bugün

doğru yolu bulmuş yazarlardır. film yada dizi izlemekten daha faydalı bir aktivite. *
yer altı edebiyatının keyfi ayrıdır.
(bkz: ben çok okuyorum çok kültürlüyüm haberiniz olsun) kitabı okumaktan çok okuduğunu herkese duyurma çabasındaki yazarladır.
kitap kurdudur, kitap fuarlarını da kaçırmazlar, kendimden biliyorum.

sessiz evde, uzanacaksın yatağa, yanıbaşında sıcacık çayın, hele bir de keyif aldığın bir yazarsa okuduğun, mesela stephen king gibi, kitabı bitirmeden kalkılmaz yataktan.
(bkz: ecak) çok okuyorum çok kültürlüyüm bıdıbıdısından ziyade, önereceğiniz kitap varsa beklemedeyim diyen yazarmış kendisi.
Hayatın sosyal medyadan ibaret olmadığının bilincinde olan yazarlardır.

Yavuz Bülent Bakiler - Tabuları Yıkmak
Son günlerdeki favori kitabım.
kitap okuyup stres atan yazardır gerçektende kitap sizi önemli derecede rahatlatır. Tabi istisnalar hariç.
iyi bir yazar olmak için iyi bir okuyucu olmak gerektiğini bilen yazarların oluşturduğu grup.
kitap tutkunu olan yazarlarımızdır.
kitapla 4 yaşında tanıştım. Okumak benim için çocuk oyuncağıydı. 5 yaşında 1. Sınıfa başladığımda insanları tanımaya başladım. Tanıdıkça onlardan soğudum. Çünkü 7 yaşında masum görünen bir çocuğun bile aslında ne kadar canavar olduğunu, insanın canını söylediği laflarla nasıl yaktığını gördüm o yıl. Tek arkadaşım kitaplardı. Bilimle ilgilendim. Bilim kurgu dizileri izledim. Yeni arkadaşlar edinmiştim anlayacağınız. Bu yeni arkadaşlarla iyice içime kapandım. Düz lisede 7 tane 1 getiren kuzenlerime bakılmadan fen lisesinde hiç zayıf getirmememe rağmen hep tembel oldum. Ve bu beni okuldan uzaklaştırdı. Kitaplara çekildim. Onların dünyasını bir dinlenme yeri olarak görüyordum belki de. Halen öyleler benim için. Halen sevmiyorum insanları. Halen kitaplarıma aşığım ama.
çoğunluğu ateisttir.
kendi içlerinde ayrı dünyaları olan insanlardır.
kitaplarımla 2 yaşımda tanıştım, okumak benim için çocuk oyunuydu. adaya düşsem yanıma alacağım ilk şey kitaplarımdır ve hobilerim arasında kitap okumak var ha bir de boş zamanlarımda kitap okurum.

kitap okumayı seven yazarlarla aynı ortamda olmak mutluluk verici lakin kitap sevmekten kasıt siktir et isimli uyduruk kitabın resmini çekip profil fotoğrafı yapmaktan ibaretse ıyy evlerden ırak!
benimdir, öyle aman aman okumam ama ayda bir kitap bitirmeye çalışırım. buraya yazma sebebim şu an elimde 1100 sayfalık yüzüklerin efendisi kitabı olmasıdır. 3 kitabın tek kitapta birleştiği, özel bir basım. filmlerini ve ilk iki kitabını bitirmeme rağmen, heyecanla sonunun gelmesini bekliyorum. *
sözlükte yazmak kadar yazılanları okumayı da seven yazarlardır.
(bkz: the recruit)

sizi çok etkisinde bırakan kitap önerilerinizi bekliyorum.
(bkz: eyvahfilvar)
nesli tükenmek üzere olan kompleks canlı türlerinden.
kitap okumak tutkudur. en büyük tutkum kitap okumak.
aralarında benim de bulunduğum insan güruhudur.

kitap okumak sanki, sevdiğiniz bir arkdaşınızla baş başa uzun vakit geçirmek gibidir. siz kitapları severseniz onlar da sizi sever, ayrı kalmaya dayanamazsınız.
ee? ne olmuş onlara?
hayal kurmayı seven yazarlardır, zira kitap okumak bolca hayal kurdurur insana...

(bkz: kendimden biliyorum)
bendir. Ama uzun süredir bi kitabı bitiremediğimi düşününce üzücüdür.
Acaba neden bitiremiyorum sözlük acaba neden?!
dahil oldugum gruptur. kitap okumak tv izlemekten katkat zevkli olan bir aktivite dir.
sözlükteki uzun entryleri onlar girer , onlar okur.
aaa bu ben değilim lan.

(bkz: OgaForever)