bugün

Siki çoktan tutmuş, yeni bir enayi arayan kızdır.
bir sonra ki ilişkisinde ben kimseyi senin kadar sevmedim diyecek kızdır.
kötüdür. en azından bir kişiyle falan yaşamış olsaydı böyle gereksiz bir sohbet olmazdı sevişicez gidiceksin abartma.
heleki yaşamış olupta yalan söyleyen kızlar tam tiksinme sebebidir. sanılanın aksine erkek sevmez öyle bir kıza sevişmeyi öğretmeyi.
"neleri?"
"sarhoştum, hiçbir şey hatırlamıyorum." şeklinde cevap verilebilir ancak biraz ibnece bir söylem olurdu bu.
yaşamamıştır. yaşasa dürüstçe yaşadım der. erkekler gibi piçlik yapmaz.
yaşamış fakat pişman olmuş kızdır. sevmiştir ve sevgilisinin özel olduğunu hissettirmek istemiştir. her zaman da yalan değildir.
durumu abartabilen kızıdr.

- senden önce kimseyle bunları yapmadım fazıl...
+ necla grup seks yapıoruz farkındaysan! bu 2. tur...!!
-- eş değişimi --
- senden önce kimseyle bunları yapmadım necdet...
+ necla!!!
%50 yalan söyleyen kızdır.
inandırıcı olamamış kızdır, zıttını söyleyebilme ihtimali var mı?

My God, I haven't been fucked like that since grade school. (bkz: fight club)
artık bi süre sonra yalan söylemekten vazgeçip gerçekleri söylemsi gereken kızdır..
tipik yalan söyleyen kızdır, lakin bu cümleyi aklına getirebiliyorsa boş değildir.
güven kazanmaya çalışan kızdır.
kesinlikle yalancı kızdır.
her önüne gelen erkeğe aynı şeyi söyleyen kızdır.Bu bahanelerle kendini geliştirmiştir.
kimseye vermedim, cümlesiyle eşdeğerdir.
(bkz: bu kadar büyüğünü ilk defa görüyorum)
(bkz: hadi ordan seksi)
senden önceki sevgililerini adam yerine koymuyordur ,adam yerine koyulamayacağın zamanlar yakındır..
sevişmenin ortasında durup "bi dakka ya, biz napıyoruz?" diyen kızın kankasıdır.
kadın seviştiği erkeğin onu kaşar görme olasılığını tartarak böyle bir cümle kurar.
(bkz: çok tatlısın)
yalan söylüyordur.
Kız beni bir orospu olarak görmesin diye demiştir. Hani bak senle yapıyorum ilk kez,başka kimse ile yapmadım ayıktın mı ?
inanılcak kadın vardır inanılmayacak kadın vardır...
erkeğin muhafazakar olduğunun sezilmesiyle ve ona hediye vermiş gibi sevindirme iç güdüsünden kaynaklanır.
(bkz: sevinsin yazııık)