bugün

adamda zehir gibi bir kafa var ama girdiği entrylere bakınca yanlış sularda kullandığı hemen göze batıyor.
(bkz: o kim lan)
fazla söze ne hacet.

(#6536169)
teşekkür etmeyi ne yazık ki bilmeyen yazar.
saçma sapan yazılar yazan yazar.
sözlüğün ajdar'ı. Hem herkes şikayet eder hem de o kadar seyreder.
Ne yaptığına ise sadece kendisi karar verecek. Adı gibi deyus'un teki.
burada yazdığı şeyi yaptıysa gerçekten iğrenç bir insandır kendisi.

(bkz: #6562412)
gece karnı acıkınca nöbetçi suşici mi arıyor merak ettim. fırın ekmeği falan da yemiyordur herhalde kendisi.

(bkz: #6569068)
(bkz: dikkat çekmeye çalışıyor abisi)
kenar mahallelerde dolaşmaması tavsiye edilen şahıs. sanırım kendisi fransız sosyetesine mensup.
istisnasız her entrysini artıladığım yazar.

klavyesine çoğu düdükten daha hakim, ironiden anlamayan nesille iyi dalga geçiyor, hepsinden önemlisi moderasyonun nasıl bir şey olduğunu sözlükçülere gösteriyor.

aslan, kaplan.
author potansiyeline sahip sadist yazar.
author'un o kollarındaki kıl bile olamaz.

elvan kola gibi bir taklit.
(bkz: kel mel amma deyyus)
anormal derece saçmalayan yazar.
hiç değişmeyecek tanım; "fantezi denizlerinde olta atan, dipten çıkardığı mevzularla mide bulandıran, alabora olasıca yazar." altına beş yüz kere daha yazarım.

(bkz: bakire kızın kanını akıtıp vajinasından içmek) bu nasıl bir hayalgücüdür, sınırın yok mu senin?

yine boğulduk çamurlu sularında...
tanırım kötü çocuktur.
author'un uygulamalı eğitim vererek sözlüğe enjekte ettiğini düşündüğüm zehir.
nickaltına 'çakma author' yazmayı düşündüğüm yazar(dı).
bir arayayım bakalım deyince 'çakma author' başlığının buraya yönlendirildiğini gördüm.
(bkz: kalbim temizmiş)
farklı olunca dikkat çektiğini düşündüğünü düşündüğüm yazar. amacı buysa evet başarmıştır. fakat insanların dikkatini ona çekmesinde ajdara ya da mal fenerliye dikkat çekmesinden farkı yoktur.
(bkz: abazan)
(bkz: am hastası)
(bkz: kernel)
(bkz: amadeus) bi de
(bkz: kernel amadeus)
heralde bu iki kelime yan yana gelince olmuyor, ya da şöyle oluyor; kernel ama deyus.
(bkz: am garibi)
o bir izmirli.
sürekli cinsel içerikli başlıklar açarak kendinden tiksindiren, sapık ruhlu yazar.*