bugün

Blue ice ın yanından geçemeyecek sigara , ama 7 lira oluşu ölücülerin dikkatini çekecektir.
iran'da 3 lira değil 2 liraya satılan sigara. hayır daha geçende 2 karton getirttim, oradan biliyorum.
yeni mentollü sigara yasasıyla yasaklanacak olan sigara. 4 yıldır iyi alışmıştım nasıl kopacağım kara kara düşünmekteyim.
Düşündükçe içimi burkan sigaradır. Doğu bölünseydi de mentollü yasaklanmasaydı.
fiyatı düşürülen, yakında yasaklanacak sigaram, cağnım.

1 ay kadar önce, 10 TL olacağına dair sağlam bir duyum aldığım sigaram.
erkek arkadaşımın ısrarı üzerine, 5 karton sigara alıp, herkes pahalı içerken güya keyifle tüttürecektim.

lakin durum şu an tam olarak; 7 liralık kent switchini karşımda tüttüren arkadaşlarıma bakarak aynı sigarayı 9 liradan homurdanarak içmek.

ulan kar etmek benim neyime, bu güne kadar hangi masrafımdan kıstım da zengin oldum ki, sigara zulalıyorum.

işgüzar züleyha!
Duyduğuma göre ucuzladıktan sonra nanesi azalan sigara.
sigarayi icmek icin icenlerin sigarasidir. yani sigaradan bi bok anlamayanlarin.
camel den sıkılana 7 liralık reçetesiz satılan ilaç

(ne de olsa mentollü de oluyor).
içimi fiyatına oranla fena olmayan şükela sigara. tabi bir parliament yada marlboro değil.
Adamı tiryakisi yapacak merettir.
bir chesterfield click değildir filtresi eziliveriyor efenim mentolü de o kadar yoğun değil.
içimi hoş olan sigara. aroma bazılarının tercihidir bu gözle bakmak lazım.
içimi camel a göre daha hoş geldi bana(bok içelim ayrı mevzu o) ama bu camel in uzun zamandır ilk içtiğim cüğara olmasından da kaynaklanıyor olabilir bunun bıraktığı leş kokuyu da daha az alıyorum çünkü.
9.5 tl iken switchmeden zevkle içtiğim ancak 7 tl olunca kalitesinden de kaybettiğini düşündüğüm sigara markası.
7 tl olmasıyla müptelası olduğum paket açıkcası 9.5 tl iken marlboro blue ice almak daha mantıklı geliyordu pek farkları yoktu ama marlboronun ismi vardı beyler kabul edelim.tabi kalitesinede diyecek birşeyim yok ama kent sigarada marlboro gibi kalitelidir bu nedenle fiyatından dolayı tercih ediniz rahat rahat içiniz özel mentolünü yanaklarınıza boğazınıza deydirin yumuşak tütünün tadına varın.
chesterfield click bunun ufak kız kardeşidir.
1 paket alıp içinden bir dal içtikten sonra arkadaşıma verdiğim sigara markasıdır . içenlere afiyet olsun da benim zevkim değil . marlboro touch , marlboro light a devam hacı ...
sigaradan nefret eden insana bile "bak bu mentollü ama, açıyor bütün delikleri" diyerek kandırılıp içirtilecek cüğara.
kandırıldım, pişman değilim.
sevgili cüğarası. diğer her sigara baş ağrıtır sigara içmeyen bünyemde ama bu hariç.
Güzeldir, içimi kolaydır ama indirime gittiğinden beri içilmez oldu. Bir (bkz: parlıament Aqua) değildir.
Bir mentollü camel değildir.
icen erkek med cezir izliyodur.
Bir senedir kullandığım ve tadı gayet güzel, koku bırakmayan sigara.
Camel white ile savaşında benim neznimde genelde galip gelendir.
Ideal başlangıç sigarası. Ust uste icinde agizda leş bir tat birakir mide bulandirir ama ayarini bilene harika gelir. Kent candir