bugün

(bkz: jonny sins)
eğer jason statham, bruce willis gibi düzgün yüz hatlarınız yoksa hiç de çekici olmayacak durumdur. devlet dairelerine yıllarını vermiş memur abilerimiz de çekici bulunuyorsa sıkıntı yok.
yanlarındaki hatunlara baktığınızda imrenebileceğiniz türden bir çekiciliktir. yabancılara hiç girmiyorum zaten.

(bkz: ahu yağtu)*
(bkz: dicle güler)*
(bkz: yul brynner)
(bkz: vin diesel)
"ekmegi elden, yarragi kelden yiyeceksin" lafi bu duruma uyuyor sanirsam.
(bkz: bazzersdaki kel adam)
(bkz: ayna nın keli)
kel erkek avuntusu. açık ve net.
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
kel bir erkegin begenilme sansi kel bir kadininkinden fazladir.kel bir kadinin sevgilisi varsa deplasmanda bile 3 atar erkek.
(bkz: 404 not found)
aksine, kızlar sevgililerinin saçlarıyla oynamaya bayılır, üzgünüm keller. *
yoksa ben kel değilmiyim diye insanı paranoyak yapan başlık. (bkz: kim çıkarmış kim kim)
az rastlanan çekicilik. yanlış anlamayın kellere az rastlanılmasından değil hem kel hem çekici olana az rastlanmasından bahsediyorum. keller üzgünüm ama bir kere adı kötü bana biri kel deyince direk aklıma yarak başı geliyor bu benim ibneliğimden değil sizin kafanızın yarağıma benzemesinden kaynaklanıyor.
yarrağa benzemelerinden mütevellit çekiciliktir tabii ki de.
Kel erkek çekiciliğine tepki olarak doğmuş bir şey varsa oda uzun saçlı erkek çekiciliğidir. Uzun saçlı erkekleri koruma ve yaşatma derneği adına..
yoktur efendim.

düz kahverengi saçlı erkeğin yanından dahi geçemeyecek erkektir.
Alakası yoktur efendim. Olayın farklı boyutları vardır. (bkz: ekmeği elden yaprağı kelden yiyeceksin)
yoktur. en değer verdiğim organım saçlarımdır. eğer dökülürse, bir şekilde düzelmesi için 50 bin lira bile harcarım.
Aklıma (bkz: Jhonny Sins) i getirmiştir.
Bir tek bruce wills te gozlemleyebildigim cekiciliktir.
YALAN BENDE YOK. BELKI BURNUM BUYUKTUR DIYE.
(bkz: cony sins)
var olduğuna her geçen gün metroda, metrobüste, takside, dolmuşta şahit olduğum çekiciliktir. yok böyle bir şey. özellikle saçını yapıp kendini sokağa salan arizona kertenkelelerinin yanında son derece manly ve çekici kalıyorlar. kestirin kelinizden öpsünler.
eğer patates kafalı değilseniz kesinlikle olan gerçektir.