bugün

entry'ler (126)

burası istanbul

ayrıca milli duygularla reklam mı izlerir kardeşim beğenmiyorsa büyük çoğunluk kürek çekme geriye. daha iyisini çeksinler. "this is america" kendi ülkesinde böyle bi reklam yaparsa yapsın "burası türkiye" mi diyor? halla hullu bi reklam işte.

burası istanbul

-orası neresi?
-burası istanbul. gibi saçma birşey. biz süt müyüz ayırmayın la alla alla bu arada o kızı bende görsem kaçarım, o erkeği görsem top derim burası mersin breh.

çocukken inanılan saçmalıklar

bozuk para ibaresinin yırtık buruşmuş banknotlara dendiğini eşek kadar oluncaya kadar sanmak.

çocukken inanılan saçmalıklar

bulutların gökyüzüne yapıştırılmış cisimler olduğunu sanıp rüyasında pamur şeker tadında yerlere düştüğünü görmek konuyla ilişkili olabilir.

facebook tan eski sevgilinin fotoğrafına bakmak

çıkıp hava alınasıca, yeni biri bulunasıca bir vahim durum. düşman başına.

toplam entry

3.593.219
girdiğin 3-4 kıçı kırık entryle karşılaştırırsak birilerinin bunu okuma olasılığı %0.013 eder gerçeğini yüze vuran. (bkz: bi daha yazarsam iki olsun)

fatih tekin

2001 de tarsus'ta türk bayrağını yırtan 7 serserinin arasına dalan genç.

rte ye karsi lider alternatifleri

(bkz: fatih tekin)

meb in universitelere yolladigi icki genelgesi

üniversite gezileri mebin izni ile eğitim öğretim süreci içerisinde gerçekleşir. yani gezi süresi boyunca çocuklar(!) formal eğitim sürecindedir. haberi g.tünden okumayın dedirtesi, oldurdası, başlayası.
haber çarpıtmada son nokta...

ganyan bayiinden cikan yasli teyze

eğer ankara kurtuluş'ta yaşayan varsa bilir, yaşlı bir teyze (kalacak yeri yok) her gün aynı yerde elinde loto kuponlarıyla bir yere oturur. eşinden kaldığını tahmin ettiğim maaşını yemeyip loto-totoya yatıran bir teyzemizdir. ne kadar tutturmaya çalışsa da görünüşe bakılırsa hala tutturamamış veya bizi kekliyor.

facebook taki yerel secim anketi uygulamasi

fox ana haberin haber konusu yaptığı anket.

calissam da yapamiyorum diyen ogrenci

"hem çalışmadan daha iyi yapabiliyorum" şeklinde dahada saçmalanarak bitirilen feryat.

kutsal kitaplardaki grup

"Bana dua edin, icabet edeyim."
"Ben cinleri ve insanları ancak Bana ibadet etsinler diye yarattım"
"Kullarım senden Beni sordukları vakit de ki, muhakkak Ben çok yakınım. Bana dua ettiği zaman, dua edenin duasına cevap veririm. Öyle ise onlar da Benim davetime uysunlar. Bana iman etsinler ki, doğru yolu bulmuş olsunlar."

"biz" geçen ayetler haşa allah'ın çoğulluğunu göstermez. melekeler allah'ın memurlarıdır bir nevi. ayetleri indiren, canı alan vs. gibi görevler emir üzerinemelekler tarafında yapılır. burada ki " biz yaptık" demesi melekelere işarettir. nitekim hiç bir hükümdar "ben bu ülkeyi bu duruma getirdim" demez "biz" der. bu hükümdarım çoğulluğu anlamına gelmez.

"bilgi emsali modunda klavyelerine sarılacaklar" dostum ayrıca eleştiriye biraz açık ol. aristorat kesimden olsan bile kölelerin söyleyeceği iki laf bulunur.

parasi icin evlenilen cirkin kadinin isi birakmasi

1 yıl uğraşıp aldığı arabanın 2. gün pert olduğunu anlaması gibi birşey.

milyarlar da verilse oynanmayacak reklamlar

"medipol sağlıcaklaaaa" cıngıllı(!) reklamda denek olmayı kim ister. hele ki prostat tedavisi.

muhabir, doktor, hasta...

mh- doktor bey nasıl oluyor bu ameliyat?
dr- evet gördüğünüz gibi green layt lazer tedavisi. çubuk şu an içeride.
mh- biraz zoom yapalım.
hst - ööhmm öhhmm. yiter evladım bence o mesafe gayet iyi ellam.
mh- beyefendinin ilk ameliyatı galiba.
hst -yok yigenim kameralı ilk ameliyatım. çekmeyin kardeşim alla allaaaa...

yazip yazip silmek

[/b][/c]----yanlızlığım gecede saklı, ben sende saklı olmadıkça aklın saftı----[/b][/c]:

- fatih, bu gece 10da parka gel tamam mı, bekliyorum...:)

[/ğ][/ç]--- çarşı ulan --- (ileti yazıyor)
-tamam aşkım geliyorum . (backspaceeeeeee) tamam bidenem öpüyorum (crtl A+ bckspce) tamam sen dersin de gelmez miyim? (delllllllll) oooof gelmiyom lan aq (ENTER)

- laaan aq niye entere bastın ?
- hiiç ipneliğine ahuhahahha

fantastik filmden çıkıp çok saçma demek

beğenmediği şeyleri ifade etme yolunda yanlış kelimeleri seçen kişi yorumu.

ünlülerin mail şifreleri

kendileri gibi e-posta şifrelerinin de özel(!) olması gerektiğini düşündükleri için 10 karakterden aşağı olmayacağını düşündüğüm "lh4gv5h4n44n3267pp2" tarzı şifrelerdir.

hz muhammed in bütün müslümanlardan özür dilemesi

(bkz: bunu tek başına mı düşündün)

b.ktanda olsa her türlü fikre saygı duyarız fakat bize kanıtlarla gel, bize neliklerle gel, bize açık kaynaklarla gel. müslümanlar mazosist değil, acı çekmeyi biz istemedik, hocanın dediği gibi hırsızın hiç mi suçu yok?

sevgilinin annesi tarafindan taciz edilmek

ahlak sınırlarının mına koyan davranış.