bugün

tsk'nın durmadan darbe yapmasını istemeleri, yargının, müslümanların yaptığı şeyleri iptal etmelerini istemelerinden anlamamızdır.

gerçi nerede bi çoklu müslüman görseler tırsıp, add binalarına, chp ilçe örgütlerine giriyorlar.
müslümanlar korkunç yaratıklardır. bu gerçek bir önlem alınmayı şart koşar. teşekkürler.
(bkz: ne diyor bu sevim)
adamın götünden kan alırlar kamil kan .
büyük ihtimalle kemalistliği cemaatin imamlarından öğrenmiş olan yazarımızın kafasındaki gerçektir.
"hıristiyan olsan o çana sıçmadın, müslüman olsan o şarabı içmezdin" diyorum. dinime küfreden müslüman olsada dolaylı olarak meseleye uyuyor. ayrıca bu başlığı açan arkadaş akp'nin din siyaseti yaptığını söylemesin. zira akp yapmıyorsa kendisi yapıyordur buda suçtur.
hem müslüman hem kemalist olanları* oldukça düşündüren durum.
neci olursa olsun cahilden korkacaksın.
aslında doğru bir söylemdir...

ben kendi adıma müslümanlardan korkuyorum...hem fizik olarak görüntülerinden korkuyorum hem beyin olarak hem de yapmak istedikleri çağdışı eylemlere (ikiz kuleler saldırıları, istanbul'daki hsbc saldırıları, malatya'daki yayınevi baskınları) din ve müslümanlık adına uydurdukları kılıfları görünce ve bunları yapınca direk cennete gideceklerini düşününce nasıl birer tehlike haline geldiklerini görünce korkuyorum...

en önemlisi de karşılarına dini imanı kullanan kötü niyetli birileri gelince nasıl da hemen beyinlerini ve oylarını teslim ettiklerini görünce korkuyorum...

düşünmeyen adamdan korkarım çünkü.
kemalistlerin de müslüman olduğu gerçeğini göz ardı eden önerme.
Kemalistleri müslüman olarak görmeyen ve bu başlıktan anlaşıldığı kadarıyla beynini kullanamayan yazarın yapmış olduğu saçmalık. Kemalistlerin müslüman olmadığı gerçeğine nerden vardın arkadaşım diye sorarlar adama.

(bkz: yazar buraya sıçmış)
kemalistler başka dinin insanı değil ki müslümanlardan korksun. saçma, hatta salakça bir önerme.
bkz: barbarizm korkusu
güncel Önemli Başlıklar