bugün

O kadar boktan yere büyük paralar kazanan gereksiz insanlar varken, milletin bu adama takması homofobiklik ve farklıyı kabul edememekten başka bir şey değildir. Kerimcanı savunmuyorum, yanlış anlaşılmak istemem; ama bunun gibi yüzlerce örnek varken sadece buna ses çıkarılması homofobiklikten geliyor.
oldukça yapmacık ve samimiyetsiz kişiliktir. Evet ilk başlarda belki iyi ve samimi gelebilir size ancak para kazandıkça ve ünlendikçe sürekli insanları küçük düşüren, ezmeye çalışan birisine dönüşmüştür. işin garip tarafı bunu o kadar yavaş yavaş yapmıştır ki halk hala farkedememekte. Siz burda onu savunadurun sayın enayiler adamda gerçi ne diye hitap etmek gerekir bilemiyorum ama paraları sayıp sizin hayallerini bile kuramayacağınız bir hayat yaşasın.

Hayır yanlış anlaşılmasın, adam istediği gibi yaşayıp bunun keyfini çıkarabilir bunda problem yok ancak bizim ülkedeki ergen ve niteliksiz popüler olan herşeyi takip etmeye odaklanmış nesilimiz bunu şişirip şişirip sonrada kendi sıkıcı hayatına dönüp mutsuz olacak, hiçbir şekilde Mutlu olamayacak, şikayetçi olacak herşeyden. Bende diyorum ki onu bunu takip edip her haltını bilerek goygoyculuk yapacağınıza birazcık kendi hayatınıza bakın, kendi hayatınızı şekillendirin, daha güzel ve yaşanılabilir hale getirin. Başkalarının ne yaptığını kendi hayatınızdan daha önemli bir hale getirmeyin. Emin olun kendinize başkalarından daha fazla vakit ayırıp önem verirseniz dünyadaki adalet biraz daha yerini bulmaya yaklaşacaktır.

Edit: homofobik felan değilim, homofobik olsaydım yerinizde duramazdınız.
şu amk un memleketinde bok gibi para kazanan totos gibi birşey.

hatta saati 20,000 € falanmis.

ulan büyük sanatçı ustadlarin borç içinde öldüğü şu memlekette bu kişinin bu kadar para kazanması..

adaletinin a.ına koyum dünya. .
https://m.facebook.com/ha...n/posts/10154468301464559
Bir kardeşimiz; kendisini, bunu bir yere getirenleri ve sevenlerini süper tanımlamış.
bizim millet top* sever;
zeki müren
bülent ersoy
kuşum aydın
fatih ürek
ve en son bu..
cinsel yönelimi nedeniyle prim yapıyor ve aynı şekilde bu nedenle eleştiriliyor.

yani ortada hiçbir vasfı olmadan tonlarca para kazanan bir eleman var ama onun hakkında konuşulan tek şey yatağına kimi aldığı.

işte bu yüzden bu memleketten de bu memleketin insanından da bir bok olmaz.

eleştireni de seveni de mallığın iki zıt kutbunda ikamet ediyor. birbirlerine çok uzak gibi gözükseler de farklı kültürlerden gelmiş olmaları dışında hiçbir farkları yok.

bir akp'li ile yobaz bir kemalistin, acımasız bir türk ırkçısı ile bir pkk'lının ya da yobaz bir ateist ile aynı şekilde yobaz bir dincinin birbirlerinden nefret etseler de aynı insanlar olmaları gibi.

insanlığın tek sorunu aptallık ve cehalettir. ideolojiler, dinler ya da yönelimler işin bahanesi.
Gerizekali turnusolu bir kişilik.
Vur banağğğ
https://youtu.be/tlfWAeUCozQ
Lütfen dinleyin.
Buraya yazan tüm kişilere diyorum ki sizene insanların kendi yaşamı kendi hayatı, bu kimseyi ilgilendirmez, cinsel yönelimleri olsun yaptıkları olsun çalıştığı iş olsun hicbirinizi ilgilendirmez. Size ne? Bu başlığı açan kişide baya işsizmiş heralde kerimcan seni mi gerdi kardeşim?
kerimcan durmaz ın kazandığı parayı kıskanmak yerine patronlarınızdan biraz daha para talep edin.
alem buysa kral benim deyip ortaya çıkmış özgüvenli bir arkadaş.

haksız mı? bence değil.

gaymiş şuymuş buymuş ilgilenmiyorum, hele ki bu düzenin ibneliklerine alkış tutanların birine gay diye çıkışmasına hiç aldırmıyorum.

