bugün

Cok eglenceli bir film. Normalde casus filmleri hic ilgimi cekmez ama bunun komedi dozu sahaneydi.
Güzel filmdir. Kruvaze takımlar başarılıdır.
cehennem silahi serisinden beri aksiyon ve hafif komedi cesnili filmlerin en iyi orneklerinden biri.
senaryona patlak sokaklar gerzomat filmi babalık etmiştir.
ingiliz aksanı ile konuşan ajan karizmasının yanına böyle bir fantazi gitmiş dedirten eğlenceli bir filmdir.
iğrenç ötesi film. çocuk filmi. ya da gerizekalı filmi.
çocukların bile beğenmediği sikik film.
Ya hadi herşey tamam da bazı filmlerdeki mantıksal hatalar çok rahatsız ediyor beni. Filmin başında kapatmamak için zor tuttum kendimi. Helikopter 50 metre yakınına gelecek, ama göremedikleri için iki dümbelek kılını kıpırdatmayacak o yüksek sesi de duymayacaklar, oldu canım, iki de ejderha çıkarın Aşağıdan tam olsun. Filme yakışan mantık dışı olaylar vardır yadırganmaz ama bu tip olaylar bana çok batıyor artık. Filme de konsantre olamadım bi türlü.
Dün gece büyük keyifle izledigim aksiyonu güzel, harika bir film. Kesinlikle tavsiye ederim.
Takım elbiselilerin filmi. Yahu onlar ne şık takımlar öyle... Kruvaze ceket pek sevmesem de filmden sonra içimde bir kıpırtı olmadı değil.

Filmin kendisine gelecek olursak; içinde bir kaç zekice kurgulanmış detaylar olmasa sıradan hikaye bile denebilir.
Gücünün farkında olmayan çocuk. Çocuğu yetiştiren usta. Ustasının intikamını almaya yemin eden çocuğun dünyayı kurtarması.
Böyle bakınca sıradan tabi ama oyunculuklar ve barındırdığı detaylarla film kaliteli bir hal almış.

Kısacası Aksiyon filmi tarzında izlenebilecek keyifli ve kaliteli bir film.
görsel
Takımları kezolarda ilgi uyandırdığına göre artık benim için anlamını yitirmiş film. Derhal kruvaze takımımı giyilmemek üzere rafa kaldırıyorum.
Kadrosu ile öne çıkan seyirlik güzel bir film. Bu türü sevenler belki soft bulabilir ama amac eğlenceli bir film izlemekse tavsiye ederim.

(bkz: suit up)
ikincisini beklediğim film. Bond ağabey sıkmışken (bkz: spy) ile birlikte farklı bir tat getirmiş ajan filmidir.
aksiyonu bol film. kafa patlatma sahneleri dışında iyi filmdi.
http://www.youtube.com/watch?v=M3IJD3md5Uw
tipik bir ajan filmi ancak üst seviye. insanı sıkmadan kendini izleten, konusu bilindik ancak anlatımı oldukça başarılı olan filmdir. oyunculukların da başarılı olduğunu söylemek lazım. zaten kadrosu kaliteli isimlerden oluşuyor.

ikincisini merakla bekliyoruz.
starda başlamış olan film. colin firth filmi. colin firth ve takım elbiselerin baş rol oynadığı film gerçekten güzel filmdi.
aksiyon, gerilim ve komedinin bir arada güzel olduğu nadir filmlerden biri. bazı sahneleri abartı bulsam da çok farklı ve keyif veren bir film olmuş. puanım 7.5. mutlaka izleyin.