bugün

korkan insandır.
gereksiz yere çığlık atıp gerginliğe girmek istemez. romantik filmler izletin ona, ağlasın.
bu insan hele bir de erkek ise, toplum tarafından çok tepki çeker. (bkz: korkuyoruz reyiz)
Benimdir o insan. Yalnız film seyrettiği için seçimini korku filminden yana kullanmamakta insan.
izlediği korku filmlerinden sonra gerçekten etkilendiğini ve korktuğunu farkeden insandır.
korku filmi izlemeyen insan = yumurtanın beyazını ayıran insandır .
(bkz: Tırsık)
korku filmlerinda adam akıllı bir senoryosunun olmadığını bilen dolayısıyla zaman kaybetmek istemeyen insandır.
bu kişi benim. çünkü birkaç film dışında büyük bir bölümü klişe ve aynı konulardan oluşur bıktırmıştır.
Benimdir. Korkutucu olduğunu düşünmemek, senaryo hissinin çok baskın olması, saçma ve psikolojik bozuklukların senaryolaştırılması gibi etkenler sebep olabilir. Yapay gelmektedir. Zaten geceleri sanrılarla boğuşmaktan uyuyamayan bünyeye iki kat zulüm yüklemenin anlamı yoktur.
benim asla izlemem hep aynı zırvalar.
o filmlerde ki saçmalığı yıllar önce tespit edip sindirmiş insandır. korku filminden zevk almaz aptalca olduğunu düşünür.
izleyemiyorum arkadaş. ne yapayım yani. hem de kanlı, bıçaklı, korku filmi falan ise hiç açmam bile. o ne öyle. gider romantik komedi izlerim. gülerim ne güzel oh.
korku filmini saçma bulan insandır. * cinli perili filmler hariç tabii. *
--spoiler--
korkan insandır.
--spoiler--

(bkz: korku filmi) *
faşizan bir kardeşe sahip değildir. beni freedy ile büyüten, eldivenlerin parmaklarını kesip yerine meyve bıçağı bağlayan abim sayesinde bir drama tadında izler oldum korku filmlerini ama hala korkarım freedy den, posterine dahi bakamıyorum. o kadar yani.
Sevmeyen insandır. Komedi dram falan izler. Genelde gerilim de sevmez. Filmden etkileneceğini bilir. Mesela evde yalnız olan birinin bıçaklanarak öldürüldüğünü görürse evde yalnız kalamaz. Ne gerek var böyle sikimsonik kafalar yaşamaya diye düşünür, mantıklı davranır.

Kocaman tebrikler kendisine. Bravo. Hep böyle ol kardeşim. Öyle korku filmi izleyip olm ben korkuyorum lan beni yalnız bırakmayın tribine hiç girme.
gayet normal insandır, korkak olduğu anlamına gelmez.
sadece güldürmek amaçlı içi boş filmler gereksizdir* sadece korkutmak amaçlı filmler de aynı şekilde gereksizdir. ha yap sağlam bir senaryo koy ortaya bak o zaman nasıl izliyorum.
(bkz: 1408)
(bkz: korkak)
birbirinin aynı, fabrikasyon korku filmlerinden gına gelen ve de hayat zaten gerginken, buna bir de uyku içi sanrı ve gerginlik eklemek istemeyen, normal bir insandır. filmlerden korkuyor olması gerekmemektedir.