bugün

kişisel bakımını sallamadığından kimsenin hakkında ne dediğini de sallamayan kızdır.
doğaldır, doğal her zaman güzel olandır.
doğru yapan kızdır. en fazla kolları kıllı olacak olan kızdır. kıllı bilinecektir. kol kılı çok yumak gibi olmadıkça alınmaz efendim. işleri kötüye götürebilir daha çok kıllanamya sebebiyet verebilir. kıllarınız abartılı değilse ve çok beyaz tenli olup aşırı belli etmiyorsanız kılları, kol kıllarınıza 3 5 zümçüğün lafına bakarak dokunmayın. aşırı gözenek gözenek duruyor ve kıllanmanın artma ihtimali var.
kol kılları olmayan kızdır.
kamyoncu recep dayı kolları ile gözünüzün kanamasına neden olacak klasik kezbandır. evet.
bacağı, göbeği, burnu, götü, sırtı, kolu, koltukaltı hatta parmakları bile kıllı olan ayı genli türk erkeğinin eleştirdiği kız.
turk gorillerine dert olmus kızdır.

hayatta almam zaten vucudumdaki tek tuy olan yer kollarim onlari cok seviyorum. bazen yuzume surtuyorum kedi gibi.

killarindan surati gorunmeyen uc bes gorilin lafina bakip onlara kiyacak degilim heralde. yavyularim benim. cok sekerler.
Paket yapmadan don giyip gezen erkek (Ayı) dan iyidir...!!!
Yüzünde henüz salak çıkmamış, erkeklik belirtisi hiçbir özelliği olmayan erkekimsinin doğal bir özelliğe verdiği yapay tepkidir. Şahsen sarışın sevgilimin kol tüylerine dokununca mutlu oluyorum. Tek tüyleri onlar çünkü eheheh
kezbanların bi de utanmadan koruduğu kızdır. acıyorum size. evet.
mide bulandırır. evet.
iticilikte master yapmış kızımsıdır.
Buralarda atılıp tutulmasına rağmen sırf kolları kıllı diye terkedilmeyecek kızdır.

Kaçınız kolunda kıl var diye bir kızı terk ettiniz söyleyin?
sarışındır.
mide bulandırır. kız mısın recep ivedik mi belli değil. evet.
aslında dolmuş şoförüdür ama kız ayağına yatmaktadır.
Buyrun benim.
Dostum siz o iğrenç kalın kıllı bacaklarınızla şort giyiyorsaniz, o iğrenç ayı gibi kıllı göğüslerinizi bize gosteriyorsaniz buna hakkiniz yok!
Bizim de kol kılı alma gibi bi zorunluluğumuz yok. Tamam mı?
Sözlüğün sorununun bu olması artı oyun altın değerinde olmasının başka bir sebebi (bkz: artı oyun altın değerinde olması).
Fazlası kötü duruyor kızlar. Evet erkekler kıllı bacaklarıyla şort giyiyor fakat kızız biz biraz da kendimize bakmamız gerekiyor. Dikkat edelim böyle şeylere.
eseksudangelenekadaryazarım'ın doğru yorumladığı başlıktır bazıları burnunu bile traşlıyor sorsan tek sorunları kızların kolundaki kıl.