bugün

entry'ler (20)

kolbeinn sigthorsson

Galatasaray'ın şampiyonluk mücadelesinde gol yükünü taşiyacak yeni forvet.

7 ağustos demokrasi mitingine hdp nin çağrılmaması

Yerinde karardır zira şehitler mitingindeki şehitlerimize hakaret olurdu.

tayyip erdoğan müslümansa neden sakal bırakmıyor

Nurcular sakal bırakmaz.

günün sözü

Bir çok fikir tek doğru oldugunu sananlar hiç bir zaman büyük resmi göremiyecekler ve onlar bir fikrin esiri olarak kalacaklar.

ülkenin gelişmesini en çok engelleyen şey

Agzı olanın konuşup eleştirmesi
Egiri minareyi düzeltecegine bu minare niye egiri diyen tipler.

rad 13 ayetindeki inanılmaz mantık hatası

Yıldırım acaba tek anlamlımı kullanılmış biraz soyut düşün.

süper mütevazi müthiş bilgili dahi yazarlar

Mesela ben acaip bilgiliyim ama ezilmeyin diye bilgilerimi aktarmiyorum mütevazilik işte budur .

chp nin 2087de tek başına iktidar olacağı gerçeği

Çocuk yapmama sebebidir.

yandex kullanan insan

3 yıldızlı forması vardır.

chp seçmenin biraz şey olması

"Korkak,Pısırık,Din Düşmanı" Bunlar oyle keyiflerine düşkündür ki herseye bizene derler kendilerini geri tutmak isterler mesela sınıftaki sesiz çocuk gibi
Arka sırada (suriye) kavga olsa ayırmazlar yada taraf olmazlar işleri güçleri sınıfın liderlerine imrenmektir hep içlenirler neden ben iyi futbol oynıyamıyorum diye ondan hep geri planda kalırlar bütün kızları o liderler götürür (putin,obama,merkel) bide sınıfta 1 çocuk daha vardır sürekli liderlik için ugraşır cızıldır güçsüzdür belki iyi top oynayamaz ama 5'e 5 maç yaparken 1 takımıda o çeker arka sırada (suriye) kavga çıkarsa ayırmaya çalışır ve haklı olanı yanına alır kızların ilgisini çeker sınıfın ukala çocugu (israil) rest çeker evet işte bu çocukta AKP,RTE dir. Anlayacagınız chp korkak geri plandaki kimseye karışmayan çocukken akp popilere meydan okuyan lider bir çocuktur sınıf başkanlıgına her sene aday olur.

recep tayyip erdoğan ın en sevilen yönleri

Dik duruşu...

sözcü

Manşet atarken satılmış kalemlerinizi kullanmayı unutmayın.

ak parti ye oy vermenin verdiği huzur

Anlatılmaz Yaşanır.

allah iblisin baş kaldıracağını bilmiyor muydu

Allah insanında cennete cehenneme gidecegini biliyor ama bize kanıtlamak amacıyla mudahale etmiyor iblisinde baş kaldıracagını biliyordu ama onun ben bunu yapmazdım diyecegini bildigi için mudahale etmedi.

9 ekim 2015 futbolda şike davası duruşması

Gibilen kıçın davası olmaz denilecek davadır efm.

türk kızı

Ufak tefektirler gözü yükseklerde olur bu hobitlerin .Aslında türk degildirler batı özentisi kokoşlardır bide sözüm onlara kendilerini çok begenmişlerdir

motosiklet alacaklara tavsiyeler

Başlangıç olarak Yüksek cc almayın hem cebinizi hemde geleceginizi yakar. (Max 250 cc)

mustafa ceceli

Akp'li kızlarin istedigi erkek tipidir.
Hem karizmatik hemde mümindir.
Bu iki özelligi bir arada götüren nadide insanlardan biridir.

gay olduğu sanılan türk ünlüler

Hakkı Bulut ve Latif Doğan
Kızları oldukça üzmüşlerdir.

yazarların whatsapp gruplarının isimleri

"Bir Tesla Degilsin"
Grubu Ben Kurmadim Efendim