bugün

boşansın da semerinde dik otursun kızıdır. sanki memlekette her canı isteyen erkek ev alabiliyor. "evi olsun" mantığı ile gül gibi erkekleri kendince eliyor. sen kim köpeksin dürrük? kim kimi eliyor farkında değilsin sen. kadın olsan erkekceğizinle el ele planlar, evi de arabayı da yazlığı da alırsın zamanla. buluşmaya 5,66 lira ile gelmiş bir nesilin devamısın sen.
bankacıdır. çalıştığı bankanın zengin olmasını ister.
Çok cahil kızdır. Memeleri de küçüktür.
Beyin hücrelerimin %70'ini öldürüp sahip olmayı hedeflediğim mantalitedir.
kocasını türlü isteklerle bezdirmiş, anlayıştan yoksun bir kızdır. ek olarak yeni mobilya takımı ve beyaz eşyalar isteyebilir.
ev araba at isteyen kızdır. aferini haketmiş kızdır.
uzak durulması gereken kızdır.
fönlü saçıyla yağmurda kalasıca kızdır. çok ayıp etmiştir.
gözünü para mal mülk bürümüştür.
esra erol'a gitsin kızıdır.
orada kriterlerini sayar, bulur birini.
iş bu başlık evi olmayan erkek yazarlar tarafından up'lanmaktadır.benim var
aşırı sinir bozucu kızdır. regl sancısı çeksin inşallah.
parası varsa alsın evi beraber oturalım dediğim hatun kişisidir.
zaten her türk erkeği ev alacak parası olduğundan evleniyor. mal kız.
türk kızlarının yüzde 98'i. kalan %2'si de hiç evlenemeyecek olan talihsiz kesim. o zaman paşa paşa gidip babasını ya da anasını kefil gösterip, ya da en az 50 bin lira nakit parayla kocasının yanına gelip destek verdiğini göstersin. saraylarda büyüdü sanki. görgüsüz kevaşe. 5 kuruş birikimi yok, elalemin adamından ev bekliyor. fakir mıymıntı.
benle evlenmesi gereken kızdır efem. 2 dairem ve istanbul kartımla mutlu bir geleceğe yelken açabilir isterse beni kullanıp atabilir sıkıntı yok.
dükkanım var, camlarını boyar içinde yaşarız olmaz mı?
gel beni al, alsana lan beni!
Amaan sonuçta oturacağımız yer belli.
evin gönlünce içine etmek isteyen kızdır.
Kız koca aramıyor ki kendisine, bence en akılllısı bir emlakçıya gitsin kombili temizv şehir merkezinde bekar ev sahiplerinin numarasını alsın , evlenince de emlakçının komisyonunu verir.