bugün

Fiziksel değişimdir çünkü bana kalırsa karakteristik değişiklik öyle ha diyince olmaz.

Kişi canı çok yandığında değişir ve yine bana kalırsa yedisinde neyse yetmişinde de odur lafı çok doğrudur ama dediğim gibi de kişi çok öğrendiğinde ya da çok acı yaşadığında değişir.
Çok sürmez.
Çok büyük bir depresyon sonunda olandır.
gittim ensemi kazıttım. kulağımın üst kısmına piercing taktırdım. yarına dövme randevusu aldım. içimde bi değişik kıpır kıpır
her şeye ama her şeye geç kaldığım andır.
yoğun bir depresyondan daha yeni çıktım. yaklaşık 2 haftalık içe kapanma, agresifleşme, aksileşme ve gerçekten yoğun intihar düşüncelerinden sonra, ne olduysa, geçen gün aniden bir aydınlanma geldi.

"bunu yaşamaya mecbur değilim lan."

değişmeye karar vermek kişinin hayata karşı motivasyonunu artırır. o yüzden faydalıdır. bence. sonuçta işler kötüye gidiyor ve biz bunu düzeltmek için değişmeye karar veriyoruzdur.
bugündür. karar verdim değişicem. kayışlar koptu artık yeter amk.
kişinin hayatında "ideal benlik" uğruna bolca yer kaplayan an... ama aslolan bunu uygulamaya koyup koymadığının göstergesi bu "an"ın sonrası 3 ay...
Siyasi fikrini degistirdigi an olabilir. Kurtulusa da erebilir.
adı üstünde "an"dır, bir anlıktır. geçer gider.
kişi dışındaki herşey değiştiği halde kişinin eski model kaldığını hissettiği anların en abartılı olanıdır. akabinde kişi bayansa saçını kestirir, erkekse uzatır. kural budur fakat istisnai olarak değişebilir.
şu an yaşadığım andır.
eski jester yoktur artık efendim.
(bkz: neolitik çağ)
pazartesi uygulamaya koyulan diyet gibidir; nitekim can çıkar huy çıkmaz.
karar verilen süre bazen bir ışık çakması kadar kısadır, değişimin kendisi uzunca bir zaman ister.
değişim kararla olmaz süreçle olur. karar alınarak uygulanan değişmler yapaydır ve altı boştur. ancak zamanla ve tecrübeyle kişinin elinde olmadan vaki olan değişimler kalıcıdır ve gerçektir.
terkedilip, aldatıldıgı an.
okuldaki vizelerden sonraki ilk 15 dakikadır.
her hafta yaşanan bir süre sonra alışkanlık haline gelen andır. telaş etmemek gerekir geçer, her hafta diyete başlamakla eş niteliktedir.
lise 2 de karnesine 8 tane zayıf (1) geldiği zamandır.

o kişi şuan ytü de iibf okumaktadır.
her vize final dönemi sonunda şu ademoğlunun gelecek seneye inşallah diyerek nefsine tembih ettiği anlardır.
bekaret kaybetmek istediği ve bekaret almak istediği andır . aldıkça olgunlaşırsınız beyler tavsiye ederim .
imkansız olan eylemdir, insan özünde hep aynıdır. boşa dememişler yedisinde neyse yetmişinde de odur diye.
ilk iş olarak kuaförün yolunun tutulduğu andır.
bir türlü varamadığım an . ama az kaldı eminim.