bugün

sevişilen birçok kızın olmazsa olmazı bu bence. seviştikten sonra bu cümle mutlaka geliyor: "ben kimseyle bunları yaşamadım biliyor musun? sen ilksin yaneee"

uzmanlara danıştım, iki ihtimal üzerinde duruyorlar;

ya çok sikici bi adamım; hatunlar hakikaten tabularını yıkıyorlar benle

ya da çok malım; hep aynı şeyleri söyleyen hatunlara kanıp çok çekici olduğum ihtimali üzerinde duruyorum.

kendi ağzımdan anlattığımdan subjektife bağlamış gibi olduk ama değil. ben iddia ediyorum en az 3 farklı kızdan bu cümleyi duymuş bir dünya adam bulurum.

yapmayın abi artık bunu. zaten kimseyle bi bok yapmamış hatun anlaşılır on metreden, rahat olun.
- kimseyle bunları yaşamadım.
- dil hareketleri fransız öpücüğü felan bunlar ne oluyor.?
- pratik yapmadım demedim aşşşşkımmmm...
gerçekten yaşamamış da olabilir lakin böyle bir açıklamaya gerek duymasının nedeni * yaşamış olduğundan da kaynaklı olabilir.
erkeğin muhafazakar olduğunun sezilmesiyle ve ona hediye vermiş gibi sevindirme iç güdüsünden kaynaklanır.
(bkz: sevinsin yazııık)
inanılcak kadın vardır inanılmayacak kadın vardır...
Kız beni bir orospu olarak görmesin diye demiştir. Hani bak senle yapıyorum ilk kez,başka kimse ile yapmadım ayıktın mı ?
yalan söylüyordur.
(bkz: çok tatlısın)
kadın seviştiği erkeğin onu kaşar görme olasılığını tartarak böyle bir cümle kurar.
sevişmenin ortasında durup "bi dakka ya, biz napıyoruz?" diyen kızın kankasıdır.
senden önceki sevgililerini adam yerine koymuyordur ,adam yerine koyulamayacağın zamanlar yakındır..
(bkz: hadi ordan seksi)
(bkz: bu kadar büyüğünü ilk defa görüyorum)
kimseye vermedim, cümlesiyle eşdeğerdir.
her önüne gelen erkeğe aynı şeyi söyleyen kızdır.Bu bahanelerle kendini geliştirmiştir.
kesinlikle yalancı kızdır.
güven kazanmaya çalışan kızdır.
tipik yalan söyleyen kızdır, lakin bu cümleyi aklına getirebiliyorsa boş değildir.
artık bi süre sonra yalan söylemekten vazgeçip gerçekleri söylemsi gereken kızdır..
inandırıcı olamamış kızdır, zıttını söyleyebilme ihtimali var mı?

My God, I haven't been fucked like that since grade school. (bkz: fight club)
%50 yalan söyleyen kızdır.
durumu abartabilen kızıdr.

- senden önce kimseyle bunları yapmadım fazıl...
+ necla grup seks yapıoruz farkındaysan! bu 2. tur...!!
-- eş değişimi --
- senden önce kimseyle bunları yapmadım necdet...
+ necla!!!
yaşamış fakat pişman olmuş kızdır. sevmiştir ve sevgilisinin özel olduğunu hissettirmek istemiştir. her zaman da yalan değildir.
yaşamamıştır. yaşasa dürüstçe yaşadım der. erkekler gibi piçlik yapmaz.
"neleri?"
"sarhoştum, hiçbir şey hatırlamıyorum." şeklinde cevap verilebilir ancak biraz ibnece bir söylem olurdu bu.