bugün

saygıdan bihaber insan.
(bkz: burada neler oluyor)
entrika, nefret, sevgi hepsi bu başlık altında. * *
kendi kendine ayar veren bir yazarımız.*
siyasi yorumlamalarımızda sık sık ayrışsak da "koyayım partilere, ideolojilere ıvıra zıvıra diyerekten" buradan kendisine

fenerbahçeli olmanın gururu bizlere yeter demek istediğim değerli renkdaş.

(bkz: k4u)
'hayat fenerbahce ile sinirlidir' sloganini sonuna kadar hissederek yasayanlardan, ayni renklere gonul verdigim degerli bir yazar arkadas.

sevdamizin ifadesi
formandaki su renklerin asaleti
seni yalniz birakmazlar
kalbinde fenerbahce'yi yasatanlar
fenerbahceli rambonun üyesi oldugunu düsündügüm taraftar grubu. zira bircok fanatik fenerli arkadasim rambo'nun bicakla samiyenin ortasına dalmasından övgü ile bahsetmektedir. bicagi galatasarayli futbolculara dogru tutarak öldürürüm lan sizi demesi insanın gögsünü kabartacak cinsten bir eylemdir. pek bir korkutmustur hepsini, hepimizi.*
bu acidan kfy'nin bu olayı kendilerine milat olarak secmeleri bir galatasarayli olarak tavsiyemdir. ayrica sevgili grup üyelerine nice nice köprüden bayrak indirmeler diliyorum.. zira pek bi basarililar bu konuda. *
3 şubat 2008 fenerbahçe-galatasaray maçında açtıkları ''son teklif 6 var mısın yok musun? yoksa kutunu mu açalım'' pankartı ile beni benden alan fenerbahçe tribünlerinin en sağlam tribün grubu.
sevilla maçında susup tiyatro izler gibi maç izleyen taraftar grubu.
kendisine ayar vermeye çalışan bi takım gs ve bjk holiganı uuserlara gereken ayarı ziyadesiyle veren sözlük tarafından Kojiro Hyuga olarak tanıtılan yazarıdır.* yazılarını buyuk keyifle okuyorum.*
daha çok yol alması gereken taraftar grubu.
yazdıklarıyla bazılarının uykusunu kaçıran kişidir. *
(bkz: uyku kaçıran şeyler)
mantıklı yazar insanı.*
terörist değil taraftar geçinen taraftar toplulugunun* , bu geçinmelerinde ne kadar haklı olduklarını gösteren topluluk.
bir kısmının migros tribününne geçeceğini duyduğum grup.*
migros turbununce * yapılan esprili atışmalarda hep kell for you olarak anılan gruptur.

fakat olayın garip tarafı gercektende boyledirler. yaş ortalamaları 30 ve uzeri kişilerden olustugu için cogu keldir ve genç fenerbahcelilerden buyuk oldukları için saygı unsuru olarak deplasmanlarda hep tribunun alt kısmında yer almaktadırlar. bu kel kişilere yukarıdan bakan gfb lilerinde ilk aklına gelen bu tezauraf olmustur.

buyuk rakı hayat sensin
dunyam sensin hersey sensin
geleceksen masamıza kavurmayla geliversin
bir dikişte bitirmezsek
allah belamızı versin
(1981 kadıkoy)
memati sevgisiyle kendisini sevdirmiş yazardır.
fenerbahce neferi doyumsuz yazar. daha çok yazsa, hep yazsa. ayrıca holiganlık taraftarlıksa evet o da bir holigandır. *
birçok zaman yazdıklarıyla beni delirtmiş olsa da her ne kadar farklı renkleri seviyor, tutuyor olsak da bazı şeyleri tadında bırakabilmenin bilincinde bir yazar. yakınen tanımamakla birlikte mesajlarından muhabbet bir insan olduğunu tahmin edebiliyorum. nickin anlamına takılıp kalmamak elde degil ama böyle bir iddialı nick alma istegi fenerbahce sevgisinden ileri geliyor olsa gerek.

cok defa fenerbahce-galatasaray muhabbetlerinde karşıma çıktığını ve bundan sonra da çıkacağını bildigim icin şimdiden gardımı alıyor, bekliyorum.
oturma organından çarşı hikayeleri uyduran yazar. nereden yazıyor, nereden okuyor böyle hikayeleri şaşırdım kaldım. allah akıl fikir ihsan eylesin.
uludag sozluk' un gurcan bilgici.
çarşı'nın "boş" kadıköy iskelesini bastığını iddia ettikten sonra, el pipisi ile gerdeğe girmek için "çarşısı "yeni" ezeli rakiplerinin ortak operasyonu sonucu basılırken ortalarda görünmemek." gibisinden bir cümle sarf eden kişi.

sorsaydı söylerdik, eylem ramazan ayı'nda iftar vaktinde "boş" çarşıya gerçekleşmiştir. oruç açmak için iş yerini kapatanlar ortadan kayboldukları için büyük bir "şerefsizlik" yapmıştır.
vay anam vay neler dönmüş baba ya, ulan birkaç saat boş bıraktık meydanı ne gürcanlığımız kalmış, ne sallamalarımız, ne uydurmalarımız, ne de başka birşey...

şimdi cevap vermeye kalksan bir ton yorgunlukla uğraş dur, hani günümde olsam ortalığın aroune kone ama gerek yok, bırakın da kervan yürüsün be canlar ! gölge etmeyin.

(bkz: ben sizin bana ayar verebilme ihtimalinizi sevdim)
formanın üstüne kill, numaraya 4, altına da you yazınca defans formasını güzelleştiren cümle.
#3201489 nolu entrysi ile iyi bir kapakta olması gereken özellikleri teker teker sıralamış yazardır.
(bkz: kıl for you) *