bugün

ya delidir ya aşık.
doğru demiş orhan veli;

''Sokakta giderken, kendi kendime
Gülümsediğimin farkına vardığım zaman
Beni deli zannedeceklerini düşünüp
Gülümsüyorum.''
Uludağ sözlük aboneliği olan kişidir.
şüphesiz benimdir o kişi sözlükten hoşuma giden entrylere gülüyorum arkadaşlar da beni çalışıyor iş yaparken adam gülüyor manyak diyorlar.
bu eylemi çok yaparım. aşık değilim,insanların normallik kavramına uyuyor muyum onu da bilmiyorum ama daha birkaç gün önce yola çıkmadan önceki olaya yol boyunca güldüm,amcalar falan bakıyor,teyzeler fısıldaşıyor.olsun banane. hem illa birileri varken mi gülünecek,varsın insanlar deli sansın güldüm haykıra haykıra.gülsenize çok güzel.
kendisiyle iletişim kurabilen hayal gücü geniş Kendini bilen, kendine yeten insandır. insandır sonuçta biraz ilgiye fazlasıyla karşılık verebilirler.
kendi kendine konuşmaktan çok daha iyi bir eylem.
deliliğe övgü sayılabilecek eylem, ya delidir ya bilgedir, her iki durumda da iyidir.
insanın kendi kendine güldüğü anlar,
en mutlu olduğu anlardır,

kendimden biliyorum.

Not: Deli değilim * *
genelde kızlarda aşık oldukları zaman görülebilen durumdur.
belki erkeklerde de görülüyordur. bilmiyorum.

kendi kendine gülmeler falan.
neyse güzel şeydir bence, umarım bir gün herkes bu sebeple deli misin sorusuna maruz kalır.
arada sırada yaptığım şeydir. kendi kendine aglıyosan kendi kendine de gülceksin arkadaş.
(bkz: kendi yazdığı entrye gülen adam)

gülüyor efendim durduramıyoruz.
Bazen aklima birsey takilinca yaptiğim şey (bkz: sh)
Toplum içinde yaptığım eylem bazen hayal gücüm fazla vahşileşiyor. Kontrol altına almaya çalışıyorum.
Kendiyle barışıktır.
güç gösterisidir. eger ki kişi bunu gercekten yapabilirsa herhangi bi insan onla dalga gecemez.
deli veya fazla zeki insandır.
Ne var bunda ? Ağlamak için çok sebep varken gülmeye neden aramayın.
Hayal gücü fazla olan insandır. Böyle insanlar en olmayacak yerde bile akıllarından garip bir senaryo yazar ve oynatırlar. Sonrası malum...
en komik espirileri kendine saklayandır.
her şeyi tek başıma yaptığım gibi bunu da tek başıma yaparım.
Bir kendi kendine tepinerek gülen insan değildir. Sanırsın deli sokmuş.
Çok derdi olan adamdır.