bugün

hollanda da az alkmaar formasıyla yıldızı parlamaya başlamış, 1990 doğumlu izlandalı forvet oyuncusu.
geçen hafta venlo ya karşı attığı 5 golle dikkat çekmiştir.
http://www.sporxtv.com/fu...uzSXTVQ20973SXQ?ref=VDIK2
ajaxlı genç ve yetenekli forvet.
galatasaray ın anlaştığı iddia edilen forvet.
mücadele gücü yüksek santrafor. umut'un izlandalı ve genc versiyonu.

tekniği yetersiz olsa da bizim gibi tekniği düsük liglerde is yapma ihtimali yüksek.

denizli daha cok sneijder ve podolski'nin kosu acıgını kapatacak tipte santrafor istiyor, bunun icin sürekli umut'ta ısrar ediyor.
Galatasaray'ın şampiyonluk mücadelesinde gol yükünü taşiyacak yeni forvet.
ismi ile ilgili çok geyik dönecektir. Şaka bir yana hayırlı olsun bize.
rasim ozan'a göre adı sikdursun diye okunan izlandalı ve yeni galatasaraylı forvet.
Ulkemiz icin Tosaktan sonraki en iddali isme sahiptir.
(bkz: Dick advocaat)
(bkz: John Benjamin toshack)
(bkz: daniel amokachi)
(bkz: didier six)
(bkz: falko götz)
(bkz: marek hamsik)

Umarım bir daha böyle espriler yapılmaz. Ben soğuyun diye yaptım hatta abarttım.
Dursun baskana saygi duymaya baslatan transferlerden biri daha.

Az maliyet iyi oyuncu.

Tutamazsa kaybedecek bir seyin yok.

Mis gibi topcu.
Kolbeyn siktirsin gitsin.
Çok doğru transfer izlandali oyuncular çok güçlü olduğundan türkiyeye çabuk uyum sağlar.
ismiyle fenerbahçe ye birşeyler anlatmaya çalışan top tepicimiz.
görsel
eren-sighthorson ile 4-4-2 güzel olur.
Hırslı ve fiZiken sağlam bir forvet. Euro 2016 da izledik zaten erenle rotasyonla gayet başarılı olabilirler.
rasim ozan kutahyali'nin tabiriyle sikdursun.
Rok a göre ligin boyu uzadı.
eren sakatlandığında oyunu öne yığmakta, hücum pres yapmakta ve hava toplarına hakim olmakta güçlük yaşamayacağız. bu açıdan çok iyi transfer.
Yeni elmandermiz.
galatasaray'ımıza hayırlı uğurlu olsun. *
Sikicek sikicek hiç merak etmeyin siz.
tek suçu sigthor'un oğlu olmak olan adam. galatasaray'dan ayrılacağı zaman fotomaçtaki "sigthorsson gitsson" manşetlerini şimdiden görebiliyorum.

bi de yakışıklı adam.
levent özçelik olası bir galatasaray maçını anlatırsa ne şekilde söyleyeceği merak konusudur.

bu arada levent özçelik adamdır. popescu haydi oğlum ve goooool ! allahım kupa bizimi kim unutabilir.
Feneri sigthorsson.