bugün

bol miktarda jean claude van damme izledikten sonra alınası karardır.

başlangıç aşamasında ihtiyaç duyulan şeylerden bazıları ise şöyledir:

1- felsefe üstüne master yapmış, 60 yaş üstü uzak doğulu bir amca.

2- akılda kalıcı ve gaz verici kısa bir slogan. (örneğin: acı yok | örneğin: bazen yıkmak yetmez evlat)

3- gaza gelip ayağını parçalayabileceğin hayvan gibi bir palmiye ağacı.

bütün bu aşamalardan sonra hala sağ iseniz jean claude van damme'dan öğrendiğimiz kadarıyla
harika bir dövüşçü olabilirsiniz.
(bkz: dayak nedir) | (bkz: niye atılır)

(bkz: kick box) | (bkz: karate)
Benliğimin derinlerinde Başlamak isteyip bir türlü başlayamadığım spor. Yani bana pek hitap etmiyor gibi ama sanki bazı konulardaki öfkemi bu spor ile atabilirim gibi geliyor. Bilgisi olan, yapan özellikle kadın yazarlar varsa sohbet etmek isterim.
Yapma
Çok döverler.
Boks yapmanı öneririm, fiziğini ve gücünü güçlendirdekten sonra oraya geçiş yaparsın. Boksa göre daha zor ve daha sert bir spor. Kick box keyif verirse bir bakarsın MMA de bile dövüşürsün. Kafese falan girersin.

He sadece spor amaçlı ise boks yap. Güven bana boks insanı inanılmaz fit yapıyor ve ekmeğini çok uzun yıllar yiyorsun. Vücut geliştirme gibi Nankör bir spor değil. Boksu bıraktıktan sonra yine sağlam yumruk atabiliyorsun..
hocan olmak isterdim.
görsel
yası 45 i gecmis ve yaslandıgını kabul edemeyen adamlar geldi aklıma.
Tebrikler öncelikle, insan gibi insanların olduğu bir yerde yap ve asla pes etme. Bir de tuhaf olacak ama işin felsefesine odaklan, aksi takdirde Benim gibi bırakırsın. Tek diyebileceğim bu, başarılar.