bugün

olmasi durumunda propagandasi icin elimden geleni ardima koymayacagim kampanyadir. biktim yahu ozel numaradan sarki dinlemekten. *

(bkz: nalan)
(bkz: acemi balik)
yahu bırakın da, bu "acılma" kelimesini acalım biraz biz erkekler olarak...yani kız bana vermek istiyorsa direkt yüzüme soylesin demekten başka birsey değildir bu devirde "kızların açılması" olayı..erkek ancak kendi istediği sürece hoşlanabilir..normal zamanlarında aklı değil uzvu çalışır...
kızların hoşlandığı erkeklere açılmaması şeklinde bir başlık açılmasını desteklediğim şey. açılmasınlar ki böyle abazan başlıklar açılmasın, o erkeğin kızın kendisinden hoşlandığını keşfedip işin macera boyutu açılsın. yoksa ohooo herkez birbirineherkeze -hocam imaya gerek yok senden hoşlanıyom diyip olayı piç etsin. nerede kaldı heyecan?
esasında, kızlar hoşlandıkları kimselere açılsın sonrasına g*t olmanın ne olduğunu öğrensin kampanyasıdır. yüksek ihtimalli olan sonuç, erkekler ilk dönem abazanlıkla atlayacak sonrasında ise "lan biz kaç yıl koşturduk biraz da onlar koştursun" tribine gireceklerdir. aman sayın bağyanlar aldanmayalım böyle numaralara.
sonuna kadar desteklediğim kampanya.
bu kampanya başlarsa erkeklerden de beni seç beni seç kampanyası gelmesi beklenbilir.
her hatunun gerceklestirmeyecegi kampanya. çünkü bazıları g*t olmustur!

(bkz: kendine güvenen kızlardan beklenen eylemler)
desteğimi esirgemeyeceğim kampanyadır. reddedilmek g*t olmak mıdır? evet, aynen öyledir. g*t olmak hayatın sonu mudur? hayır, değildir. aksine bireyi güçlendirdiği kanısındayım. **
yıllarca sağda solda platonik aşklarına iç geçirerek bakan tipleri görünce desteklediğim kampanyadır.
git söyle kurtul be kardeşim...
kızların da hoşlandığı kimselere açılması için düzenlenen kampanya olması beklenir.
(bkz: tam kadın erkek eşitliği) * *
muhtemelen tutmayacak kampanyadır.tutmasındır.ne gerek vardır.cok asıksa erkek acılsındır.bu yontem daha cok işe yarardır.
(bkz: universitede kizlar teklif ediyormus)
seven açılır durumda olduğu için sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. herkes açılsın, gizli saklı kalmasındır.
erkeklerin gaz kampanyalarından biridir.
gerceklestigi takdirde kimsenin gelip acilmadigi erkek bunyeleri killandiracak, irite*edecek kampanyadir.
(bkz: hep biz açıldık biraz da siz açılın lan)*
bünyenin çok istediği ancak er kişilerin kaba etlerinin tavan yapacağı düşüncesi ve alay edilmek korkusu yüzünden katılınması zor kampanya.
kızlar direk versin daha temiz olsuna kadar yol bulabilecek kampanyalardan birisi.