bugün

-müzik kursları
-dil kursları
-halk eğitim merkezleri
-tenis kursu
-tam ensenizde
-eli cebinizde
-merak etmeyin o sizi bulur, bulunacak bir yanınız varsa tabi*
(bkz: av sezonu açıldı)
(bkz: bir av olarak kız)
sezonu açılınca sözlük bekarlarını toplayıp gideriz, ama esmerler koruma kapsamına alınmış 5 sezon avlanamayacakmış, geyik mi lan bu? ne avlıyosun...
(bkz: yonja com)
(bkz: siberalem com)
(bkz: sosyomat com)
(bkz: mynet com)
Dans kursları bunlardan en güzeli ve zevklisidir.

Gidersiniz bir tango, salsa kursuna zaten yanınıza size uygun bir partner veriyorlar, gerisi sizin bilgi, birikim, yetenek ve tecrübenize kalmış artık. Ayrıyeten dansın getirdiği o estetik ve hoş duygular da flörtleşmeye fazlasıyla iter.
(bkz: afganistan)

üşenme erteleme vazgeçme!

(bkz: yersen)
aiesec ofisleri, partileri
kpss kursları, mango outlet.
ne zaman nerede karşımıza çıkacağı belli olmayan bu tipler, genellikle sayfiye yerlerinde, disko-bar-cafe mekanlarının çevresinde ağırlıklı olarak, koloniler halinde yaşarlar. buralardaki doğru zaman-doğru mekan-doğru insan üçlemesi çok önemli faktördür.
bu kriterleri dikkate alanların, bu alanda başarılı olacağı su götürmez bir gerçektir.
havaalanı.
(bkz: çıplaklar oteli)
istanbul bahçelievlerde oturuyorsanız yayla da açılan cafeler. Resmen piyasa yeri olmuş. Şort terlikle çıktım millet ters ters bana baktı. *
(bkz: var mısın yok musun mülakatları)
(bkz: sözlükte kızlar teklif ediyormuş)
zira başlıkta da dediği gibi kolay avlanacak kızların bol bulunduğu yer benim için heryerdir.
Genelde ucuz orospuların fink attığı yerlerdir ama her zaman öyle olmayabilir.
a) Eğer ki maddi imkanınız varsa, gidebilirseniz; pattaya - walking street.

Burada dikkat edilecek hususlar;
1: 13-14 yaşındaki taylandlı kızların bacağınıza yapışıp, "sexx ? haa, sexx?" diye tutturmasıdır. nazikçe uzaklaştırın, tokat atmayın babanızın kızı değil.
2: Aids. benim de gitmek konusunda vazgeçme durumuna geldiğim çağın illet hastalığı. Bunun için sadece prezervatif elbette yetmez. Pattaya'yı iyi bilen birisinden, hastalıksız hatunları nerede bulacağınızı öğrenmelisiniz. sokakta penisinizi kavrayan her dişiye aç gibi dalarsanız, burada bağıra bağıra ölürsünüz alimallah.
3: Hırsızlık. tuktuk şoförlerinden taksi şoförlerine, otele getirdiğiniz hatundan aşağıdaki ejder meyvesi satan yaşlı minik siyam kadınına herkes cebinizdeki cüzdana göz dikmiştir. götü kolladığınız kadar cüzdana da hakim olun.

b) Ülkemizin güzide tatil beldeleri.

Benim gibi üniversite öğrencisiyseniz, yok ingilizce geliştireyim, yok çalışıp da aileme destek olayım bahaneleriyle gidersiniz zaten, ya da mutlaka gidin. Antalya'da iskandinav bir hatunla tanışıp isveç'te 3 tane restoran açan adam biliyorum olm. Bir de Buralar, kendilerini siklemeyen rus erkeklerinden bunalıp antalya'ya gelen ilik gibi ruslarla doludur. Onlara vereceğiniz tek şey; güven. gerisini onlar verir zaten.

c) Sanayi mahallesi kerhaneleri.

Burası için tek tehlike mekanın bulunduğu semtin her türlü at hırsızının sofrası olmasıdır. tek gitmeyin.
ha bir tane daha var; burada sevişeceğiniz (dilim varmıyor nasıl olacaksa) dişinin zihninizde yarattığı rahatsılıklar da büyük bir tehlikedir.
belgrad ormanları. çifteyi de aldın mı yanına, fişekliği de taktın mı beline, gördüğün hareket edene ateş et. arada kız da denk gelecektir. şehirde avlansan katil damgası yersin.
konserler. kızın içtiği içkiden sonra çok kolay bir hamleyle halledilebilir bazen.
e-5 karayolu...
toplu gezi düşkünlerinin katıldığı geziler. çok da samimi olmadıkları erkeklerle, dip dibe çadırlarda uyuyabilenler. etkinlik kuşları.
(bkz: bir av olarak kadın)
beverly hillsdir tabiki. *
avlamak mı ? varoluşçuluk çok yanlış anlaşılmış.
izmirdir.