bugün

ekşisözlükte yazar olmak için sıra beklerken "uludağsözlük diye bi yer var hacım hemde beleş" sözünü duymasıyla koşa koşa gelen yanında tuzunuda getiren sözlük yazarı.
aksam aksam coluk cocukla niye ugrastigini anlamadigim insan. ben de ugrasiyorum gerci... gelecek hafta okul basliicak biraz eglenelim di mi?? *
fenerbahçe sevdalısı yazar
insanların kokenine onem veren yazarmıs,bunu gordum az once.
insanların kökeni değil ülke için ne yaptığı önemlidir demeyi düstur edinmiş yazar.
yazdıklarından sözlük yaş ortalamasının az biraz üzerinde olduğu sanrısı yaratan yazar
28 yaşında olupta kadayıf muamelesi gören hüzünlü yazar.
ekşiden farkımız olsun diye barım barım bağıran bağırgan yazar.
yaşıt olduğumu öğrenip üstüne üstlük türkçe dostu olduğunu da fark etmemle beni kendimden geçirmiş yazar.
(bkz: ayarımın yolları tastan sen cıkardın beni beni baştan)
ayar aldığı zaman boynu kıldan ince yazar.
takdir edip takip ettiğimiz yazardır.
ortamın kendisine kalmasını isteyen yazar. hadi ben zıbardım diyelim "ortam komandost'a kalınca ne olacak ulan acep, ortalıkta hatun mu gördü yoksa bu adam" sorusunu mırıldandıran.
komando dostu olduğunu düşündüğüm bir yazardır.
hem komando hemde dost olan yazar.
abhaz,abaza ve abazan ayrimini çok iyi yapabilen tebrik edilesi yazar.
ingilizce başlık açılmasın görüşüne destek verdiğim yazar.türkçe'yi doğru kullanan yazarlardandır.
(bkz: suser)*
suser muser olmayıp sadece gariban bir sözlük yazarı olmaya çalışan bir adamcağızdır.
okunduğu zaman insanda aşırı milliyetçi izlenimi bırakan yazarlarımızdandır.
edit:kötü anlamda sölemediğimi bilmesini istediğim sonuna kadar destekleyeceğimdir ayrıca
aşırı milliyetçi olmayan olanıda sevmeyen "tanrı türkü, tanrı türkü korusun diyenden korusun" sözünü düstur edinmiş sade bir vatan evladıdır.
düstur edindiği cümleyi çok beğendiğim,artık yazdıklarını daha dikkatlice okuyacağım yazarlarımızdandır.
yanlış anlaşılmaktan ziyade yanlış anlamaktan tirsmasi gereken suser
bir an önce uyuyup kendine gelmesini beklediğimiz türkçe gönüllüsü yazar.
uludagsözlük sayesinde 36 saatte nasıl astigmat olunuru bizzat öğrenmiş dörtgöz adayı kişilik.