bugün

en sonunda bir gün bize verileceği vaad edilen yüzyıllardır beklediğimiz destek gelmiştir. yürüyün kürtler aya gidebiliriz artıkın.
kevin costner denen kişinin kürt açılımına olumlu yaklaşımıdır. ne kadar önemli birisiymiş meğer.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25002966/
o zaman oldu bu iş.
(bkz: elalemin agzi torba degil ki buzesin)
türkiyenın devlet işleri bu kadar basit bişey işte böyle basiretsiz kişilere kalmış devlet politikaları böyle basiretsiz kişilerin görüşlerine önem verilip yer verilir.
not:öyle deme abi kocaman kevin costner laaa ...
önce amerikanın götündeki bokları temizlemesini gerektirir.

buna emine ayna denen bir kadının ön ayak olması ise oldukça gariptir bu arada.

allah bilir, kevin costner pkk nın ne olduğunu bile bilmiyordur... demişlerdir böyle böyle de falan...

bush un anaokulu ziyaretinde kitabı ters tutması gibi...

gözbebeklerinizi göremeyeceğim kadar uzaklaşın benden!
abd bölgeye bi uğradı; irak'a özgürlüğü, türkiye'ye de demokrasiyi bahşetti. ne ülkeymiş be!!!
(bkz: ağzı olan konuşuyo)
para içinde yaşayan insanın sıçacak yer bulamayıp, bu konuda sıçması olayıdır.
olmadı kürtleri vizesiz alın ülkenize o zaman.

ne oldu tırstın mı...
Kariyerinin sonundaki bir aktör olarak rüzgar nerden eserse oraya gitmesi normaldir. Yoksa nasıl alacak Türk hava yollarının reklam işlerini. kim verir kocamış kurda reklam için o kadar parayı. Kim krallar gibi yaşatır türkiye'ye geldiğinde. Sıkıysa desteklemesin açılımı. Bir daha türkiye gibi malını satabileceği bir ülkeye gelemez. Amerika'da mutlu mesut yaşar.
türk hava yolları' ndan kotardığı reklam parasından sonra tekrar olta atmıştır. bakarsınız karşımıza "unakıtan pastörize yumurtaları" reklamıyla çıkar, hiç belli olmaz.
akp'nin popüler kişiler aracılığı ile yaptığı işin doğruluğunu(!) göstermeye çalışmasıdır.
ayrıca thy reklamından iyi para götürmüştür.o parayı alınca yakında birilerinin ricasını kırmamış olabilir kendileri.
iç işlerimiz konusunda hollywood yıldızlarından destek aldigimizin göstergesidir.
(bkz: bir sen eksiktin)
ya gene düttürüden bir baslik ve bir haber- bir aralar da neydi, michael jackson mudanya da seftali festivaline katilacakti ölmeseydi....zittirpatarak bir seydir bu da....salak bi akp´li nasil olmussa kevin costner´la karsilasmistir. horraaaakt diye "bizim bi kürt acilimimiz var, onu destekliyor musnuz?" diye sorulmustur, adam da ne desin "heee hüüü...ne diyiiim, destekledim gitti" demistir...onun adi da "kevin costner kürt acilimini destekliyor" olmustur.

balon olm bunlar.... millet kendini önemli yapmanin pesinde...kevin costner´a sorsan,öyle yalap salap bir seyler o da duymustur, ama neyi niye destekledigini nerden bilsin lan adam....

ben de bir kere rahmetli baris manco´yu o zamanlar yesilköy havaalaninda görmüstüm, üstümde yesil bir gömlek vardi, baris agabey yesil gömlegim güzel mi dedim, cok güzel dedi...acaba o zamanlar ben de gazetelere; baris manco paganviodio´nun gömlegini cok güzel buldu, diye haber mi gecseydim?

lavuk lavuk asparagas haberler bunlar da iste....

ek: bi belgesel de michael jackson berlin de bir otele dogru yürümekte... güvenlik seridini gecen üc adet kizdan bir tanesi kosarak gelir, ve michael´in boynuna atilir. ve ona "do you love me?" diye sorar...michael da ona sarilir ve "oh dear of course i love you" der...kiz bunu ciddiye alir, michael yürür gider... kameralar kiza takili kalirlar...orada öylece kollari iki yana acik vaziyette öylece kalakalir. michael ona "i love you" demistir. erkek arkadasi yanina gelir, erkegi sertce ittirir...

nedense bu haber bana bu ve benzeri olaylari cagristirir.
(bkz: kevin costner ın kürt açılımını desteklemesi)
artık son çekeceği filminin adını da kürtlerle dans koyar olur biter.
neyin ne olduğundan heberi var mı acaba?
akp lilerin anlattığı kadarıyla bildiği ortadadır. akp lilerden duyduklarını tabii ki destekleyecektir.
kevin costner a ne ki bundan ,biz onun ülkesindeki sorunlara karışıyor muyuz ?
(bkz: kürtlerle dans) kevin costner- rte. ekimde vizyonda.
bu adam en son thy'nin reklamından oynadıktan hemen sonra uçak kazası oldu.

ben bişi demiyorum. öyle bulunsun aklınızda.
(bkz: kurt cobain e danışın bi)

(bkz: iyice zıvanadan çıktı)
(bkz: kevin şaşırma sabrımızı taşırma)
costner'ın oynadığı thy reklamının sözleşmesi gereğidir. çok büyük uğraşlar sonucu sözleşmeyi ele geçirdim ve sizler için orijinali aborjince olan bu metni portekizce'ye ordan da aktarmalı olarak türkçe'ye çevirdim. işte o sözleşme metni:

---------------------------------------------------------------------
thy reklamı sözleşmesi

madde 1: söz konusu reklamda oynayacak olan kevin costner adlı şahsa çok para verilecektir. öyle böyle değil ama. bok gibi para afedersiniz. money like shit...

madde 2: söz konusu reklamda oynayacak olan kevin costner adlı şahsa baklava, kestane şekeri, karnıyarık, ayran gibi bilumum ülkemiz yiyecek ve içeceğinden ücretsiz olarak 2030 yılına kadar istediği miktarda yararlanma imkanı verilecektir. ancak kimi zamanlar kameralar karşısında kürt böreği yemesi de gerekebilir. sebebini sormayın. üçüncü maddede cevabı bulacaksınız.

madde 3: ne dersek "he" diyeceksiniz. aksi takdirde kurtlar vadisi'nin ilerleyen bölümlerinde polat alemdar sharon stone yerine bu kez sizi öper.

madde 4: emine hanım sizin hayranınızmış, bir fotoğrafa imza çiziktirirsiniz artık.

bu maddelere uymayan toptur. yeşil tuttum tövbesi geçmez.
----------------------------------------------------------------------
(bkz: ibrahim tatlı ses obama yı desteklediğini açıkladı)

(bkz: ismail yk çin mahalleleri ilgili ne dedi)

(bkz: haber sıçarak gündem oluşturmak)

kevin costner akıllı olsun! bana müsade...