanya'lıdır ve sıksık gelir, buradaki yakınları onun galatasaraylı olduğunu bilirler.
türkiye'nin en çok para kazanan hakemi.

http://fanatik.ekolay.net...kategoriid=27&page=37

bu adamı gördükçe hakem olasım geliyor. başarılı olmama falan da gerek yok hani, bu adam bu haliyle en çok kazanan ise ben hayatımı idare edecek kadar bu işi yapabilirim herhalde.
haftasonu oynanacak manisaspor fenerbahçe maçını yönetecektir.
bu hafta süper ligde manisaspor- fenerbahçe maçını yönetecek hakemdir kendileri.
alıntı
Kadınlar da küfür ediyor

Taraftarın, futbolcuların ve kulüp başkanlarının hakem aleyhinde sözler söylediği ve bu durumda hangi duygulara kapıldığına yönelik soru üzerine Müftüoğlu, şöyle konuştu;

"isyan ediyorum. Hakemin basınla konuşma, cevap verme hakkı bazen oluyor. Maçtan sonra her türlü hakareti ve yorumu yapıp yönlendiriyorlar. Bu doğru ve adil değil. Siz hakem aleyhinde konuşanları dinlediğinizde kafanızda hakemlerle ilgili önyargılı düşünceler oluşuyor. Çok fazla küfür ediliyor. Küfürden dolayı sahalar kapanıyor. Maçları izlemeye kadınlar geliyor. Kadınlar da küfür ediyor. Onların da küfürleri değişik oluyor. Kadınların küfürlerine alışmamışım, ama onların küfürleri enteresan. Bu küfür işini çözmedik maalesef. Hakemlik küfür edilecek bir meslek gibi görülüyor, bu da bizi üzüyor."
alıntı
(bkz: gerçek zaytung haberleri)
sezon sonu hakemliği bırakıp, akp alanya belediye başkanı adayı olacakmış.
28 Nisan 2013 fenerbahçe kayserispor maçında fenerliler tarafından "mücadelelere izin verdi, oyunu kesmedi süper hakem" olarak adlandırılsa da, diğer futbol izleyicileri tarafından, caner erkine bu kadar nasıl tahammül ettiğini açıklayamadığımız , ve Kayserispor açısından bu kadar kötü yönetilebilecek bi maçı nasıl yönettiğini anlayamıyoruz şeklinde yorumlar yaptırandır.

digiturk penaltısı da denilebilir evet.

Farketmez, Her türlü haftaya şampiyonuz.
bir adam maksadını bu kadar belli edebilir. zaten uydurmaya yer arıyodu fenerbahçe atsın diye bobo sağolsun yardım etti kendisine. penaltıyı geçtim tamam da caner'in yaptığı hareketlere müsamaha göstermen nedir hoca? adam atılmak için elinden geleni yaptı sen karaktersizliğini gösterdin yine helal olsun aynen devam. edit:şunu eklemeyi unuttum penaltı doğru ama hakem zaten aranıyodu vesile oldu aynısını kayseriye çalsın da göreyim şahin gözlü kuddusiyi.
hakemliği bırakması gereken sistemin adamı. az önce erkan zengin'i haksız şekilde oyundan atmıştır. cicinho adlı şerefsizin oscarlık performansı da etkili olmuştur.
Akp alanya bld bşklığı için aday adayı olan hakem.
alanyalı bir hakem. komşumun akrabası aynı zamanda. iyidir, hoştur efenim.
bugün hakemliği bırakmış olsan hakemsi. aylar sonra ilk defa güzel bir haber aldım diyebilirim.
ismiyle çok dalga geçtik zamanında.
geçen sezon sonunda büyükşehir belediyespor'un ligden düşmesinden sonra galatasaray'a ikinci darbedir.
bugün faal hakemliği bıraktığını açılamıştır.
(bkz: bir yıldız daha kaydı)
hakemliği bırakmış eski hakem.
evliya gibi ismi var mübarekin. kuddusi müftüoğlu (radıyallahu anhum ebeden daima).
2001 yılındaki 0-1 biten gs-bjk maçında annesinin kulaklarını baya çınlattığımız hakem. ulan o maçtada tek golü bjkli ibrahim üzülmez sağ ayağıyla atmıştı.
mhk'nin başına gelmiştir. hakemliği gibi olursa başkanlığı da sıkıntılı olur.
Babamın çocukluk arkadaşıdır. Hala da aile dostumuz. Kişiliği mükemmeldir ve fenerbahçeli sanılmasına karşın fenerbahçeli değildir.

(bkz: MHK başkanı)
sanırım istifa edecek.
utanmıyor da lan, ilginç.
keşke biraz daha onurlu davransaydı.
tam bir akepeli bakan edasıyla konuşmuştur. pişkin, rahat, ülkede her şey süper bu tepki, bölücülük de ne böyle canım olmaz ki ayıp ne gerek var havasında saatini doldurup olayı kapatmıştır.