bugün

yeni girilen bir ortamda, kızların ilgisini toplamak için yapılabilecek(yapılması tavsiye edilmeyen) bir aktivitedir.

dikkatleri üzerine topladığını hissettiği anda, hafiften bir iç çekiş ile, birasından bir yudum, sigarasından bir fırt çeker ve uzaklara anlamlı anlamlı bakar. çevresindekiler cümlesini tamamlamasını beklerken, o çoktan başladığı cümleye üç nokta koyduğunu belirtecektir bir şekilde.

+noldu neden sustun, ne oldu sonra?

-zaman kavramını durdum ben artık...

bu andan itibaren ortamdakiler, "deli midir nedir" diye bir bakış fırlatacaktır. ancak, o "çok sarsıcı oldu be" diye içten içe karizma yaptığını sanacaktır.
(bkz: ıssız adam ayakları)
(bkz: joey tribbiani)
Hafiften artist olan acıların çocuğu ayağı yapan insandır.
(bkz: Emrah)
dikkat çekmeye çalışan insandır. ben çok gördüm, geçirdim havalarında olup, buna karşılık hayat tecrübesi beyin kıvrımlarından bile daha azdır.
konuşmanın geri kalanında saçmalayacağını bildiği için durup düşünen insan tipi.
muhtemelen 40 50 yaşlar arasında olup böyle önemli konuların olur olmadık yerlerinde dalıp gidenlerdir sanki o konuyla ilgili bişe yaşamış gibi davranır ki bu tamamiyle hayal ürünüdür. ciddiye alınmamalıdır uzaklasılmalıdır zira o bosluklar artmaya basladıkca sinir katsayısı yükselebilir allah muhafaza bir cinnet anında konu komsu diye tabir edilen insan toplulugunu katletmeye basvurulabilir. dikkat.
Bir derdi, sıkıntısı olan insandır.
bilinç altındaki yaratığın bir anda uyanması ile kendi offline hale getiren insandır...