bugün

çok büyük yetenek olduguna inandıgım basketbolcu.

koyu galatasaray'lıyım fakat obradovic onun için büyük şans. eğer sıkı çalışırsa uçar.
fenerbahçenin yeni transferidir..bence yılın transferi olmaya adaydır..fenerin piç edeceği yıldız falan diyenler bu takımın başında obradoviçin olduğunu unuttular sanırım...avrupada genç oyuncuları ondan daha iyi geliştirebilecek bi adam yoktur..dandik takımlarda daha çok süre alarak değil,dünya çapında koçlarla,kaliteli oyuncularla çalışan,antrenman yapan oyuncu potansiyeline daha çabuk ulaşır basketbol bilgisini sevdiklerim..

edit: eksi veren sikik söylediğimin neresi yanlış açıklar mısın..fenerbahcede olması sorun sadece sanırım senin için
patlama yapacağı sezonda tofaş'tan fenerbahçe'ye transfer olarak dakikasını azaltacaktır. yine de hayırlısı olsun.
bu sene avrupa şampiyonu olan basketbol genç takımında gördüğümde fenerbahçe'ye transferini hayal ettiğim ve bundan bir ay sonra da fenerbahçe'ye transfer olan oyun kurucu.

http://www.ntvspor.net/ha...mde-obradovic-etkili-oldu
ilk Euroleague maçını bugün fenerbahçe formasıyla budivelnik kiev'e karşı oynaması beklenen, büyük yıldız adayı.
bursa doğumlu, eski tofaşlı yeni fenerbahçeli milli basketbolcudur. ayrıca kuzenimin bursadan arkadaşıdır.
(bkz: kenan sipahi/@renksizgolge)
çok büyük işlere imza atacak, yetenekli bir basketbolcudur. *
bu gece partizan karşısında resmen döktürmektedir.
partızan deplasmanı belgrad da 17 dakika sahada harikalar yaratan 1995 doğumlu muhteşem yetenek.
tip olarak (bkz: küçük emrah)' a benzeyen yetenekli basketbolcumuz.
bugün oynanan fenerbahçe ülker trabzonspor medical park türkiye kupası basketbol maçında sağ kolu kırılan basketbolumuzun geleceği. yaklaşık olarak 8-10 hafta takımından uzak kalacağı belirtilmiş.
görsel
bu çocuk hakkında bu kadar az entry girilmesi beni açıkçası şaşırttı. biraz abartı olabilir ama inanılmaz bir potansiyeli olan oyuncu.

gerek hırsı gerekse kritik anlardaki tercihleriyle yaşıtlarına oranla çok üst seviyedir. umarım milli takımın oyun kurucu pozisyonuna ilaç olur. gençler avrupa şampiyonasında neden mvp seçildiğinin emareleri yavaş yavaş anlaşılıyor.
fizik ve fundamental olarak yaşıtlarından çok üst seviyededir. elbette rivayet olunduğu gibi 2 yaş küçültme değilse ? diğer yandan mental olarak gelişmesi gerekiyor. yoksa sonu hakan demirel gibi olur...
Maccabi maçlarında gösterdiği karekter nedeniyle hırslı olduğu belli olan genç basketbolcu, bu yapısı onun gelişimine katkı sağlıcaktır.
Alt yaş kategorilerinde rakip hocalar ile çok tartışma yaşadı egosunu frenlemesi lazım.
milli takımda çok kötü performans gösteren oyuncu.
Sakatlığının etkileri mi var bilmiyorum ancak kenan altyapılarda ortalığı nasıl sürklase etmiş inanılır gibi degil.

Milli takımın hazırlık maçlarında Patlayıcılığı yoktu, oyunu okuma ve pas yönünden kısıtlı gözüktü.

Ayrıca kendisinin 95 doğumlu degil'de 93'lü olduğu iddaaları var çok ciddi.
95 doğumlu basketbolcu. Döneminde tofaşın bir çok küçültme oyuncuya sahip olduğu doğrudur fakat kenan tofaşın özel ilgisi ve yüksek çabaları sonucunda hızlı yükselişe geçmiş bir oyuncu. Başarılı bir seçim.

Gün geldi ve anlatıyorum işte, bundan üç dört sene önce kenanla karşı karşıya defalarca oynadım. Hatta kendisine iki üç bloğum falan da vardır. Basketbol tabiriyle piç guardlardan biriydi.

Vay be, dün gibi aklımda hala maça çıkmadan kenan oynamıyomuş, yener miyiz geyikleri...
Dun barcelonaya karsi 26 dakikada 5 sayi,6 asist ile oynamis,her dey bir yana ozguveni yerine gelmis gibi gorunen genc oyuncu.
Cok buyuk potansiyel,ihtiyacimiz var sana kenan.
Bugün gösterdiği cesur performans takdire şayandır. Maalesef yeterli olmadı.
bu çocuk tofaşta oynarken maçları izliyordum. o zamanlar 15dk falan süre alıyordu. şut kullanmaktan çok korkuyordu şimdide bakıyorum hala aynı. topla oynarken güvensizlik veriyor sorumluluk alamıyor. bugün maçın 2. yarısına denk geldim içeri drive edip pas fake gösterip basket foulu vardı bir tek onun dışında bir katkısını göremedim. yeteneği var ama kullanacak cesareti yok ne yazık ki.
Yetenek var ama kullanacak cesaret yok... arkadas kenani 6 kelimeyle muhtesem ozetledi.1.97 boy var hizli,nispeten atletik ama cembere gidemiyor adam saka gibi hakikatten.
Ragland gonderildi su an onun icin buyuk sans ama adam o kadar kotu oynuyor ki sahada kalamiyor.Soner senturku kenana tercih ediyor ufuk sarica daha ne diyeyim ya...
Errick mccollum gittiğine göre almamız gereken adam. Ergin Hoca onu adam eder. Hem de kendisini Euroleague'de ispat etme fırsatını ele geçirmiş olur. Hem de yerli kalitemiz artar.
21 yaşında fenerbahçe'den ayrılan basketbolcu.istenileni veremedi bir türlü.