bugün

yeni bir yazar. hoş gelişler ola.*
enine mi buyuna mı sorusunu hatırlatır.
zirvede yaşının küçük oluşu sebebiyle ezilip büzülmüş yazardır. Tüm yazarları çok sevmiştir. **
karakterini aşmış yanlış meslek seciminde bulunmuş ; ileride arka planda huzur dolu bişekilde bass calmak istenilesi kişidir.
hem 93lü olduğu için hem de 6ç nesil olduğu için ezilen arkadaş.
çifte kavrulmuş lokum niyetine çifte ezilmiş yazar sıfatını layık görürdüm ama, kendisinde ezilecek göz yok.
93lü yazar olarak gittiği zirvede de bazı küçük yazar düşmanı arkadaşlar (ki onlar kendilerini biliyorlar) tarafından ezilmeye çalışılmış yazar.
muhabbetini çok tuttuğum, 6. nesil düşmanları sayesine tanıştığım şeker mi şeker yazar.
duyun lan 6. nesil düşmanları, bakın bi' işe yaradınız. *
hoş gelmiş sefa getirmiş 6.nesil yazar.
beğendiği yahut beğenmediği yazılar konusunda fikirlerini özel mesaj yoluyla ileten, çalışkan ve duyarlı bir yazardır. geç olsa da hoşgelmiş diyorum kendisine. ayrıca ölüme de kafa tutuyormuş. eskiler nasipten gayri yalan derler...nasipten ötesi yok cidden. geçmiş olsun. mücadeleyi bırakma.
nicki yardırmayan yazardır. keşke yardırsadır.
sınıf arkadaşımdır.

9.sınıfta marilyn manson hastası olarak bilinen kapalı kutu gün geçtikçe aralanmıştır.
küçüklükten beri hayali olan sahnede şarkı söyleme işini okulda ufaktan edinmeye başladığı çevreyle gerçekleştirmiş. liseler arası müzik yarışmasında hepimizi duygulandırmış.
coş coştur coşkunöz'üm
sloganını bulmama sebep olmuştur.bağırmaktan boğazlarımız alkışlamaktan ellerimiz acımıştır. derece yapamasada bizim 1.mizdir.

yakın arkadaşımdır.

iyi bir insandır. kendini ifade edebilen, ezdirmeyen şahsiyettir. gülerken çıkardığı pek acayip seslerle ilgi çekmektedir. gözlüğünü düzeltip konuşmasına devam etmesi gözümün önünden gitmemektedir. msn de değişik iletileri ve ruh haline göre sürekli değişen her ne halt yaptıysa yazdığı kişisel ileti kısmı beni gülümsetmektedir.

zuzumdur.

derdini dinlediğim onu çok iyi anladığım için hayrete düştüğümüz bir durum söz konusudur. onun bayan psikologu olmaktan her zaman mutluluk duyacağım insandır. aşk hayatında ve aile ilişkilerinde şansız olsada onu çok seven ve her konuyu çok açık konuşabileceği annesi ve özellikle babası mevcuttur.sevdiğimi söylemekten hiç çekinmeyeceğim kişiliktir. çatlak şeydir.zuzuşumdur.
tanışmak isteyebileceğim yazar.

edit: nick benzerliği nedeniyle
rumuzu, beni çok eğlendiren bir yazar. kendisini tanımam etmem ama harika bir takma ada sahip. okuduklarım kadarıyla fena bir çocuk değilmiş. yardırsın o zaman. *
süper insan. iyi ki tanışmışız denilecek kadar iyi birisidir kendisi. nasıl anlatabilirim hiç bilemiyorum yani anladınız siz zaten...

female demon'un arkasındayım.

(bkz: döverim hepinizi)
(bkz: karambolde tekme atar kaçarım)
(bkz: dağılım şimdi)
yaratıcı nick'e sahip eğlenceli yazar. bol entry'ler sağlıklı gülüşler.
yazılanları okuyunca yanaklarını sıkıp hanimiş hanimiş diyesimi getiren yazar. *
umarım yardırır evlat. umarım
muhabbeti özlenen yazar. facebookta takipçilerimde ilk sırada yer alıyo kendileri, ayıp lan takip etme beni * şaka bi yana sevilen şahıs.
An itibari ile 1000. entrysini girmiş sevimsiz yazar. *
sevimli yazar.
kan bağının doruklarında bir bağla bağlı olduğum yazar. tam gaz yazması dileğiyle...
dileği doğrultusunda nickinin yardırıp yardırmadığını merak ettiğim yazan insan.
(#9458821) gülmekten hastanelik edip oksijen tüpüne bağlattırmıştır.
keske hic keske demesem
hemşerim.
kendisi bulgaristanlıdır. ..
kendisi bulgaristanlı değildir.
güncel Önemli Başlıklar