bugün

Bu yonetim 6syi yine diplere itecege benziyor. Takviye yapmasi gerekirken oyuncu satiyor. Bi de ustune yapacagi en iyi transferde eline yuzune bulastiriyo.
galatasaray'ın bir transfer yapmayı beceremediğini gösterir. rezil oldular. hahahasiktir evet.
(bkz: bitti demediniz mi lan)
http://www.ntvspor.net/ha...l/137888/grosskreutz-soku
Komedidir. Buna denilecek bir şey de yok tek kelimeyle rezalet. En iyisi gülelim ahahahahaha.
(bkz: ulan hiç güleceğim yoktu)

(bkz: galatasaray lütfen)
bu trabzon'un aldigi sol bek, sag kanat cikti haberinden bile iyi...
berbat bir gun sonrasi sen cok yasa Galatasaray.... iyi guldum...
Allah herkese Kevin Grosskreutz gibi keriz parası yedirsin.
grosskreutz'un nasıl okunduğunu öğrenmek için 6 ay ek süre talep etti galatasaray fifa'dan. Fifa ise bu başvuruyu kabul etti, olay bundan ibaret. olayın iç yüzünü bilmiyorsunuz eleştiriyorsunuz galatasaray yönetimini. transferin geç bildirim yüzünden iptal olduğu söylentileri hep gese düşmanlarının ve yanlı medyanın kışkırtmaları. oyuna gelmeyin !
geçen sezonun hezimeti, Aziz Yıldırım'ın her başarısız sezondan sonra yaptığı transfer atakları ile unutturulan Takımın Taraftarlarınca ' bu sene de tek eğlence Galatasaray ' gibi Saçma ve içi boş sloganlar ile yermeye çalışıyorlar. Transferler size sanırım ki geçmişinizi de unutturdu.

genç sakarcalar rahatsız.
(bkz: 2 eylül 2015 kevin grosskreutz rezaleti)

takım kimlere emanet allah'ım.
bu arada gs sozlesme yaptigi icin sanirim 6 ay boyunca parasini ve bonservisini de odeyecek... bu daha efsane yalniz ahahah
transferin denge dengeoğlu tarafından takımın dengeleri bozulmasın diye bilinçli olarak sabote edilmesidir.
Öncelikle belirteyim, fanatik galatasaraylıyım,

Sonra....

Ahahahahahahaaahahhha

Olm bu ne lan? Valla böyle saçmalık olamaz, her ne kadar bu "aptallık" yönetimin hatası olsa da, bu duruma en çok üzülen hamza hoca olmuştur.

Adam sağ kanadın önünü arkasını bu adama bırakıp evladımız sabriye serbest adaylık ve 3 lütfen çektirmek görevi verecekti ya la... Olmadı amk.
boş a4 göndermişler aq. biz de diyoruz herifler neden transfer yapmıyor. yapamıyormuş amk yapmayı bilmiyorlarmış.
zorlu bir iş gününden sonra tüm yorgunluğumu alan galatasaray komedisi. bizdende salaklar varmış dedirtiyor insana. ulan alemsin cincon.
daha süre var ne olcak diyen yönetimin müthiş marifeti. Bu işi beceremeyecekseniz nedem aday oldunuz denilesi durumdur.
Bir Van Persie ve nani' yi şampiyonlar ligi için transfer edip UEFA' da oynatmak zorunda kalacak olmak ve hakemin ikazına rağmen düdükten önce topa dokunup ikinci sarı karttan kırmızı kart görmek kadar komik olmayan olay.
Merak etmeyin, sizin Galatasaray' a güldüğünüz kadar biz de Fenerbahçe ve Beşiktaş' ın komikliklerine gülüyoruz arkadaşlar. Sütten çıkmış ak kaşık sanmayın kendinizi. Ya da boşverin, 4 senedir yaptığınız gibi Fenerbahçe ve Beşiktaş' ı sempatik gösterip Galatasaray' a saldırmaya devam edin. Pırıl pırılsınız ya, evet.
real matritin de başına aynısı geldi bu da demektir ki kalatasaray güçcenek real matritlen aynı seviyede.
Hayatimda ilk defa bir konuda cinconun aleyhine karar verildigini gordum. Yonetim istifa. iyi yalayamiyorlar.
Galatasarahahahahaa. Diyemedim ya la.
akla geldikçe kahkaha attıran olay. evet.
rezil galatasaray'ın başına gelendir. hahahasiktir evet.
galatasaray lisesi gibi güzide bir okulun, bu kadar geri zekalıyı bünyesinde nasıl barındırdığını sorgulatmıştır.

dursun başkan'a bir saatli maarif takvimi şart!!