bugün

görsel

görsel

Esra Erol'un bu haftaki programına gözyaşlarıyla katılan iki çocuk annesi Sevil Albahan'ın hikayesi merakla izlendi. Sevil hanım, 13 yıllık kocası Ramazan Albahan'ın yüzünde kılları var diye kendisini beğenmediğini, kocasından boşanmak için programa geldiğini açıkladı. Konuya ilişkin açıklama yapan Sevil, "Kocam bana, "Varil, fıçı, kıllı ve şişman derdi" dedi. işte detaylar.....

https://www.ahaber.com.tr...sanmak-icin-yardim-istedi
Bu tarz seksist söylemlere çok karşıyım ama görseli gördüğüm ilk an kocası sandım lan, kadın bildiğin top sakallı amk!
Adam Haksız mı a.k..
Kibar olmak zorunda diye birini bunu çekmeye nasıl zorlayabilirsin ki?
Kadın rahatsızlık geçirmiş. Acaba aynısı kendisine olsa, karisi böyle mi yapardi?

Orospu çocuğu, haysiyetsiz gavat!

Evet
doğru söze ne denir?

https://www.youtube.com/watch?v=WR9opRlI8dk
Kadınla dalga geçeceğine kadını bi doktora götürememiş mi? Sanırsın bize brad pitt amk.
Adamdan yakışıklı halbuki.
varil, fıçı, kıllı ve şişman birine varil, fıçı, kıllı ve şişman demek neden ayıp oluyor, onu anlıyamadım.
Ağlancağına git Bi ağda yaptır, öküz gibi yemek yiyeceğine gırtlağına sahip çık, kadına benze biraz.
Televizyona cikmak yerine lazer epilasyona gitmesi gereken kadinin kendini rencide ettirmesidir.
Niye epilasyon yaptırmıyorsun bacım?
inbeler bile yaptırıyor, bayağı bayağı karı gibi oluyorlar.

Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.

Yazık...
erkek gibisin diyerek dalga mı geçiyormuş?

bu arada o iki çocuk nasıl oldu?
Aman kendisi çok benzer. Bu dediklerin çözümü olmayan şeyler mi be adam? Eşin lazer epilasyona gider, diyetisyene gider. Hormonal bir sıkıntısı varsa doktora gider.
Aynısı adamın başına gelseydi yargıtay “kadına kocalık görevlerini yapamadığı için aldatmasında kusur yoktur, kadın hasta bakmak zorunda değildir, adam hasta olarak karısına psikolojik şiddet uygulamaktadır, kadın toplum içerisinde eşinden utanmak zorunda kalmaktadır” gibi bir içtihat yapardı (ki, yapmadığı şey değil), adam 3 senelik bir davadan sonra sadece sağlığını değil, onurunu ve parasını da kaybetmiş olarak dımdızlak hayata yeniden başlamak zorunda kalırdı..

maalesef ne ekilirse o biçiliyor. Madem kadınları artık eşleri değil, eşlerine karşı dahi kanun koruyor, bizden çok bir şey beklemeyin derim, kendi nam-ı hesabıma.
Erkek doktora götürse kadına ilgi gösterip düzeltse.

Karı sonra fırtına gibi esip boynuz takar aq.
Ayrılık sebebidir.
Baştan da mı öyleydi acaba kadın?
kadını gördüm, dedim bu (bkz: şahan gökbakar). Herhalde (bkz: dişi yakarış) gibi bir programın skecini yapmış. Sanırım kadının hormonları bozulmuş, bildiğin testosteron hormonu üretiyor. Acil şekilde tedavi olunmalı.
Güzel olmasa da bir ayıbı örter derecede manevi tazminata hükmedilebilecek söylem.
Bu memlekette göte göt denir / can yücel.
adam yokluktan iki çocuktan sonra uyanmış resmen
görsel
Hamur işi ile şişip, lazerden bihaber ilk insan gibi gezip kocasının hala ona şehvet duymasını beklemek bencilliktir. Aynı şey, oklar tersine döndüğünde kadın için de geçerlidir.
Kusura bakmayın, kağıtta nikah var diye seksi gözükmez hiçbir insan.
top sakal mı lan o.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar