bugün

günün 8-9 saatini bilgisayarın başında geçiren torununu izledikten sonra ananeme; "bişey de yapmıyi, elinde değnekle pamuk tarlasında koşturuyu akşama kaar" diye sitem ettirmiş oyun. parayla silah falan satın alıyorlar. çok acayip.
gerçek hayatta kendini ifade etmekten aciz taze ergenler, silahlarıyla, oyundaki levellarıyla aslan kesiliyorlar bir anda. o daha acayip
anladığım kadarıyla böyle birleşip klan oluşturuyorlar. klan içindekilerle birbirlerine talimatlar yağdırıyorlar. ama onların talimat olduğunu anlamak için bir bilene danışmak gerekiyor öncelikle. ben baktım, bizim 10yaşındaki velet anlamadığım dilde bişeyler yazıyor ardı ardına. sw mw bişeyler. ne lan bu dedim. anlamazsın sen dedi. hepten uyuz oldum.
ben bu kadar piyasası olan bir oyun görmedim. gözümün önünde bir kaç milyar götürdü abim. sağolsun iyi bir kardeş olduğum için benide gördü, *
bu oyundan para kazanmak yalandır.nasıl yalandır peki hemen anlatayım.Beni simdi bu oyunu oynuyor olarak farz edin.Bir karakter acmısım 2 sene surmus onu adam etmek ve adam ederken her ay 20-30 dolar premium uyelıge para yatırmısım ustune ustelık 20 dolar gıbı bır ucrete de bırden cok cash dıye tabır edılen oyunda sılah almanıza vesıle olan seyden satın aldınız.sımdı sorarım sızlere sız bu karakterı sattıktan sonra kar mı ettiniz yoksa zarar mı?.Zarar ettiniz belki cebinize 2 kurus para gırdı ama hayatınızdan 2 sene caldı bu oyun.Arkadaslarınız dısarda eglenıp tozarken yerı geldı sız bu aptal oyunu oynamaya devam ettiniz.Gercekten oynayanlar adına uzuluyorum cunku bazı gerceklerin farkına varamayacak yasta ıken abileri tarafından gorduklerınden bu oyunu oynamaya ozeniyorlar ve kufur dolu bır genclık yetişiyor işte hepsi bu oyun yuzunden..
benim gibi karaktersiz birine bile karakter vermiş salak oyun.
hayat =[]=======
knight ========[]=
şu anda forgotten frontiers adlı büyük bir patchin gelmesiyle oyuna yeni özellikler eklenmiştir. Tabi vizyonda bir degişiklik yok. Yine sosyalligi sıfırlayan, hayatı durduran nayt. Ancak üst level sınırı 80den 83e cıkarılmıs, yeni skiller ve yeni itemler gelmiştir.
gençlerin .mına koyma yolunda emin adımlarla ilerleyen oyun.
sıralamaya konulacak olursa "bez bebek" den sonra insan beynini uyuşturan, en büyük yapım.
bir arkadaşıma araba alacak kadar para kazandıran oyunumsu. 2007 model opel corsa hocu boru mu. bu oyuna dalıp gerçek hayatı unuttuğum zamanlar olmuştur cidden tavsiye etmiyorum, oynamayın oynattırmayın!
bilgisayar koltuğuyla popomun bütünleşmesinden,devamsızlıktan okulda kalan arkadaş sayımı arttırmasına kadar bir çok sorun yaşamama neden olan ama yine de geçmişimde ayrı bir yeri olan bilgisayar oyunudur.

(bkz: boss)
(bkz: pelerin görevi)
(bkz: 80 level)
(bkz: kekuri ring)
vs...
karakteri hacklendiği için intihar eden kişiler olduğunu duyduğum insanı hayattan koparan aptal oyun.
