bugün

Candır onlar. iyi davranın onlara.
sevişince rahatlayan insanla aynı insandır.
pozitif konusan insandir.
Ben tabii ki. Egom yine tavanlarda.
birde dizlerine yatılmasına izin verirlerse tadından yenilmeyecek insanlardır.

başından geçeni anlat masaldır benim için. demiş hırtın teki.
çat kapı gidilebilen insanlardır.
konuşmak için her zaman müsaitlerdir.
Sakin ve ego problemi olmayan insanlardır.
bardağın dolu tarafından bakanlardır. en boktan durumda bile bir şey bulup bir umut verebilirler. moral iğnesi gibidir. ama kendilerine hiç öyle değillerdir. terzi kendi söküğünü dikemez misali.
görsel

o hep konuşsun lan.
sarılmak istediğimiz insanlardır.
arada kilometrelerce mesafe olan insanlardır bunlar. konuşup kendinizi iyi hissettikçe o mesafelere söversiniz. birgün karşılaşsak bir sokakta habersizce diye dua edersiniz.
Platonik aşıkları deşifre konusu.
Sayıları az olan insanlardır.
bazen aranız bozulabilir.
kaybedilince değeri farkedilendir. işte ben onlardan birini kaybettim.
Kendini iyi tanıyan insanlardır.
Çünkü kendini iyi tanıyan insanlar ancak sizin ne hissettiğinizi bilebilir ve size yardımcı olabilir.
Ve bu insanların ayırt edici özelliği" çok üzüldüm, takma geçer" gibi klişelerinden farklı şeyler söyleyebilmeleridir.
Gündüz feneri gibi olup, hep var ama hic bir boka merhem olmayan insanlardır. Ya da olamayan insanlardır desek kafi.
Sizi en çok anlayan insandır çünkü o an size nasıl davranması gerektiğini bilir, şeklini size göre alır ve bu yüzden de rahat hissedersiniz. Düşünün karşınızda siz ne söylerseniz söyleyin anlamayan, size saçma yanıtlar veren birisi var, ne kadar mutlu kalabilirsiniz karşısında?
yargılamak yerine dinleyen insanlardır.

(bkz: dost)
Asla yanlış yapmamamız gereken insanlardır.

Her yerde bulunmaz. Genellikle hayat boyunca 3 4 tane bulunur.
Bu insanlar bilhassa görmüş geçirmiş diyebileceğimiz sosyal yönden aktif insanlardır.
Ben aksine konuşunca sıkan,sıktıkça da dinlenilmeyen tip oluyorum.olmayın böyle yalnız kalmazsınız.
telefonda seks yapan kadınlar .
bir tane vardı. kaybettim sonra. ya da şimdi kaybettim. bilmiyorum. belki de zaten kaybolmuştuk.