aksiyon, gerilim ve komedinin bir arada güzel olduğu nadir filmlerden biri. bazı sahneleri abartı bulsam da çok farklı ve keyif veren bir film olmuş. puanım 7.5. mutlaka izleyin.
starda başlamış olan film. colin firth filmi. colin firth ve takım elbiselerin baş rol oynadığı film gerçekten güzel filmdi.
tipik bir ajan filmi ancak üst seviye. insanı sıkmadan kendini izleten, konusu bilindik ancak anlatımı oldukça başarılı olan filmdir. oyunculukların da başarılı olduğunu söylemek lazım. zaten kadrosu kaliteli isimlerden oluşuyor.

ikincisini merakla bekliyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=M3IJD3md5Uw
aksiyonu bol film. kafa patlatma sahneleri dışında iyi filmdi.
ikincisini beklediğim film. Bond ağabey sıkmışken (bkz: spy) ile birlikte farklı bir tat getirmiş ajan filmidir.
Kadrosu ile öne çıkan seyirlik güzel bir film. Bu türü sevenler belki soft bulabilir ama amac eğlenceli bir film izlemekse tavsiye ederim.

(bkz: suit up)
Takımları kezolarda ilgi uyandırdığına göre artık benim için anlamını yitirmiş film. Derhal kruvaze takımımı giyilmemek üzere rafa kaldırıyorum.
görsel
Takım elbiselilerin filmi. Yahu onlar ne şık takımlar öyle... Kruvaze ceket pek sevmesem de filmden sonra içimde bir kıpırtı olmadı değil.

Filmin kendisine gelecek olursak; içinde bir kaç zekice kurgulanmış detaylar olmasa sıradan hikaye bile denebilir.
Gücünün farkında olmayan çocuk. Çocuğu yetiştiren usta. Ustasının intikamını almaya yemin eden çocuğun dünyayı kurtarması.
Böyle bakınca sıradan tabi ama oyunculuklar ve barındırdığı detaylarla film kaliteli bir hal almış.

Kısacası Aksiyon filmi tarzında izlenebilecek keyifli ve kaliteli bir film.
Dün gece büyük keyifle izledigim aksiyonu güzel, harika bir film. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ya hadi herşey tamam da bazı filmlerdeki mantıksal hatalar çok rahatsız ediyor beni. Filmin başında kapatmamak için zor tuttum kendimi. Helikopter 50 metre yakınına gelecek, ama göremedikleri için iki dümbelek kılını kıpırdatmayacak o yüksek sesi de duymayacaklar, oldu canım, iki de ejderha çıkarın Aşağıdan tam olsun. Filme yakışan mantık dışı olaylar vardır yadırganmaz ama bu tip olaylar bana çok batıyor artık. Filme de konsantre olamadım bi türlü.
çocukların bile beğenmediği sikik film.
iğrenç ötesi film. çocuk filmi. ya da gerizekalı filmi.
ingiliz aksanı ile konuşan ajan karizmasının yanına böyle bir fantazi gitmiş dedirten eğlenceli bir filmdir.
senaryona patlak sokaklar gerzomat filmi babalık etmiştir.
cehennem silahi serisinden beri aksiyon ve hafif komedi cesnili filmlerin en iyi orneklerinden biri.
Güzel filmdir. Kruvaze takımlar başarılıdır.
Cok eglenceli bir film. Normalde casus filmleri hic ilgimi cekmez ama bunun komedi dozu sahaneydi.
harika bir film. kesinlikle tavsiye ederim.

imdb puanı: 7.9
yıl olmuş 2015 hala şöyle filmler kaldımı ya ne kurgu ne oyunculuk klasiklekmiş vasat bi konu hiçbişey yok kesinlikle zaman kaybı.
enteresan şekilde çok az entry almış gerçekten güzel bir film.

baş yapıt değil ama gayet güzel, keyifli.

"cumartesi cumartesi ne izlesem" diyen değerli kardeşim aç izle. sıkılırsan alo de bana hesabına 200 tl geçeyim. git o parayla kendini bi güzel dövdür. izle abim.
kadro ve konu olarak olmuş, sıkılmadan izlenebilecek bir film. Lakin özel efektler berbat. Aksiyon ve stratejilerin ciddiyetini ve heyecanını komedi de katalım şuraya diyerek absürt bir şekilde bozmuşlar. Gerçekçilik sıfır.
Yine de keyifli vakit geçirebileceğiniz filmlerden.
izlenilesi bir film. komedi aksiyon dengesi yerinde. marvelin iron mande yaptigindan daha dengrli hem de bilimkurgu olmadan.
bir arkadaşın tavsiyesine uydum izledim. iyiki de izlemişim. güzel film.

http://www.imdb.com/title/tt2802144/