bugün

avrupa'nın gelecekteki en iyi guardlarından biri olarak kabul edilen priştinalı basketbolcudur. 1995 doğumlu oyuncu çoğunluğu 1994 doğumlu oyunculardan oluşan 2010 16 yaş altı avrupa basketbol şampiyonası'nı 10 sayı, 4 ribaund, 4 asist ortalamalarıyla tamamlamıştır. genç basketbolcu ayrıca barcelona'nın yakın takibi altındadır.
büyük oyuncu olacak basketbolcu. öyle böyle gelmiyor. rubio kadar istatistiği de yok ama gerçekten büyük oyuncu olacak.
çok övülen genç oyun kurucumuzdur. umarım denildiği kadar iyidir ve umarım bir an önce a milli takıma yükselir de bizi şuursuz hücum varyasyonlarından kurtarır.

2011 litvanya maçına binaen;
--spoiler--
yahu doğrusunu oynayalım ama girmesin top sorun dğeil. 2 saysının yettiği yerde oyun kurucunun topu elinden çıkarmadan üçlük denediği nerede görülmüştür. miller olsa o üçlük denemezdi o şartlarda.
--spoiler--
dudağının üzerindeki beniyle, nevi şahsına münhasır bir surata sahip, genç yetenek.
geleceği çok parlak olduğu söylenen 1995 doğumlu bir oyun kurucudur.neticede çok isim duyduk geleceği parlak denilen sonra söndü gitti.dilerim bu kardeşimizin geleceği söylendiği gibi parlak olur.zira iyi bir oyun kurucuya çok ihtiyacımız var.basketbolda guard'ın kadar konuşursun.
oyun stili daha çok dimitris diamantidis'i andıran basketbolcu. inanılmaz bir wingspan'i var. saha görüşü mükemmel. 2012 olimpiyatlarını kaçıracağız gibi göründüğüne göre 2013 avrupa basketbol şampiyonası'nda şafak edge veya kendisi kerem tunçeri'nin yerini alacaktır. her ikisi de doğuş balbay'dan daha iyi oyuncu gerçi orası ayrı. kerem tunçeri'yi ikinci sınıf guardlar kategorisine koyarsak kenan'ı demin söylediğim gibi diamantidis'lerin bulunduğu 1.sınıf guard düzeyine koyabiliriz rahatlıkla.
genel türk sporcusunun aksine ingilizcesi iyidir.(you know'lara kafayı taksa da.)

http://www.youtube.com/watch?v=8lmsJLQ45Mg
izlemesi keyif veren genç yetenek. çok büyük yerlere geleceğine inanıyorum. üstünde durulması gerekiliyor mutlaka.
aslen 1993 doğumlu olduğu söylenegelir.
bugün keşfettim kendilerini saygı duydum sevdim. henüz çok genç olmasına rağmen zevk veriyor oyunu. *
hidayet türkoğlu'nun veliahtı. lider ve $utör. aferin çocuk.
türkiye'nin guard sıkıntısına ilaç olacak uzun guard. diamantidis vari bir stile sahip.
2013 u18 avrupa basketbol şampiyonası nın mvp si seçilmiştir. özellikle final maçındaki oyunu izlenmeye değerdi.
adını yavaş yavaş duyurmaya başladı. Çok iyi bir pasör.
95 doğumlu basketbolcu. a milli takımımızı sırtlayabilecek yeteneklere sahip. hadi bakalım, ikinci kerem tunçeri'miz ol. an itibariyle de abileriyle beraber hırvatistan'a karşı da güzel bir oyun sergiliyor.
hırvatistan maçında şov yapmış genç yetenek. evet.
ülke olarak kerem tunceriden sonra guard sorunu yaşamayacağımızin sinyallerini veren genç basketbolcu.
ender arslan kadar heyecanlı basketbol oynayan genç yetenek. hırvatistan maçının yıldızlarındandı.
Kendisini 14 yaşında tanımıştım ilk defa o günden beri yoluna emin adımla devam etmekde başarılı bir guard . top ona çok yakışıyor .
fenerbahçe ülker ile anlaşan basketbolcu. kendisine şanlı forma altında başarılar. evet.
umarız obradovic'in elinde çok çok daha iyi olur ve milli takımımızı daha da iyi yerlere taşır.
inşallah obradovic uzun süre kalır da sen gerçekten onun tedrisatından geçersin aslanım. yoksa fenere giderek kendini yaktın bilesin.
fener'in piç edeceği bir yıldız. yazık ulan üç beş kuruş fazla vermeyip gitmesine neden olanlara.
obradovic ile çalışacak olması kendisi ve milli takım açısından büyük şans. diamantidis'i diamantidis yapan efsane hocanın elinde yetişecek. zaten kendisi obradovic ile görüşerek fenerbahçe'yi seçti.
obradovic'in yeni Diamantidis'i 2 seneye kadar fenerbahçe'de uçar bu adam .