bugün

görsel
hepimiz biliyoruz ki bazı şemsiyeler açılmaz.
oyun yüklerken %99 da hata almak.
- ön görüşmeleri tamamladınız mı?
+ tamamladık başkanım.
- evrak imzalandı mı?
+ valla o öyle dümdüz gitti.
Galatasaray'ın önümüzdeki sene işi sıkı tutacağını bizlere gösteren, transfere erkenden başlayan garantici yönetimin gerçekleştirdiği olaydır.
arkadaşlar her işte bir hayır vardır.
bence bu işin olmaması hayırlı olacak gs için.
zira bu adam bizim eski Gordon Schildenfeld tadında biri.
evet eğrisi doğrusunu buldu.
adamı bize kakalayacaklardı allah razı gelmedi.
galatasaraylilarin uzun sure disari cikamayacak olmasi ve formalarini giyemeyecek olmasi demektir. baslari one egik gezecekler artik zaten o kadar transfer ihtiyaclari varken kevin alininca hepsi bitmis gibi şampiyon olma iddaasina da girmislerdir. simdi otursun zirlasinlar. tt arenaya nani rvp çıkınca oturur aglarlar artik hatta o maca gelemezler bile uzuntuden kalp krizi gecirirler.
rakip takımlarda baskı unsuru olmuş rezalettir...

öncelikle bu durumla dalga geçen arkadaşlara sonuna kadar hak veriyorum zira dalga geçilesi bir durumdur...

yaaallnnııızzzzzz...

şimdi bunlar yine düşünmeye başladı, gerçi düşünmeye başladı derken mecazi anlamda... "ulan bunlar geçen sene de böyleydi herifler 3 kupa aldı bu sene ne yapacaklar acaba, biz bu kadar adam aldık milyon euroları savurduk yine bu herifler şampiyon olursa dükkana kilidi vururuz" diye...

birçoğunun aksine ben sahada heyecan verici bir takım görüyorum... şimdi iş sahaya kaldı... yönetimden bir bok olmayacağını anladık...

galatasaray taraftarı belki farkında olmayabilir ancak her açıdan efsane bir şampiyonluk yaşamanın arifesindeyiz... yönetim olarak geçen senenin başlangıcından daha kötü haldeyiz... ama takım olarak geçen senenin önündeyiz...

tek yapılması gereken galatasaray taraftarının carole, denayer, jose gibi gençlerin şevkini kırmadan sahadaki takımı desteklemek... bu takım yine şampiyon olur...

şempiyonlar ligi mi?... çok da fifi... sen kendi liginde şampiyon olduğun için ordasın amaç kendi ligin olmalı... orası bu ligi kazanmanın sonucudur...

amacın şampiyonlar ligi olacağı günler de gelecektir elbet ancak şimdi değil...

not: şu dakkadan sonra kafasını kuma gömüp pörsümüş pembiş popolarını güneşe açmış liseli tayfaları muhalefet adı altında akbabalık yapacaklardır. ben onların taaaaaa yedi ceddini anarım... önce adam olsaydınız da iş yapmak için gelmiş adamları küstürmeseydiniz...
yüzyılın salaklığıdır. kaç ay bekleyipson 5 dakka kala transfer yapılması da bambaşka bir salaklıktır.
görsel
imzalar geçerlidir. Transfer iptal olmamıştır. Sadece oyuncuya ve takıma transfer sürecinde bir hata olduğu için lisans verilmemiştir.

Neleri neleri tolere eden o götü boklu şikelerin ve rüsvetlerin döndüğü fifa bu konu da gayet ciddi olma kararı aldı.
Galatasaraylıyım bu bi dramdır sözü yokmu buraya layık böyle yönetim olmaz olsun.
farzediniz ki Milos Krasiç'i transfer ettik, kuşlar. siz zamanında transfer yaptınız da ne oldu. adam 2-3 sene yedi içti, sıçtı gitti. transfer de ilk Adı duyulduğunda adam yerine koymayanlar şimdi gelmiş laga luga ediyorlar, bi ziktirin gidin lan.
bu adamlar nasıl şirket kurmuş, işletmiş ve parayı bulmuş anlamıyorum.
F.bahçe şike yaptı diye uefa'ya fax çeken G.sarayın, fax yüzünden oyuncu transfer edememesi ve rezil olması manidardır.
Sezon ortası imza atacakmış.
adam daha imza atmadan, bütün sorunları çözdü hayırlı olsun, bu sene zaten şampiyonuz boşuna maçlar yapılmasın kupa direkt verilsin bize diyen heyecanlı cincon taraftarını ağlatmıştır.
Grosskreutz büyük haç demektir. isabet olmuş * .
Bir transfer başarısızlığıdır güldürmüştür.
Rezalet amk vizyon yoksunu fakir piçler hahaha.
Bilgisayar oyunu mu sandınız amk rezilleri.
marketten alacağını alıp kasada ödeme yapmadan marketten çıkmaktır.
galatasaray lisesi gibi güzide bir okulun, bu kadar geri zekalıyı bünyesinde nasıl barındırdığını sorgulatmıştır.

dursun başkan'a bir saatli maarif takvimi şart!!
rezil galatasaray'ın başına gelendir. hahahasiktir evet.
akla geldikçe kahkaha attıran olay. evet.