bugün

küfredilmesi muhtemel olan kızdır.. sevdiği erkeği seviyorsa aptal, sevmiyorsa sadist olan kızdır..
elindekinin kıymetini bilmeyen kızdır. treni kaçırdığında kafasını taşlara vuracaktır.
aşkın acıyla beslendiğini bilen akıllı ve gerçekçi kızdır.
acı çektirilmesi gereken kızdır, zaten dünya etme bulma dünyasıdır. bir gün ona da acı çektirecek bir zihniyet bulunur elbet.
kız zaten sevmiyordur nerden aşık olacak. eh erkek te zaten sırılsıklam aşık. kul köle oluyordur.( zaten bunada nerdeyse aşk diyorlar) acıların sonu gelmez ondan sonra.
(bkz: acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde) şarkısını dinleyip sevdiğiyle beraber özgür kalmayı benimseyen kız modeli.
egolarını tatmin etmeye çalışan kızdır.
narsist olması da muhtemeldir.
"kendine aşık olan erkek" diye algıladığım başlık. vardır böyle vakalarda. tanıyorum ordan biliyorum zira bir erkek kendine aşık olur ama hiç şık olmaz.
zeki kızdır.*
hemen hemen tüz kızları kapsayan küme.
bu istemli ve kurgulu bir acı çektirme etkinliğiyse ve hala aynı erkek üzerinde aynı ton ve şiddette devam ettirilebilme potansiyeline sahipse; söz konusu erkek saftır.

bu istemli ve kurgulu olmayan, erkek tarafının platonik bir aşk beslemesinden mütevellit bir etkinlikse; o erkek yine saftır.
bütün kızlar böyledir. ben öyle değilim diyen kız yalan söylüyordur. *
ebesini siktiminin, büyümemiş, kendisine acı çektirmeyen biri çıkmadığı taktirde de büyümesi zor olan kız tipidir. burada büyümemeden kasıt 'zihinsen olgunluk'tur, olaylara karşı duruş ve davranış biçimidir.

bu kız tipleri ilişkileri sıradan bir evre olarak görüp gerçek sevgiyi hiçbir zaman tadamaz; dedim ya, sıradandır onlar için.
aslında kendine göre haklı sebepleri vardır.
''o daha çok üzülmesin diye böyle davranıyorum, sırf o üzülmesin diye msnde aşk şarkıları gönderiyorum.
ona gece 3 te mesaj atıyorsam arkadaş kalmayı başaralım diye yapıyorum.
onun elini tutuyorsam, onunla olamayacağımı anlasın diye yapıyorum. vallaha kötü niyetim yok.
onu hep merak ediyorsam, iyi bir insan olduğundan.
seni, seni gerçekten arkadaş olarak görüyorum, özür dilerim, sevgili olamayız.'' diyen ve her nedense acı çektiren kızdır.
tersinden düşünülmesi gereken hadisedir,çünkü bunu yapan sadace kızlar değil bunu yapan erkeklerde vardır.
nasıl anlatılır aslında bu konu şöyle biz söz var"aşk her zaman tek kişilik bir oyundur"böyleydi sanırım.
aslında çok doğru bir söz evet aşk tek kişiliktir aşkın başlama evresi ise hiç bir zaman tek kişilik değildir.
yani bir insan asla karşılıksız aşık olamaz,o olsa olsa saplantıdır.
ama baştada söylediğimiz gibi aşkın ileri evresi,gerçek aşk başladıktan sonra tek kişiliktir.
tek kişilik olunca ortaya şu çıkıyor malasef;aşırı bunaltmalar yada hiç bunaltmamalar,
gariptir ya aşık olmak bazen tek bir gülücük ile dünyalar senin iken bazen herşeye rağmen,bütün yaptıklarına rağmen cevap şudur;"o beni benim onu sevdiğim kadar sevmiyor"
kutsal ve kalıcı olan sevigidir derler buda kocamadan bir yalan ve bir o kadar doğrudur.
sevgisiz aşk dikensiz güle benzer her sevginin içinde mutlaka aşk vardır yoksa sevgi yoktur.
peki her aşkın içinde sevgi varmıdır?
tartışılır...
aşk için bir çok şey söylenir, söylenencektirde ama bana göre en doğrusu aşk tek kişiliktir ve çoğu zaman insanın aşık olduğu kişi yine kendisidir.
insan kendi gibi gördüğüne aşık olur...
muhtemelen bir zamanlar aşık olduğu erkek tarafından kendisine acı çektirilmiş kızdır.
tipik türk kızı. kendisi ne istediğini bilmediği için sonradan pişman olan kişi...
kendimi bulduğum başlık ancak sonrasında gelicek olan başlıkda allahım ben naptım olmalı.
takdir edilesi kizdir..
imrenmemek elde degil...
egoistin allahıdır.