bugün

sözlük bunlarla doludur. saçma salak entryleriyle her ne kadar sözlükte cool bir hava yaratmaya çalışsalarda başarısız olurlar.
(bkz: kendini ifşa etmek)
her şeyi kendilerinin bildiklerini sanan yazarlardırlar.
(bkz: FurkanR)

O havayı yakalayamadm amk.
benim o. ben kendimi bi bok zannediyom evet. var mı bi sorun?
aslında sandıkları gibidirler, doğrudur.
(#16695666) aslında daha komiği, bi bok varmış gibi atladım ben de (#16695659) aha böyle.

koptum kendime yaa...
asıl mesele rahatsız olan sik kafalı japon askeri yazarlar ne diye sözlüğe takılmakta ısrar ederler? bak bu daha önemli amk!
kendini bir bok zannediyorsa gerçekten bir boktur.
sürekli başlık açma derdinde olan yazarlardır.
(#16695531)(#16691237)(#16695367)(#16691037)(#16687352)
zannedebilirler, normaldir. mesela benim kendimi 2 bok zannettiğim zamanlar oluyor, ne yapayım yani atayım mı kendimi bir yerden?
zannetikleri gibidirler.
"evet kendini zannettiğin şeysin gerçekten" denecek yazardır.
ben saksı değilim!
http://www.youtube.com/watch?v=x9fxjKzCpME
türkçe klavye kullanmayı bilmeyen gerzeklerden daha akıllı olan yazarlardır.
(bkz: devam dedi italyan)
(bkmynz: weird thoughts)
(bkz: tespite sapka çikarmak)
sözlüğü çok ciddiye alan yazar tespiti. bırak karşim ne zannediyosa kendini öyle görsün hiç umursama . baktın kötüye gidiyor sözlük kapat başka sitelerde takıl ha olmadı bi sigara yak. takılma böyle şeylere.
Sozlugu fazla ciddiye alan çukumsoniklerin turkce klavyeyle laf sokmaya calistigi sozluk yazarlaridir. Turk oldugunu belli etmenin yollarindan biri olsa gerek.

Edit: ben ceo ya yazarken turkce karakter kullanmiyorum, sen kimsin ki pezevenk diyebilecek sozluk yazarlaridir.
(bkz: narsist) ayrıca sohbetleri hiç çekilmeyen yazarlardır. malum, cümleleri 'ben' ile başlar.
(bkz: bana isim ver)
Hic kimsenin uzerine alinmadigi bir durundur. Tek ben miyim ukala, serefsiz, kendini bok sanan.
(bkz: bgcr)
herkes kendini bir bok zanneder. (hüsn-ü zan)
bazıları kendini iki bok zanneder. (su-i zan)

aziz nesin'e ayrıca teşekkür ederim.