bugün

genelde gözüme ilişen cinsiyet kızlar olur sebebine gelince az biraz pohpohlarsın hemen şımarırlar. varmı abi ? varmı şımarmıyan kız bi tane gösterin 70 yıl peşinden koşmazsam adiyim lan.
Kızla gezersin ortaya şu muhabbet çıkar

+ya şimdi herkes görcek bizi
-nerden görcekler ya
+herkes benle uğraşıyo zaten
-kim uğraşıyomuş ?
+herkes

herkesin aq. lan kız okula yeni gelmiş yani 9. sınıf deyu okulun bütün abazaları kızın üstüne çöreklenmiş başta ben tabi kızında hafiften hafiften şımardığı belli oluyor haklıda biraz ama bu ne abi kız ayakkabısınun bi kenarı çamur oluyo diye bi kaprislere giriyo anam dersin pantolonu götünden yırtılmışta ortada ötüyo.

+ya herkes bana bakıyo görcekler
-millete ne senin ayakkabının çamurundan ya
+sen bilmiyosun herkes bana bakıyo
-tzzz

sen bilmiyorsun hea ? evet güzel kızım ben bilmiyorum. ben böyle bi haysiyetsizlik, böyle bir terbiyesizlik, böyle bir kendini bilmezlik, böyle bir kızı tavuk dönerciye götürmecilik, böyle bir sinemada projektorden hareket çekmecilik,böyle bir sıcak ortamda ossurmacılık bilmiyorum. bakıyomu lan hala millet moda nedir bilirmisin güzelim.
her insan bir dünyadır.
herkes kendi dünyasının merkezidir, dolayısıyla çokta yanlış bir tututm oldugu sanmıyorum. ama kastım kesinlikle bencillik değil karışmasın. hayatını başkasına göre yönlendirenleri hepimiz kınarız, biraz kendin ol diye. hayatını kendine göre kurmalı insan, çevrenin beklentilerine göre değil. ama kendi özgür sınırları çerçevesinde. sonuçta sizin haklarınızın bittiği yerde bir başkasınınki başlar. dengeyi iyi sağlamak lazım.
aksi ispat edilene dek bişey denemeyecek insandır.
(bkz: nasreddin hoca) *
kendinde her şeyi yapabilme hakkını gören insandır.başkalarının duyguları onun için bi anlam ifade etmez.
hayatın yumruğunu yemesine ramak kalmış insandır, yazıktır.
(bkz: orta dünya)
(bkz: megaloman)
bencildir. dünyayı kendisinin yarattığını düşünen insanla aynı düşünce yapısına sahiptir. o olmadan değirmenin dönmeyeceğini düşünür lakin çok yanlış bir yolda ilerlemektedir.
genellikle ergenlik çağında olan insanlardır.
manik bozukluk belirtisi olabilir.
sadece bir figüran olduğunu anladığı gün büyük mutsuzluklara gark olacak insandır.
(bkz: enel hak diyenler)
geneli bir toplulukta konuşmaya başladığında, mikrofonu eline bir alır bir daha da canı isteyene dek bırakmaz. ister ki herkes onu dinlesin. sesini yükselterek konuşur ki dinlemeyen varsa da en azından kulak misafiri olsun. nokta koymayı bilmez, (,)le idare eder sürekli, açılan parantez bir türlü kapanmaz. sonra nasıl olrusa olur, bir an bir suskunluk olur ve siz konuşmaya başladığınızda gayet sinir edici bir tavırla eline kitabını alır okumaya başlar sizin lafınızı ağzınıza tıkayıverir. bunu yapmazsa planı programı hep kendi yapsın ister ya da yapılan programa uyuyormuş gibi görünse de aslında o istediği için o program yapılmıştır bunu öyle güzel yapar ki siz kendi programınızın üzerinden hareket ettiğinizi sanarak yanılırsınız. genel itibariyle yapmacık tiplerdir kendilerini komik, zeki, güzel, yakışıklı, kültürlü, elit filan zannederler. normal davranan insanları aşşağılayıcı bir halleri vardır. kısaca anlamsızdırlar.
Genelde bu insanların bir taraflarını çevresindekiler kaldırır.
dünyada 7 milyar insanın yaşadığının farkında olmayan insandır.
ne menem insanlardır onlar. herşeyin merkezinde olup her güzel şey onların olsun isterler. hiçbir şeyden geri kalmaz aksine her haltın ortasına dalarlar. kimseye laf ettirmezler. havalarından da geçilmez. off moralim bozuldu gene.
adı üstünde, sadece sanmaktadır.
dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan insandır. onlar ne isterlerse öyle olur, ne söylerlerse doğrudur. etrafındakilerden sürekli olarak onların egolarını pudralamalarını beklemektedirler. oysa ki; egolarını alıp lego yapmak gerekir.
(bkz: Übermensch)
Birkac erkeğin yüz verdiği kızdır.
Karadelikte kaybolasıcadır.
(Ben kimim?ben .... unvanlı şahsım!ismim ne?.....Öteki dünyada karşıma çıkma ulan!)
(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti)

adam kendini merkezde sanıyor. uyan delikanlı geldik. *
valla merkezdeyim olum.
aslan burcudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar