bugün

itü sözlük'te uludağ sözlük başlığı altına şunları yazmış yazardır.

--spoiler--
çok tuhaf nickli yazarların at koşturduğu sözlük. öyle nickler çarptı ki gözüme, apaçi kaynayan bir atmosfer imajı çizildi gözümde. yazılanlara bakıldığında da pek bir kalite görememekteyim. ara sıra girip bakıyorum ve hep benzer zırvalıklar.

işte tuhaf bulduğum nicklerden bir kaç örnek;

(bkz: konyalee)
(bkz: rapper ninja)
(bkz: cehennetlik)
(bkz: kamyoncu dervish)

yani böyle cöleli saçlarla, bağrı açık gömleklerle gezen, esmeray tenli apaçiler gelmiyor mu sizin de aklınıza bu nickleri okuyunca?
--spoiler--

itü sözlük'te hakkında 12-13 tane entry girilmiş; yani silik bir tip bunları söyleyen. muhtemelen uludağ sözlük'e bok atayım prim yapayım havalarında.
konuşan çeşitleri pek bilinmese de yazan çeşitleri sağa sola bok atar. ayrıca maydonoz da denir bunlara.
öteki beriki sözlüğün yazarı*.
yaratıcılığı rumuzundan belli.*
konu içinde başka bir konu için:
(bkz: ybsg)**
çocukken topu cöleli saçlarla, bağrı açık gömleklerle gezen, esmeray tenli apaçilerin bahçesine kaçmış mazlum yazar. ön yargılarını yerim ben senin ayol.
Dinime dahleden müselman olsa. * Çok matah bir niki varmış gibi burdakilerin nikine takmış. Teyy ya rabbim.
bsg azarını işittikten sonra an itibarı ile tophane de çay koyan kişi.
(bkz: bir sebzenin sicabilmesi)
anlaşılan ulusözlük'e ters taraftan saldırmayı tercih etmiş yazar. malum bu aralar sözlüğe herkes arkadan saldırıyor.
(bkz: dinime kufreden musluman olsa)
(bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)
nick altına kendi sözlüğündekin daha fazla entry girilmiş yazar. bu bir ilk sanırım...
hem sözlük konseptine sahip çıktığı iddia edilen hem de kendi nick altına şu entryi giren yazar;

--spoiler--
acemilik dönemimdeki girilerime baktım şimdi, ne kadar da çocuksuymuş yazdıklarım. bir çoğunu şimdi bir başkasının imzasıyla görsem taşak geçerim. bir hevesle atılmışım sözlüğe "olley yazar oldum olley" nidalarıyla ve başarısızlıklarla dolu giriler çıkarmışım ortaya.

o dönemlerde bana katlanarak ses etmeyen insanlara bir teşekkür gerekir sanırım. ve sayın okurdan özür dilemek gerekir o manasız giriler için. saygılar efem.
--spoiler--
ekşisözlük ün medahar-ı iftiharı, son neferi. savaşcı kişilik.
an itibari ile altına yazılanları eksi sozluge sıcmıstır.
ekşi de kendi çapında savunmasını vermiştir.

ben karşıyım bütün sözlüklerde yazmaya tabi hepsini izliceksin takip ediceksin ama en beğendiginde yazmaya karar vericeksin.