bugün

ikiyüzlülüğün zirvesidir. Bunlar utanmadan zeytinleri mideye de indirirler.
su testisi su yolunda kırılır.
her şeyin bir nedeni vardır. hiç kimse boş yere acı çekmez.
agaca aglanmasina karsi olmama ragmen basliga bakinca ulan hicte fena olmuyo he dedigim tespit.
1 kobani değil ayn el arab önce bu yanlışı bir düzeltelim.
sonra trol olmanın en kısa yolu nedir başlıklı yazıları hızlıca okuyalım.
ve en sonunda ayn el arab da ki her kimse benim 1000 yıllık zeytin ağacımdan daha değersiz olduğunu bilinmeli...
bir zeytin tanesi kadar değeriniz yok işte şu ülkede, anlayın..
ağacın kimseye zararı olmadığındandır.
ya amk. yerinde kişisel tercihtir, ben güzelim zeytin ağaçalarına gerçekten üzülürken geberen; pkklı, ypgli bilumum yaratığa üzülmüyorum kime ne.

tek bir zeytin tanesini onca, eli silahlı ışidliye pkklıya ypgliye değişmem gebertsinler birbirlerini.

ama zeytinler yaşasın...
Ağaçlar ın yeşil kobanidekilerin esmer olmasındandır. Güzel renk.
kobanideki kürtleri siktir edin 3 subayımız öldü ertesi hafta 1 tane daha sonra madenciler asıl aglıcaksanız onlara aglayın.
Tabiki de ağaçlar için ağlayacam lan en azından fotosentez yapıyor.
Ağaç nefes almayı, hayatta kalmayı sağlar. kimseyi öldürmez, yağma talan yapmaz.

not: kobane denilen yer sivillerden arındırılmış durumda. Ölenler, aynı öldürenler gibi eli silahlı teröristtir. Gelecekte, devletin zorla askere aldığı oğluma, silahını doğrultma potansiyeli olan birinin, değil ağaç, yol kenarındaki dikenli çalı kadar değeri yoktur.
(bkz: banane kobaneden)
insan hayatının değersizleştiğini gösteren hede.
Hainliktir.
üç beş olmasa, bir ağaç da olsa tercihim ağaçtan yanadır.
ağaçlar oksijen sentezlerken kürtler Molotof atarlar. hangisi daha değerli sence? diye sorulması gerekir.
ermeniler azerilerin derilerini yüzerken, peşmergeler türkmenleri tararken sesi çıkmayan bazı kürt vatandaşlarımızın söz konusu kürtler olunca ne kadar hassas olduğunu anlatan durumdur.
ağaçlar zararsızdır. yararı fazladır.
Birak ulkeye kendilerine bile faydasi olmayan capulculara uzulmek yerine agaclara uzulmek daha mantiklidir.
soruyorum 3-5 ağaç daha mı değerli k*rtlerden. evet değerli.
çünkü ağaçlar insanlar için oksijen üretiyor. kekolar da karbondioksit. aslında kekolarla ağaçlar arasında mutualist bir ilişki var. oksijen olmadan keko, karbondoksit olmadan ağaç yaşayamaz.
o ağaç dediğin oksijenini üretiyo senin. diğeri elektriğini çalsın anca.
3-5 ağacın binlerce kürtten daha değerli olmasıyla açıklanacak durum.
kobanede katliam yok savaş var. gidin savaşın.
ağaçların bahsedilen insanlardan daha faydalı olduğuna kanıt olarak ortaya çıkan beyandır.
Zeytin gözlüler ölürken zeytinin ağacına ağlamaktır.