bugün

köpeklere de kuçu kuçu demesi beklenir.
hoş gelmiştir.
atlara da deh deh diyordur bu.
yılana sıs sıs demesinden korkulan sekizinci nesil yazar hoş gelmiş.
kedilere pisi pisi der ama kedi üzerine geldiğinde endişeli geri adımlar atar. ama içten içe kediye dokunmak isteyen bebektir.
büyüyünce rusça tuvalete git demek olduğunu öğrenecek bebektir.*
biyolojik olarak mümkün olmayan bir iş yapan bebektir.
(bkz: pişi pişi)
ispirliymiş kendisi, hemşehrim olur da biraz.*
hoş gelmiş yazar.
(bkz: ilginç nickler)
güzel nickiyle sözlükte koşturan nesildaşım.
nickinden dolayı asla eksi oy veremediğim yazar. tam basıcam eksiyi, lan nicki bidaha okuyorum, kıyamıyorum. *
sıçılan tespitleri yemekte rakipsiz yazar.
kedilere 'pisi pisi' diyen yetişkin insandan bu konuda farklı olmayan canlıdır.
16 şubat tarihine kadar artık olmayacak yazardır.
(bkz: lanet olası finaller)
konuşmayı kundakta öğrenmiş bebektir. yürüyünce ilkokula başlar, tuvaletini kendi başına yapınca da üniversiteye girer. artık on yaşında da master tezini falan yazar.
kendisi müthiş patates kızartması yapar.
bu arkadaşa göre solcular 2 yıllık okurlar. her 2 yıllık okuyan, fizik, kimya okuyan solcudur. doktorlar, mühendisler sağcıdır.
(#10994416)

mesela şu entry'sinden de (#10994509) ne kadar cahilce ve dayanaksızca konuştuğunu anlayabilirsiniz. cemaatlerde ne öğretildiyse onu bilen bir kişiliktir. yazar diyemiycem bu zata.

(bkz: o son birayı içmiycektin)
solcu düşmanı, atatürk düşmanı, parmaklarından çıkan kelimelerin hesabını bilemeyecek kadar cahil ve cüretkar yazar.

yazarlık vasfı olmadığını kendisine eskilerin bir sözüyle izah etmek isterim.

çekemeyeceğin arabaya öküz olma evlat !
(#10994842) attığı çamuru kanıtlamasını beklediğim yazar.

ispatla yükümlü olan yazar.

ispatlayamayacağı anda şeref yoksunu damgasını yiyecek yazar.
not besiktasliyim isimli yazar hakkında başörtülü olan insanlara dinci, şeriatçı diyebilen insanlarla aynı sınıfta olan bir yazar demiş olan yazar.

ve çok basit olarak kendi cümlesini kullanarak izah ediyorum.

hadi beni geçtik... kendi cümleni de mi anlamıyorsun ?

çok açık ve net...

ispat yükümlülüğü olan yazar.
atatürk'ü sevmediğini doğrudan söylediği için gayet açık sözlü olduğunu gösteren yazar. sebeplerini bilmiyorum ve merak da etmiyorum ayrıca atatürk'ü herkesin sevmek zorunda olduğunu da düşünmüyorum. çünkü atatürk'ü sevmeye gerçekten layık olanlar atatürk'ü sevmelidir. herkesten atatürk'ün yaptığı büyük işleri anlamasını bekleyemem. bu dünyada çeşit çeşit insan var. delisi var, yobazı var, küçüklükten itibaren belli değerlere karşı nefretle yetiştirilmiş olanı var, var da var. ama hepsinden önemlisi solcu düşmanı olduğunu belirtmesiyle gözümde sıfıra inmiş yazardır. içindeki nefreti bu şekilde kusmuş olması, bir grubu düşman gibi görüyor olması gerçekten yazıktır. bu nefret tohumlarını kimler ekmiştir bilmem ama gayet başarılı bir işlem olmuş ki meyvesini vermiştir. düşman diyebilecek kadar nefret etmektedir. ben atatürkçüyüm, solcuyum, dediklerine katılmam o ayrı ama sana düşmanlık da beslemem. senin beslediğin düşmanlık için de eleştiririm ama neticede canın sağolsun der geçerim. sırf basit bir siyasi görüş yüzünden insanları düşman görecek kadar da asla farklı bir noktada olamam.
müslümanlar adına konuşma yetkisi olduğuna inanan yazar..birileri müslümanlardan oy alamayacakmış artık..bugüne kadar o partiye oy verenler pırasa dininden miydi diye sorsan ne der bilinmez...

her şakirt gibi milletin dinini imanını ölçer..ölçme hakkı olduğunu düşünür...tam müslüman,az müslüman, yetersiz müslüman, müslüman olmayan gibi sınıfları vardır kafasında....

bu ölçme değerlendirme yetkisini kimden aldığı meçhuldür...

adama sorarlar; bu din senin babanın malı mı? bir parti için, bir düşünce için nasıl olur da müslümanlardan oy alamayacaksınız dersin. o sol düşünceye oy verenlerin müslüman olmadığını söyleyebilirsin diye.

senin müslümanlığını kim onayladı?
tanım :makine mühendisliği okuyan yazardır.

araplara para verme baktın muhammed seni bırakmaz diyen bir zihniyetin, yıllar önce hocaları öldürten, camileri kapatan, başörtülü öğrencileri sırf başörtüsü dolayısıyla içeri almayan, üniversite kapısında - bu kapının üstünde (inna fetahna leke fethan mubina yazıyordur) başörtülü öğrenci coplatab zihniyetin nasıl bir şey olduğunu iyi biliyordur.

şakirt falan değildir lan, saçmalamayın.

dinin kimsenin babasının malı olmadığını biliyordur, doğru bir zihniyet düşün müslümanlara bidon kafalı diyor, göbeğini kaşıyan adam diyor.

he oğlum he aklısınız, şimdi git müslümanlığını göster!
kendi kazdığı çukura düşen yazardır. (bkz: her şey yerine herşey yazan sözlük yazarı)
başlığında şahsına her aleyhinde bir şey yazanın şahsi duvarına gelip açıklama yapan içi tamamiyle boş olan ergen yazarımsı.

edit: şahsi duvara yazmakla kalmayıp aleyhinde söylenen sözle ilgili başlığı aratıp oraya da bir entry çakan, çabasının ne olduğunu anlayamadığım zat. not: zat'ı da aratıp entry girme.
Sözlüğü bilmeyip ilk kez bakan çok kişiyi sözlÜkten soğuttuğuna emin oldugum biiiiip