bugün

(bkz: 0-6 yaş grubu)
(bkz: tuysuz)
(bkz: öküze tapmak)
neden kizlar böyle fotograflara bayilinca 0-6 yas grubu oluyorda, erkekler icin böyle magazinler vs vs cikinca 0-6 yas grubu icin olmuyor? diye sordurtan sonra gerci erkekler ne anliyorlarsa postere bakmaktan, hadi onlar erkek diyelim kizlar ne anliyor bundan diye düsündüren, sonrada ulan bana ne diye kendi kendini derken buldugun, kafam karisti ulan yeter demek istedigim tespit.
evde posteri var desinler komplekslerine giren kızlardır.
lan keretelar, sanki siz gamze özçeliğin* üstsüz fotoğraflarına bayılmayacaksınız veya şenay akay'ın, hiç olmadı benim. yok lan o kadar da değil. ahah!

0-6 yaş grubu da seviyor bu adamı, "nesini seviyorsa artık" görüşüne katılmamla birlikte, 6 yaşın üstündekilere ise "herkesin sevdiği kendine" diyor. direği gösteriyorum. şu direği görüyor musun?
hepsi grubu kızlarını salya akıtarak izleyen erkeklere benzerler.
aptal bakışlı keremcem'de ne buldukları anlaşılmayan ama gene de saygı duyulan kızlardır.
keremcem'in memelottilerini lıpızlamak, mamuşkasını şölebertmek isteyen kızlardır.
"ya bu adam çok yakışıklıaaaaee ama yeaaaa"

ulan milletin neyi sevip sevmeyeceğine kadar indiniz ya, yuh diyor, hepini öpüyorum.

"ya bu adam çok yakışıklıaaaaee ama yeaaaa"

tanım şeysi: vıcık vıcık vıcık.

edit: lan bütün tikiler ayaklandı heralde, dalga geçme amacıyla yazmıştım ben onu, pfff, neresi yakışıklı bu adamın, maymunun teki. o değil bu beni niye ilgilendiriyo ki sanki.
eğer eğitim psikolojisiyle uğraşsalardı piaget'in zihinsel gelişim dönemlerine keremcem'in üstsüz fotoğraflarına bayılma evresini ekler ve bu dönemin başarıyla atlatılamaması durumunda ilerde ismail yk'nın üstsüz fotoğraflarına bakmaktan hoşlanma durumunun oluşabileceğini söyleme ihtimali yüksek olan kız portföyü.
(bkz: seksi pozlar için tıklayın)
benim altsız* fotolaroma görünce ayılacak olan kızlardır.

adresi veriyorum: atatürk cadd...

dit: görmeden bu önyargı neden?
eksilemekle olmuyor bu işler. görüp öyle konuşunca. adresin devamı için...
(bkz: fotoğraflar için tıklayınız)
yahu nasıl bir şeydir anlıyorum erkeklerde bakınca bir sürü faaliyetler olmakta ama kızlara neler oluyor?ve tekrar merak etmekte ısrarlıyım nedeni ne kardeşim?zaten hemcinslerimin beğenme ünlemi şöyledir:
-ayy inanamıyoruuuuuuum çok süper
-yakışıklııı
-çok tatlı
aslında fotoğraftaki adam bunlardan hiçbiri değildir; düşünsenize bir kere kıllı falan ama bazı kızlarda kıstaslar var:kas mesela.görecek illa onu verecek ünlemi ardından kendince.
devam edecek olursak böyle üstsüz fotoğraflara diyince falan aklıma direkt olarak aşırı beğenmeler geliyor mesela:
-hooop yavrum
-anam benim hepsi senin mi?gibi
yani bizimkiler biraz ters düşüyor; biraz eksiğiz sanki.daha bir istek var hissediyorsun böylesinde.
Genelini ortaokul tayfası emo, tiki ve gotik kızlarının oluşturduğu kızlardır.