bugün

hasta ruhlu ve ciddi yardım alması gereken yazar. ayrıca söylediği bir sözü anında değiştirip yalanlayabilecek bir potansiye sahip sözlükteki tüm uuserların hepsiyle tashak gecen * muhattap bile alınmaması gereken sinir bozucu ve nefret edilen ayrıca mod ların kolladıgını bildiğim * yazarımsı şey.
sanırım çocukluğunda ağır bir travma geçirmiş yazar. çocukluktan çıkabildiğinden emin değilim gerçi...
gülerken sövdüren yazar.
Lütfen dikkat

sözlüğün içerik kalitesini ısrarla düşürmeye çalışan *, bıkmadan usanmadan am, göt, sik, gibi konuları kendi sapkın fantezi dünyasında cover yaptıktan sonra bilgi ve görsel kirliliğe sebep olacak şekilde *bunları sözlüğe giren yazarımsıdır. formata uygun entry giriyor olması mod lar tarafından silinmesine engel oldugu için bu gereksiz varlıktan kurtulmak tamamen sözlük yazarlarına kalıyor.gelen eksi oylardan, hakkında açılan * başlıklardan ve edilen küfürlerden beslenen ciddi ruhsal bozuklukları olan bu yazarımsının sözlükten gitmesi için yapılması gereken tek şey yokmuş gibi davranmaktır. eğerki yazmış olduğu başlıkların altına entry girilmezse ve hatta eksi oy dahi verilmesse bir müddet sonra hasta olan ruhu sıkılacak daralacak ve ana avrat kufurler edip * defolup gidecektir. sözlük olarak bu yazarımsının açmış olduğu iğrenç ve sapkın başlıkların altına entry girmezsek, nick altına hiç bir şey girmessek ve bu eylem planına sadık kalırsak bu varlık aramızdan ayrılır ve sözlüğe yeni gelenlerin yada sadece bakınmak için gelenlerin kafalarında oluşacak olan negatif düşüncelerin otomatik olarak yok olmasını sağlayabiliriz. bu ve bunun gibi yazarımsılar sol frame in amına koymakla birlikte çoğu insanıda sözlükten soğutmaktadır (bkz: ben). bu sebepten dolayıdırki yukardaki kurallara uygun hareket edildiğinde bu yazarımsı kendi havuzunda oynayacak ve bir müddet sonra oynadığı havuza sıçmasının sonucu olarak gübre olup doğada yok olacaktır.

(bkz: sosyal sözlük sorumluluğu)
(bkz: ben bilinçli bir yazarım)
(bkz: eminimki sizde öylesiniz)
kantarın topuzunu iyice kaçırmış yazardır.
saçma başlıkların efendisidir.
(bkz: kernelleyin yumuşacık olsun) şeklindeki yardıran öbeğin oluşum sebebi.
her fırsatta sataşmama rağmen sevdiğim bir yazardır.
(#6708227)

maya uygarlığından olduğu konusunda kuşkuya düştüğüm yazar. 2012'e kadar takıl bakalım.

"vajina falcısı geldi hanıım..."

(bkz: içime gir ama sigaranı söndürme)
(bkz: the man from earth)
mal olduğunu net bir şekilde ilan etmeye çalışmak böyle birşey olsa gerek. sanırım millet başlıklarına yazdığı zamanlar, kendisi bir taraflarını parmaklayıp orgazm oluyor.
bu 'şey' insanı insan olduğundan utandırır. sözlüğün kalitesini düşürür. her şeyi bitirmiş biraz önce dine laf atmıştır. denyodur ki tüm cinsel terimleri bitirip insanların kutsal saydıklarına saldırır. bir insan nasıl yoldan çıkarda 'şey' olur diyorsanız kernel amadeus'a bakın.

(bkz: Bandrollü Denyo)
author olamayan yazar.
irrite edici olmaya başladı.
cinsel terörist.
(bkz: sözlüğün defosu)
aşağıdaki makaleyi okumasını istediğim yazar.
http://www.boxerdergisi.t...berdetay.asp?news_id=1131
tek bir girdisini okuyup da bende tiksinme duygusu yaratan yazar.
öyle yada böyle dikkat çekmeyi başarmış yazar.nede olsa reklamın kötüsü iyisi olmaz.bakın bana edebimle yazıyorum daha ismimin altın 3 kişi entry girmiş.
paris' ten ev bakmaya başlaması gereken yazarımsı.
(#6737092)
(#6691638)
dengesiz ipler üzerinde trapez gösterisi yapıyorum ben.
üstelik elimde uykusu ağır jiletlerle birlikte...
ölsem kıpırdamam yani. sahi yahu? siz ölülerin neler yapabildiğine tanık oldunuz mu hiç?
turk.net'e göre kendisi ölmüş olan ressam. burada neden canlanıp iğrenç entry'ler giriyor ki?
(bkz: sir düdükleyici)
yazdıkları bazen aşırıya kaçsa da doğru konulara değinen, fazla cinsellik kullanmasına rağmen okunabilirliği yüksek yazar. yazdıkları fazla saçma gelmedikçe, okuyorum da.
fazla zeki, dili gayet iyi kullanıyor, açtığı başlıklar ve girdilerin konusu kaka olsa da güldürüyor. moderasyon destekli olduğuna şüphe yok. milleti gaza getirmesini de iyi biliyor. sazan avcısı kernel...
acaba sözlük yazarlığı boyunca hiç cinsel içerikli olmayan , sapıkça fantezi ve tespitte bulunmadığı normal insanların yararına olabilecek bir enrty girip girmediğini merak ettiğim entresan bir yazardır.
bu tarzıyla, cinselliği teoriden öteye götüremeyecek yazarımsı... entrylerinde tema geçen gün yine asılıyorumdur...

(bkz: asılın ha asılın)