18 level olup bıraktığım deli saçması oyun. günlerce oynadım, bağlanmayı denedim; ulan nesi var acaba dedim, yok arkadaş yok. abicim ne bir aksiyonu ne atraksiyonu, hiçbir şeyi yok. git böcek kes, silah al, yine böcek kes. hayır nedir yahu? dxball 2'de bitirdiğim boardlarla övünüyorum lan ben.
mahallenin hıyarları tarafından kınaytdiye telafuz edilen online oyun.
ne yazık ki linux işletim sisteminde hiç bir emulatör ile oynanamayan çok oyunculu online bilgisayar oyunu. yetkililerin bu konuya el atmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
Bıraktıgıma sevindigim oyundur.Aynı zamanda oynayan gecleri "Kayıp Gençlik" olarak adlandırmayı uygun görüyorum.
arkadaşa ayar verdiğim oyun.
dark4kartalpenchesi benim vendigo arkadaş *.
http://img522.imageshack.us/img522/4757/adszhd2.jpg
genelde arkadaştan görülerek başlanan, level düzeyine uygun canavar kesip level atlama mantığına dayanan, her 8 saatte çıkan özel yaratıkları keserek oyun içi kaliteli silah düşürülen ve en kötüsü başlanıldığı zaman kolay kolay geri bırakılmayan online bir oyundur ayrıca bu oyunun çok tutulma sebeplerinden birisi ise insanın içinde yer alan açlık duygusudur.
bu işte iyi para var deyip ticarete atilmamla köşeyi donduren oyun allah razı olsun.
Sadece zaman kaybı olan insanı gerçek hayattan uzaklaştıran oyun. Ben kolayca bıraktım.
Sadece türklerin rağbet gösterdiği ,oynandığı takdirde kişilik bozukluğu yapabilecek ,kral olabilmek için iş güç sahibi adamların sürekli hile yaptığı ,hayatlarında başka amaçları olmayanların kendilerini iyi hissettikleri,oynaması kolay,para verseniz dahi asla müşteri desteği alamayacağınız,gm ilişkilerinin amcamın oğlu bizim yan komşu muhabbetine döndüğü,türk milli servetine büyük darbe vuran bir kaç korelinin yaptığı,grafikleri sıradan,bug ve hatadan oynanmayan,xtrap adlı programla özel bilgisayarınızın girişini şirketin hizmetine açtığınız,illegalitenin damga vurduğu,gmlerinin birkaçı hariç geri kalanının hintli olduğu,assistan producer sıfatlı şahıslardan birinin gökhan Kazar adlı bir türk olduğu,son 3-4 senedir Türk gençliğinin yozlaşmasında kilometre taşı olan yasaklanması gereken tehlikeli mmorg oyunudur.
itemsizlikten canına tak ettikten sonra private serverlar aracılığıyla oyunun bütün zevkini alıp 1 haftada bırakılabilen bir oyun. Gördüğünüz bütün bebelere önerin eminim bidaha oynamazlar.
premium uyelik olmadan oynamanin imkansizlastigi oyun. ayrica premium da hayvan gibi pahalidir, ayda 30 lira miydi neydi. bir sureligine, arkadaslarim cok konusuyordu; merak edip bakmis idim. millet bir gunde 40 levele kadar cikabildiklerini anlatinca sasirdim, bir haftada ancak 4 levele yukselebilmistim. ondan sonra da bir daha bakmadim zaten. zaman kaybi, sacmasapan bir oyun. turk gencini curutmustur hatta basbaya.
oyundan kesinilikle para kazanılmıyor oyuna ödenen gb premium paralarınıbi kumöbaraya atsanız en az aynı parayı bulursunuz daha basit oyunlarla eğlenebilirsiniz(dxball,chicken invarders benim çok sevdiğim 0 dk bile oynanırsa adamda sinir stres ırakmayan oyunlardır)aynı zamanda paranaız kaybolmaz zamanınız kaybolmaz hadi para geri gelir ancak zaman geri gelmez bunu düşünün
knight online, hayat offline gibi igrenc bir esprisi olan mmorpg
türklerin bulaştığı en büyük pisliklerden biridir. k2 networkun cıkardığı, paralarınında doğruca israile aktığı, o paralarla masum insanların öldürüldüğü lanet bi oyundur. bende bunları duyduğumda bıraktım. bende bir zamanlar tiryakiydim şükür kurtuldum. sakın yaklaşmayın yanına. ısrarla tavsiye edilmez. benim az önce yazdıklarım bana ait değil ingiliz bir yazara aittir.
http://www.kingofknight.com/ adresinde oyunla ilgili bütün bilgiler bulunabilir.
güncel Önemli Başlıklar