bugün

sanki koca götü yokmuşçasına etrafa saçtığı özgüvendir. O kocaman götüne rağmen, her türlü aktivitede yer alır ve dünya ile iç içedir. Ben de burdayım der!

Dikkat edin lafım onun koca götüne asla değil. ne haddimize allah'ın yarattığı kulun koca götünü eleştirmek! dış görünüşe saygılıyız.

bizim derdimiz saçma "özgüveni"! sanki özgüveni var(mış) gibi yapmasına isyandayız! her bokun altından çıkmasından bıktık. yeter artık.
(bkz: götüne güvenmek)
(bkz: arkası sağlam olmak)
buruşmuş, kırış kırış, portakal kabuğu görünümündeki götle ne kadar özgüvenli olunabilirse artık. hem götle güven mi olurmuş hiç; boktan bir güven...
birincisi götüne güveniyordur.
ikincisi beyni götünden büyüktür.
araştırmalar ve deneyler sonucu gelen açıklama ; götü büyüklerin sadakatı daha büyük, güven olması normaldir, kavgada veya ortamda bendeki göt kimsede yok demeye hasıl olmaktır...
güven,özveri,tecrübe tavan yapmıştır.
doğru orantı olmalı aralarında.
koca götlü + kiloluysa sıçacakları delikleri seçemezler bide havalı olanları vardır ki tiksinerek bakarım.. koca götlü+ince belli+zayıf+güzel+mavi gözlü+ sarışın'sa benimsin kimseye yar etmem.
hayali bir özgüvendir o, öyle bir özgüven yoktur. dükkana gelen koca götlü kızların alayı aynalardan götünü kontrol ediyor. içten içe "bu ne zaman eriyecek acaba yea" dediklerini duyar gibiyim.
ata demirer kiz olsa nasibi kapanacak bir olay.
boş insan muhabbetleridir.
götlerine (!) güveniyorlardır.

(bkz: götüne güvenen gelsin)
Türkiye'de bulunan kadınlar için maalesef yapacak bir şey yoktur. Eğer koca popoya endekslenmesi gereken bir şeyse özgüven, sağlam kadın kalmayacak demektir. Bırakın özgüvenleriyle erkekleri reddetsinler. Rexona kullanıp koltuk altlarını fora etsinler. Siz umursamayın, ilgilenmeyin, kaçarak uzaklaşın.
güzel bir kızdan farklı olarak asla bir erkeğin ona bakmayacagının garantisini yıllarca yaşamış olmanın rahatlığıdır.
koca göt sanki çirkinmiş gibi. haklı oldukları özgüveni taşımaları belki de.
koca götlü kızların sıçma özgüveni şeklinde okuduğum başlıktır.
(bkz: kim kardashian)
Koca götlü erkeklerden bir farkı yoktur.
yemeğin salçalısı kadının kalçalısı sözünden hareketle saçma olmayan özgüvendir.
Ben dicektim
(bkz: kim Kardashian)
ama bununki götün kadını
ahlaksızlık etmeyelim
göt kısmı vücudun geri kalanından daha büyük.
pantolonu gösteren ütüdür kadını gösteren götüdür sözünden hareketle saçma olmayan özgüvendir.
koca göt genlerimizde doğurganlık olarak kodlandığından aşırı ilgi görürler ve koca götleri kalkar.
Buna siradan ve hicbir ozelligi olmayan kizin sacma ozguveni ve kendini begenmesini de ekleyelim.
Tanidigim var bitane umugunu sikmk istiyorum.
(bkz: gömleği gösteren ütüdür kadını gösteren götüdür)
kabaca gözüken fakat çok anlamlı bir başlık türü.