çalmıyor, kandırmıyor, hakkını gasp etmiyor, takiyye yapmıyor, dinle kandırmıyor, evladını gayliğe teşvik etmiyor ki bu teşvikle falan olmaz. kendi aleminde ekmeğini kazanıyor.

kerimcan şöyle böyle de bu toplum çok mu yüksek seviyeli, hı? yok taşlanmalıymış bilmem ne. bu toplum bi kere ahlak bekçiliği yapabilecek bir toplum olmadığını ahlaksızlığı bir kaç defa yücelterek kanıtlamadı mı? neyin teranesi bu peki?

siz daha düşünmeyin, ibret almayın, ibneleri baş tacı edip gayleri alaşağı edin, öldürün, yakın. size yakışan budur.

kerimcanı tanır mıyım, hayır. yaptığı doğru mudur eğri midir diye düşünmeden evvel ben içinde bulunduğum akıl tutulması yaşayan ahlaken oldukça zayıf düşmüş toplumuma bakarım. bu arkadaş zurnanın son deliği bile değil.
öyle kirlendik ki nasıl arınırız bilemiyorum.

vurun kahpeye dediklerinde taşı eline almadan evvel bi düşün o taş aslında kime atılmalı. özetle düşün diyorum kardeş.

buradan düzenin hamuğa koyan kerimcan kardeşe de selamlar.
Estetik güzeli.
sabahtan beri adini sol kanatta gordugum kisi
googleye arattim ve kadin taklidi yapan salağın ismi oldugunu ogrendim.umrumdamı? hayir.
ilk gördüğümde komik gelmişti ama bi süre sonra sıkıyor. cidden vasfı olmayan bir adamdır.
meşin yuvarlağımsı.
kesinlikle homofobik biri değilim eşcinsel olan arkadaşlarım da var ancak hayatımda bu kadar gereksiz bir şekilde ünlü olan insan görmedim. Ajdarın kıymetini bilememişiz.
çok komik lan.
Gay ya da değil buna değil de doğallığa önem veren insanların sevebileceği tatlı insan. Sinir bozucu olan şey, Adam bir kez bile kerimcan'ı izlememiş gelmiş popüler kültür, gay, ibne diyor. Off, bi izle de sonra eleştir.
Modasi hala geçmedi mi?
Yapmacik tavirlari artik sıkmadı mı?
insanları aşağılamadığı sürece, vatanıma ihanet etmediği sürece, dinime laf etmediği sürece herkes istediği gibi yaşayabilir. Kerimcan durmaza hakaret etmek saçmadır.
görsel
gerçek bir sanat insanıdır.
Akşama kadar fabrikada götüm sikiliyor ve bu dingilin aldığı ücretleri ömrüm boyunca bir arada göremeyeceğim. Şimdi asıl soru şu, o mu dingil yoksa ben mi.
Hayatını şık giyinen popüler insanların gölgesinde sürdürmeyi adet edinmiş ya da popüler görünmek adına şekilden şekile girmeye üşenmeyen ezik insanımızın bir numaralı gülme şeysi.
Söylesen kabul etmezler ama.
kendisinde gram suc olmayan kisiliktir. Aslinda bize turkiyenin diger yuzunu gostermektedir. Cânım ulkemde hic bir vasifa, beceriye, muzik kulagina, egitime sahip olmadan universitenin kapisindan bile gecmeden; milyonlar kazanilabilecegini, populer olup olsukca buyuk bir hayran kitlesi kazanilabilecegini kanitlar bize.. Degisik degisik konusarak "merabagggg? Baayyggg, ablan star bebegim" gibi kelimelerle de sokaklarda ozellikle bayanlarin gozdesi olmayi basarmis biridir.. Tabi burada kendigini cool sanan kizlara lafim. Kendileri gercek kadin olmasina ragmen, kadinliga ozenen bir adama ozenmek nasil bir parodi nasil bir coolluktur ve nasil bir cahillik, cehaletliktir bence bir dusunmeleri gerekir. Sokakta onun gibi konusup onun mimiklerini yapmaya calisinca kendileri ile celismiyorlarmi cok merak ediyorum.. Bu kadar zeka duskunu bir ulkede de azicik kafasini kullanan kerimcanda tabiki cebini doldurup gercek sanatcilarin yoksulluk icinde vefat ettigi ulkede star olur.. Helal olsun ablamiza, abimizemiydi ?